Şimdi Ara

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
8
Favori
317.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • egenin tamamı,batı iç anadolu,batı akdenizin genel dağıtımcısı konya şehrinde olunca şüpheyle yaklaşıyorum malesef..niye bir izmir veya antalya gibi merkezi şehir değil diye düşünüyorum
  • Düşünmek lazım tabi ki!!!
  • yok mu bilgisi olan hiç_?
  • arnıcan nın ıhlasla alakası yoktur
    ıhlasın markası aura dır
    arnıca ıle arzum yakın ılıskıdedır
    aynı servıslerı kullanmaktadırlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: kuranspot

arnıcan nın ıhlasla alakası yoktur
    ıhlasın markası aura dır
    arnıca ıle arzum yakın ılıskıdedır
    aynı servıslerı kullanmaktadırlar

bu bile yeterli oldu teşekkür ediyorum..(=
  • Daha önce Aura marka halı yıkama makinesini komşumdan ödünç alıp kullanmıştık. Bu benim yeni aldığım yeni süpürgenin aksesuarları neredeyse birebir aynı. Fakat birçok markanın ki hemen hemen birebir aynı.

Arnica'nın servisliğini Arzum'a bakan yetkili servislerde yapıyor.

Diyeceğim şu ki, buradaki servis birçok markanın servisliğini yapıyor. Kenwood, Sinbo, King, Arnica, Arzum, Felix vs.
  • Artık biz de Arnica Hydra Plus kullanıcıları arasına girdik.Kırmızı renkli olanını aldık peşin 200TL Denizli'de olup da almak isteyen arkadaşlar olursa pm atarlarsa nereden aldığımı yazabilirim .Kutusunda 1600W yazıyor fakat süpürgenin üzerinde 1800W yazıyor. Emiş gücü gayet iyi. Turbo fırça çok işe yarıyor,diğer modelleri kullanan arkadaşlara tavsiyem turbo fırçayı mutlaka edinin derim .Evden çıkan pisliği görünce çok şaşırdık.Eski torbalı süpürgemiz iyi çekiyor sanıyorduk.Hemen süpürgeyi test ettim Makine halıyı döverken bile kaldırabiliyor.Bize Arnica'yı almamızda yardımcı oldukları için tüm Arnica kullanıcılarına teşekkürler.
    Edit:Çalışır haldeki resmini ekleyecektim dosya büyük geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantuğ-20 -- 31 Mayıs 2009; 14:33:46 >

• stoklarımızda şuan arnica hydra plus bulunmaktadır .almak isteyen arkadaşlar pm atsın yardımcı oluruz
  • Ben 316TL bonusa 8 taksite hepsiburada.com'dan aldım. O zaman ben biraz fazla para vermişim. Hem halı yıkama makinesi hemde sulu elektrikli süpürge olandan.
  • hydra plusun fıyatı 160 lıra hydra raın plusun fıyatı da 260 lıra gıbı seyredıyor zam geldı fıyatlarına bu aralar
    bılıyorsunuz hydra raın plusu 235 ten satmaya baslamıstım ben hydra plusu da 150 lıradan
  • Ben Hydra Plus almayı düşünüyorum. Fiyatlarınıza kargo dahil mi? Değilse Ankara için kargo ücreti ne kadar tutuyor? Ödeme şekilleri hakkında da bilgi verirseniz iyi olur.

quote:

hydra plusun fıyatı 160 lıra hydra raın plusun fıyatı da 260 lıra gıbı seyredıyor zam geldı fıyatlarına bu aralar
    bılıyorsunuz hydra raın plusu 235 ten satmaya baslamıstım ben hydra plusu da 150 lıradan
  • PM ILE BILDIRDIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: SwordsMan

Ben Hydra Plus almayı düşünüyorum. Fiyatlarınıza kargo dahil mi? Değilse Ankara için kargo ücreti ne kadar tutuyor? Ödeme şekilleri hakkında da bilgi verirseniz iyi olur.

quote:

hydra plusun fıyatı 160 lıra hydra raın plusun fıyatı da 260 lıra gıbı seyredıyor zam geldı fıyatlarına bu aralar

Ben Ankara'da annemlere gönderdim, Mehme Beyden peşin aldım (kuranspot). Ertesi gün gitmiş süpürge, 13 lira kargo parası var. İlk süpürmede bayağı birşey çıktı dedi annem, halılar parlamış

• arkadaşlar bende arnica plus var...bu makina suyu da çekiyor mu? hiç denemedim de..
  • Bende de Arnica Hydra Plus var. Şu yeni model olanı. Kitapçığında ıslak çekebilir diyor. Zaten makina hem halı yıkama makinesi hemde sulu elektrikli süpürge.

• Süpürme ucunu değiştirerek çok iyi performans elde edebilirsiniz. Açıkçası ben kendi süpürme uçlarından pek memnun kalmadım. Bulunduğum şehirdeki süpürge tamir eden yerleri gezerek birkaç adet, süpürme ucu aldım. Bunlardan birtanesi çok iyi performans sağladı.
  • MUST@F ARKADASIN ADLIGI MODEL HYDRA RAIN PLUS KENDISI HYDRA PLUS YAZMIS AMA ORADA UFAK BI EKSIKLIK OLMUS ...BILDIREYIM DEDIM...
  • Bende de hydra plus var.Kullanma klavuzunda sıvı emişi yapılmamalı yazıyor.Fakat içine şamandıra sistemi koymuşlar.Açıkçası ben de hiç sıvı emdirmedim.Satan bayi bize yerde ne bulursa çeker demişti.
    quote:

Orjinalden alıntı: kapisiz

arkadaşlar bende arnica plus var...bu makina suyu da çekiyor mu? hiç denemedim de..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cantuğ-20

Bende de hydra plus var.Kullanma klavuzunda sıvı emişi yapılmamalı yazıyor.Fakat içine şamandıra sistemi koymuşlar.Açıkçası ben de hiç sıvı emdirmedim.Satan bayi bize yerde ne bulursa çeker demişti.
    quote:

Orjinalden alıntı: kapisiz

arkadaşlar bende arnica plus var...bu makina suyu da çekiyor mu? hiç denemedim de..

Sıvı çekişi yapıyor ama içindeki sıvıyı 2 Lt nin üstüne çıkarmamanız gerekiyor. 2 Lt den sonra sıvı çekişi çok riskli..
  • Ege kardeş, demek 2 litreye kadar su çektirirsek problem yok...peki bu esnada içinde 2 litre su olacak mı..çünkü makinayı susuz çalıştırmayın deniliyor..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.