Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.948
Cevap
498
Favori
777.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1m a elagance paket varken biraz zor hocam. 950 altı gider şahsi fikrim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • katarlialman K kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/s/J0QoHruI daha uyguna var. Sizin araç pahalı,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıng365 -- 26 Mart 2024; 6:24:59 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 185/365 şartını sağlayan varsa TR’den araç alacağına Kıbrıs’tan alıp binse ya.Astra, Civic parasına aynı model 5 serisi, S90, E serisine falan binersiniz.Sıfıra tamam ama ikinci el fiyatları ne öyle ya adam 5 yaşındaki araca sıfırının 2-3 bin dolar altını yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3K1X kullanıcısına yanıt
    Bugun bayide 0’i € 34950 olan Kia Proceed’in 2024 Model 3000 km araca sahibi 29’a dustu. Biraz daha zorlasam 28’e duser de, permi hakki ile ile ilgili dogru durust bilgisi olan yok maalesef. Gecen sene bir tanidik bir araba fiyati kadar daha vergi odedi. Pek bir fark da kalmiyor sonrasinda…

• kıng365 kullanıcısına yanıt

haklısınız ustadım

bizim arac kadar temiz ve dusuk kmde gorunuyor

• Selam
    Arkadaşım satıyor. BMW 1.16. Düşünen olursa özelden yazsın.
    https://www.sahibinden.com/s/jN6XHgUi

• 2020 Ford focus dizel otomatik titanium aracım satılıktır.ciddi alicilar dm atsın

• chawush kullanıcısına yanıt
    Detay Verde millet ona göre atsın mesajı. Sanki bulunmaz Hint kumaşı satıyor gibi. En azından km vs bir kaç bilgi verilir.

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    Aslinda gümrük vergisinden muaflar bunun haricinde aracin ÖTV + ÖTV’sinin KDV’si neyse onu ödüyorsunuz. Bunu da genelde çok lüks araçlarda yaparlar( Mercedes s , g , sl43,c63,e63 gibi)

Permi hakkiyla ilgili bilgi;

https://av-yilmaz.de/gurbetcinin-aracinin-mirascilari-tarafindan-vergisiz-olarak-tuerkiyeye-goetueruelmesi/

• https://www.sahibinden.com/s/3X3YyG5V

2017 model dizel otomatik Peugeot 208

• mbeg44 M kullanıcısına yanıt

Şirketimize ait fazlaca mevcut o yüzden detay vermedim beyefendi. Ciddi alıcılar dedim zaten. O sen değilsin

• chawush kullanıcısına yanıt
    O zaman şirkete ait araçlarımız var diyeceksiniz. Anlatabilmekte önemli.

• Merhabalar, araç ilk sahibinden satılıktır.Garaj arabasıdır.82xxx km,2012 1.4 tsi comfortline paket,manuel.

https://www.sahibinden.com/s/JYyF37FC

• ksevinc91 K kullanıcısına yanıt

Hocam aracın orijinal bir parçası kalmamış nerdeyse, tavan var diyecektim ki o da dolu yemiş. Garajda muhafaza etmenin kime ne faydası var ? Biraz trajikomik geldi bana

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Garajdan çıkaralım mı yani aracı hocam ? Araç ilk alındığı gündem beri garajda duruyor.Hatasızı 850-945 arası onlara bakın siz.

• ksevinc91 K kullanıcısına yanıt
    12 yaşında jettaya 900k verecek enayi bulursa piyasası olur. Her yazilana piyasa demekte ne bileyim ya. Alin piyasasına buradan bakın. Temizi 600 650 eder hiç araştırmaya gerek yok. Çürüğü de 500 satarsa satar satamazsa son sahibi olur.

İlanla bir alakam yok ama kasko değere bakacağınıza biraz sahibindene baksaydınız daha verimli olurdu.

• UmutBG U kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var hocam sahibinden de kim ne tutturursa yazıyor. Gerçek araç satış fiyatı için vavacars otokoc 2. El takip ederim. Onlarda ortalama kasko değeri civarı satarlar. Arkadaşın aracı eski olduğu için denk gelmez orada bu araç kolay kolay. Temizine 900k demiş mesela ben size örnek vereyim 2016 18 arası 1.2 leonlar da aynı para hemde otomatik modelleri. Şimdi hangi enayi 900k ya düz vites 12 model Jetta alır ufak bir örnek seçenekleri istemediğiniz kadar artiririm. Diyeceğim sahibinden de şu fiyat yazmışlar diye o araç o fiyat etmez. Ha veren vardır o da onun sorunudur milyonda 3 5 kişi çıkar.

Hocam işim gücüm var ,alıcıysan irtibata geçersin değilsen Allah’a emanet.

• Değerli arkadaşlar araç benim aracım fiyat politikası bu civic lerde çok garip yüksek mi koydum normal mi anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.