Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
7.704
Cevap
385
Favori
525.215
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Su tankın basınç düşürücü ve aic 10 yazan malzemeler nsf li hocam diğer filtreler de marka yok nsf onayı varsa sahtedir.

Omnipure marka filtreleri bu cihaza takabilirsiniz komple filtre degisimi yapın birde nsf li musluk alin işlem tamamdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

Pompayi sökmenize gerek yok sadece hortumları ve kabloları selenoid vanaya takin yeter hocam
    Pompayı üst yüzünden tavana sabitlemişler. Kabloda üstten giriyor pompaya, ortada hiç kablo görünmüyor bile. Pompayı söküp, kablosunu alıp geri takayım diyorum pompayı.
  • alivebora kullanıcısına yanıt
    Olur hocam kabloya ulaşmanız gerekiyor çünkü sebilin üst tavan kısmına pompayi takmışlar ise sebili hafif yatırın daha kolay sökersiniz.. kolay gelsin size whatsapp no pm atıyorum oradan yardim destek alabilirsiniz.

• tersosmos kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstadım. Çok teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar, su arıtma değerleri yükselince yeni membran taktım. Fakat iki haftada tds 170 e yükseldi. Satıcı basınç düşürücü takarsam düzeleceğini söylüyor. Sizcede öylemi yoksa membran da bir sorun mu vardı. Yorum yapabilecekleri teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ncbn N kullanıcısına yanıt
    Tds ile basinc düşürücünün bir bağlantısı yoktur yani membranin erken bitmesi bunla alakali değildir yüksek ihtimal ya atık su çıkışının tıkalı yada cekvalf arızalı cihazınizda.

Atik su tıkalı olunca 3-5 gün içinde membran artık işlem yapmıyor nedeni atık suyu atamadığı için membran tıkanıyor atik suyu kontrol edin cihaz çalışırken atik su atıyor mu atıyor ise burada sorun yoktur.

Cekvalf ise tank dolduğunda tanka biriken suyun geri bosalmamasi icin çalışır bu arıza yaptığında cihaz devamlı aritma halinde döngü içinde çalışır ve membrani ortalama 15-45 gün içinde bozar ve tds yükselmeye baslar.

Genelde membranlarin erken tikanmasinin sebepleri bunlardır

Bunların haricinde geriye kalan sebeke suyu ve on filtre arızaları vardır ki bunlar kısa sürede membran da tikanma yapmaz uzun vadede yapar.

Sebeke suyu tds değerinizi de söylerseniz daha güzel bilgi verebiliriz.

• Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Çeşme suyu 250 articidan gelen değer 170 tds. Atık su çıkışıda normal arıtma musluğu ayarında atık çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ncbn -- 13 Ağustos 2020; 15:14:15 >
    Anladım önce atik suyu kontrol edin nasil yapacağım derseniz.

1-Tank vanasini kapatın ve aritma çesmesini aciniz musluktan su gelmeye başladığında atik su hortumunu çıkarın giderden bakınız atik su atiyor mu atıyorsa burada sorun yok.

2 cekvalf kontrolü için yine tank vanasi kapalı olsun ve aritma cesmesini acin suyun akışı ince ip gibi akmaya basladiginda aritma cesmesini kapatın en fazla 1-2 dk kadar bekleyin ve atik suyu kontrol edin atik su kesiliyor mu bu bekleyişte kesiliyor ve tekrar devreye girmiyor ise cekvalfde sağlamdır. Ama atik hiç durmuyor ise cekvalf yada satof valf arızalı demektir.

Yine bunlardan sonra çözüm bulamazsanız size pm atayim cep no görüntülü arayın cihaz yanında bakalim.

• Teşekkürler sağolun, tank dolunca deneyeceğim.

