Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.003
Cevap
503
Favori
783.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araç bizim daha dibi yoktur
  • 2023 model easy plus 5 bin km de sıfır ayarında bir aracım var . Evin 2. Aracı olarak ihtiyaç oldukça kullanıldı otoparkta yatıyor arka koltukları poşetli daha. Sitedeki o model ve km deki en ucuz ilanlardan biri zannediyorum. İlgilenen olursa ilan no: 1135674885
  • https://www.sahibinden.com/s/uFVFD8bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquilizer -- 29 Mayıs 2024; 17:51:13 >
  • ilk sahibiyiz kazasız boyasız icon clio. konum bursa
    https://www.sahibinden.com/s/mnyZiPiz
  • hosmurat kullanıcısına yanıt

Kusura bakma ama Manuel ve 11 yıllık araca 1 milyona yakın bir para verecek akıllı bulursun inş. Üsteki clio da keza öyle. 900 bin istiyor 3 yıllık araca. Burası fırsat konusu sizin araçlar değil fırsat keriz avına çıkmışsınız gibi.

• Kendi aracım piyasanın altına bırakıyorum sıkıştığım için.

• quote:

Orijinalden alıntı: toysican

Kusura bakma ama Manuel ve 11 yıllık araca 1 milyona yakın bir para verecek akıllı bulursun inş. Üsteki clio da keza öyle. 900 bin istiyor 3 yıllık araca. Burası fırsat konusu sizin araçlar değil fırsat keriz avına çıkmışsınız gibi.

üstteki clio dediğin arabanın model km bazında filtrelemesini yaparsanız en düşük fiyat olduğunu görürsünüz
  • Chery sıfır km c sınıfı suv araçları 1 milyon peşinat üste sıfır faizle veriyorken şu atılan araçların hiç şansı yok.
  • Piyasanın altında lafı boş bir laf. Piyasa aptal. 10 ilandan 9u da bir sazan çıkarsa diye ilan atıyor. Belki bayiye gitmeye üşenen bir sazan bulursunuz.
  • Beyler boşuna satamayacağınız araçları atmayın.

2. El kan ağlıyor gerçeklerle yüzleşin.
  • Merhabalar,

2 aracımız var. Tek araca düşmek istediğimiz için ve SUV araç almak istediğimiz için eşimin arabası satılık.

İlk sahibidir. Tüm ağır bakımları yapılmıştır. Kaza fotoğrafları mevcuttur. Ağır hasarlı değildir. Airbag, şase, podyeler orijinaldir.

Marka/modeli: Volkswagen Polo

Üretim yılı: 2015

Km'si: 150.000

Hasar durumu: 28905 ₺ (Yetkili serviste yapıldığı için fiyat yüksektir.)

Fiyatı: 630.000 (Pazarlık payı mevcuttur.)

• Paylaşılan araçların hiçbiri fırsat araçlar olmadığı için artık ilan başlığını "üyelerin kendi 2.el araçlarını paylaşım konusu" olarak güncelleyebiliriz.

• blueSKYLINE kullanıcısına yanıt

Aşırı pahalı

• chawush kullanıcısına yanıt

Bütün araçlar aşırı pahalı,

Benim atmış olduğum ilanlar auris modelleri içerisindeki diğer ilanlara göre daha uygun kalmış olanlar  

• blueSKYLINE kullanıcısına yanıt
    Bu auris ve Corolla sahipleri neyin kafasında hiçbir zaman anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toysican

siz beyefendiye bakıp aracınızı piyasanın altına koymayın zaten kendisi de satacak olsa koymayacaktır

aracım belirlediğim ve burada paylaştığım fiyatın 10.000tl altına pazarlıkla satıldı, herkese iyi forumlar
  • jazzIII kullanıcısına yanıt
    Onlara bir de civic sahiplerini ekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BackConnect -- 3 Haziran 2024; 17:14:25 >
  • 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.