Şimdi Ara

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.680
Cevap
385
Favori
524.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar sebekeden hat alma vanasini takarken zorladim ve yamuldu. Nalburlarda falan yok. Nerden bulabilirim? Koctas bauhausta falan var midir @ctnuyr

Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archmeister -- 15 Ağustos 2020; 18:43:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnternetten veya su aritmacilardan bulabilirsiniz.buyuk marketlerde yok bu aparatlardan hocam.nalburlari falan arayıp boşa vakit harcamayın.

• https://www.rosuaritma.com/urun/3-8-hatalma-uzatmasi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alivebora -- 15 Ağustos 2020; 20:53:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctnuyr kullanıcısına yanıt
    Dediginiz gibi bir aritma servisinden buldum aldim hocam. Sistemi kurdum su an filtre yikama yapiyorum.

Cetin hocam aritma cesmesinden akan su kibrit çöpü kalinliginda. Bu normal mi. Normal degilse nasil duzeltebilirim acaba?

Dipnot: Tank devrede degil su anda. Filtre yikama yapiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archmeister -- 15 Ağustos 2020; 21:28:11 >
  • Tanka dolmasını bekleyin hocam suyun.tankin içinde biriken su tazyikli gelir.eger tank dolduğu halde 1-2 litre civarı tazyikli su alıp daha sonra yine kibrit kalınlığında akiyorsa basınç problemi var.siz şimdi cihazdan hiç su almadan 1 saat tankın dolması ni bekleyin

• ctnuyr kullanıcısına yanıt
    Tamamdir tank devrede degildi zaten. Filtre yikama yapiyordum. Dediğiniz gibi tanka dolunca tazyik olur. Moralim bozulmustu düzeldi su anda 😅🤚🏼

• bende yeni su arıtma taktırdım. 1 tank depoyu doldurup boşalttım. 2. dolumda suyu deneyeyim dedim. Su klorlu beyaz olarak şişeye doldu. Bu durum normalmidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakanozbaki

bende yeni su arıtma taktırdım. 1 tank depoyu doldurup boşalttım. 2. dolumda suyu deneyeyim dedim. Su klorlu beyaz olarak şişeye doldu. Bu durum normalmidir.
    O klor değil suyun içindeki ufacık hava kabarciklari.
    Filtreler yeni olduğu için içleri hava dolu zamanla azalicak

• Merhaba benim de iki sorum olacak

1) Üç filtre değiştim ama direk son filtreye de bağlantı yaptım, o üç filtre değişince klor için suyu boşaltmak gerekiyormuş. Bunu sonradan öğrendim ama artık geç. Son filtre de en pahalı olanmış 2-3 yılda bir değişecek ama su çok sert tadı değişti. Acaba düzelmez mi bir süre sonra yoksa son filtreyi değişmem mi gerekir?

2) Suyu açtığımda aşağıda tartarlar diye borudan ses geliyor, sordum shut off sıkıntılıdır e daha 1 yıl olmadı kesin ondan mıdır, neden olur?

Teşekkür ederim

• SPRİNGWATER kullanıcısına yanıt
    şebekede koliform yok ama arıtmada cıkarsa ne yapmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacher47 -- 18 Ağustos 2020; 0:20:0 >
  • Su arıtma cihazının içerisine yoğun klorlu su verip filtreleri devre dışı bırakıp dezenfekte etmelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPRİNGWATER -- 18 Ağustos 2020; 0:26:50 >
  • teacher47 kullanıcısına yanıt
    Bu tip sorunları aşmak için Uv filtre kullanmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPRİNGWATER -- 18 Ağustos 2020; 0:28:0 >
  • Hocam selamlar nasıl bir cihaz aldınız acaba linkini paylaşabilir misiniz bende almayı düşünüyorum.cihazdan memnunmusunuz

•  Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar

Pentair GAC-10 Filtre

Sizin Ürünlerinizin Diper Ürünlerden Farkı Nedir ? Öğrenebilirmiyim? Bir çok ürün araştırdım şu bir kaç günde, Sizin Ürününüz ile ilgili çok iyi yorumlar gördüm satış sitelerinde. fakat diğer ürünlerden farkı nedir merak ediyorum açıkçası. 9 aşamalı 11 aşamalı ürünler gördüm. bunlarla ilgili bir açıklama rica edebilirmiyim? bir defa alınacak bir ürün çünkü, Kötü bir ürün satın almak istemiyorum.
  • mehmetyildirim34 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Tabii ki efendim. Ürünlerimizle İlgili Detaylı bilgiyi mesaj olarak gönderdim size. inceleyebilirsiniz.

İlginiz için Teşekkürler.

İyi Günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPRİNGWATER -- 19 Ağustos 2020; 11:14:53 >
  • Gönderdiğiniz Mesajı içerikleri inceledim. 11 aşamalı olan modeli almak istiyorum fakat 8 litre tanklı ile 12 lt tanklı iki farklı modeli var biz 3 kişiyiz. buna nasıl karar verebiliriz.
  • mehmetyildirim34 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

8 litre tanklı olan modeliizden bir defada en fazla 4,5 lt civarında su alabilirsiniz. ve bu 4,5 litrenin 1 1,5 litrelik kısmını normal basınclı olarak alırken kalan 3 lt kısmı biraz daha cılız akar.

12 lt tanklı modelimizde bir defada en faz 8,5 9 lt aralığında su alabilirsiniz. bu 9 litrenin 5 lt'lik kısmını basınclı bir şekilde alabilirsiniz. kalan kısmıda normal akar.

Ben Size 12 lt olan modelimizi önerebilirim.
    Siteniz üzeriniz üzerinden sipariş veriyorum Mehmet Yıldırım İsmine bilginiz olsun.
  • Turk telekommonline işlemlerde hyundai su arıtma cihazlarında indirim kodu var. Hnd-35 modeli kapalı kasa. Nasıldır bunlar arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.