• Sanırım sorun çek valfte, çeşmeyi kapatınca 4/5 dakika izledim. Atık su gelmeye devam ediyor.
     Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar. Sanırım bu parçada arıza var. Sürekli atık çıktığına göre membran gece gündüz çalışıp ömrünü tamamlamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu parça flow hocam atik kisici yani bir nevi ayarlı vana gibi düşünün bunu atığı kesen parça çekvalf membran kabinin temiz su çıkışında dirsek şeklinde olur genelde birde 4 yönlü vana vardir satof valf buda arizali olabilir 4 tane hortumun bağlandığı bir parça. Garanti olsun diye satof ve cekvalf degisimi yaparsanız aritma düzelir ama membrani tekrar degisim yapmaniz gerekiyor size cep no atmıştım müsait olduğunuzda arayın detaylı bakalim ona göre işlemlere devam edin hocam kesin çözüm için

• SPRİNG WATER NSF ONAYLI MEBRAN FİLREMİZ.

KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR.

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPRİNGWATER -- 18 Ağustos 2020; 17:8:48 >
  • Niğde Su Filtreleri

• SPRİNGWATER kullanıcısına yanıt
    Hocam isinize karışmak istemem ama nsf.org den bunun nsf onay linkini atabilirmisiniz nsf onayi var demekle bitmiyor forumda belgenin nsf sitesinde linki olmasi gerekli

• Bir İstanbullu olarak burayı ara ara uzun zamandır takip ediyorum ama tam işime yarar bir şey bir türlü bulamadım.

İstanbul Avrupa yakasında, su basıncının nispeten az olduğu bir dairede oturuyorum. Haftalık 2 damacana su rahat gider. Bana şöyle zırt pırt filtre sorunu çıkarmayacak, orijinal ürün kullanan, güvenilir, işini layıkıyla yapan, ve f/p olarak da üzmeyecek bir sistem arıyorum.

Bu işlerden hiç anlamam, yok öyle ters ozmoz yok mebran filtre vs. bilmem. Gelip takılacak, senede 1 de filtreleri değişecek bir şey lazım. Tabi o filtrelerin fiyatı da uygun olacak, nasılsa bizden sistemi aldı, filtreden geçirelim de olmasın.

Var mı tavsiye verebilecek bu şartlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekonline -- 13 Ağustos 2020; 18:15:44 >
  • dekonline kullanıcısına yanıt
    https://www.donanimhaber.com/Royal-Green-Lux-Plus-su-aritma-cihazi-Video-inceleme--120541

• ÜmitATMACA kullanıcısına yanıt
    Yeni üye olmuşsunuz ve tavsiye veriyorsunuz. Sanırım ürünü siz satıyorsunuz. Fiyat vs daha detaylı bilgileri buradan sizden almamız mümkün mü ?
  • dekonline kullanıcısına yanıt
    Yeni üye oldum foruma evet hocam

soru sormak isteyen müşterilerimiz oluyor bu sebeple buradayım

Royal Green firmasında çalışmaktayım

şimdi sizide görünce forumdaki inceleme videomuzu paylaşmak istedim

sormak istediğiniz tüm soruları yanıyitlayabilirim

sizden ricam öncelikle inceleme videosunu izleyiniz

devamında aşağıda paylaşacağım linkide incelemeniz ürünü ve firmamızı tanımanızı sağlayacaktır

https://www.rosuaritma.com/belgelerimiz/

• %100 Müşteri Memnuyite ve Sektörde 18 yıllık Tecrübesi ve Spring Water NSF onaylı Membran Filtrelerimiz ile Hizmet vermeye Başladık.

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

https://springwater.com.tr adresinden Tüm Ürünlerimizi İnceleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPRİNGWATER -- 17 Ağustos 2020; 23:29:5 >
  •  Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

SPRİNG WATER 12 LT TANKLI

8 FİLTRE 11 AŞAMADAN OLUŞAN

STANDART KAÇAK SENSÖRÜ BULUNAN.

81 İLDE ÜCRETSİZ KURULUM

VE PH 9,5 ORANINDA ZENGİN MİNERALLİ ALKALİ SU

YA DA ANTİOKSİDAN FİLTRE SEÇENEĞİ İLE.

DİLERSENİZ MOTORLU OLARAK SATIN ALABİLDİĞİNİZ.

YENİ GÖZDEMİZ SİZLERLE

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN TEK MARKA

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.