Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.948
Cevap
498
Favori
777.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-2014-ford-focus-titanium-745162114/detay

2014 Ford Focus. İlk sahibiyiz. Düşük kilometreli güzel bir araba. Ufak bir kazası var. Bunun sonucunda arka tampon değişti. Fotoğrafı mevcut. Ankara ilinde en az 2014 model seçtiğimizde 86dan başlıyor. O ilanların çoğu makyajsız kasa. Bu fiyata yakın 2 araç daha çıkıyor. Onların kilometreleri 70-90.000 arası. Fiyatı uygun tuttuğumuzu düşünüyorum pazarlık payıyla beraber. Açıkçası 90-91 civarına bırakmayı düşünüyoruz. İlgili arkadaşlara duyurulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny-bravo

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-2014-ford-focus-titanium-745162114/detay

2014 Ford Focus. İlk sahibiyiz. Düşük kilometreli güzel bir araba. Ufak bir kazası var. Bunun sonucunda arka tampon değişti. Fotoğrafı mevcut. Ankara ilinde en az 2014 model seçtiğimizde 86dan başlıyor. O ilanların çoğu makyajsız kasa. Bu fiyata yakın 2 araç daha çıkıyor. Onların kilometreleri 70-90.000 arası. Fiyatı uygun tuttuğumuzu düşünüyorum pazarlık payıyla beraber. Açıkçası 90-91 civarına bırakmayı düşünüyoruz. İlgili arkadaşlara duyurulur.
    Bu fiyata bir dünya 2015-2016 1.5 tdci otomatikler var. Bu fiyata bu araç giderse çok şaşırırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu şöyle 90 bine kadar C segmenti bi otomatik araç ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

arkadaşlar araç alma, pazarlık teknikleri verir misiniz ?
    ciddi söylüyorum çok beceriksizim

ilanda 85 e begendiğim arabayı neredeyse 85.500 e alabiliyorum.

nasıl başlarız muhabbete neleri öğrenmeliyiz dikkat etmeliyiz..
    galericileri aramıyorum bile zaten sadece sahibinden olanları..
    Anlayan arkadas götürün. O pazarlik etsin

• dark1907 kullanıcısına yanıt
    2013-2014 golf ya da jetta 1.2 tsi dsg bulunabilir temizinden

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Düşüncenize saygı duyarım. Her arabanın belirli bir fiyat aralığı vardır. Ford bayisi 87.000 tl dedi bu araca. Dışarıda 3000 fazlaya satmak hayalcilik değil bence. Bayiden bu aracı almak istediğinizde 92-93.000 den aşağı ağızlarını açmayacağı kesin. Tekrar söylüyorum düşüncenize saygım sonsuz. Ancak piyasa koşulları bu durumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 404NotFounD kullanıcısına yanıt
    Golf 1.6tdi bluemotion comfortline galiba en ideali
    Var mı beyler tavsiye ilan vs ?

• johnny-bravo J kullanıcısına yanıt
    Bir de benzinli yok rtık az olmuş 10 daha yazılmalı

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-temiz-opel-corsa-745968687/detay

2006 1.2 corsa 55000 km de 37000tl. bu fiyat aralığında temiz bir araba gibi.
  • 2018 hatasız 1.4mpi otomatik elite 12.000 km de sıfır ayarında i20 ye 90 verilir mi?
    Sıfırı 120civarı ekstralarıyla

Ben pek anlamıyorum otomatikleri ama çok pahalı değil mi hocam? 2015 model sunrofflu astra 1.4t alınır o paraya lpg de takılabilir mis gibi binilir ama otomatikleri nasıldır karşılaştırmasını bilemem c sınıfı bir araca binmek varken neden b sınıfına bineyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 17 Ekim 2019; 18:55:58 >
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    İ20 kapış gidiyor değişik bir piyasası var valide binecek yeni ehliyet aldı
    Derdim biraz hevesini aldırıp satıp sedan araç almak kolay elden çıkarılacak araç bakıyorum.
    2017 35k km hatasız lpg li araç var onu alıcam sanırım. 85 bine elite paket navi cam tavan var

o zaman değişir tabii ki ama aynı model corsalar bile 55 60 yani, motor seçenekleri de aynı, cam tavanlıları da var diğer donanımlarını otomatik karşılaştırmalarını bilemem hızlı satılır mı onu da bilemem 2014 1.2 manuel corsa var ben de memnunum, ama i20 ye o parayı vermem için aklımı sıyırmam lazım bu kadar da büyük konuşuyorum, daha doğrusu mesele i20 değil şu piyasa koşullarında b sınıfı bi araca 85 bin vermem için ... diyelim
    İşte birileri veriyor ki bu fiyatlara da bulamıyoruz hocam.
    Begenmediginiz araç için adanadan kalkıp geliyor adamlar. Benim önceliğim zaten otomatik ve annemin kullanabileceği bir araç olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

Ben pek anlamıyorum otomatikleri ama çok pahalı değil mi hocam? 2015 model sunrofflu astra 1.4t alınır o paraya lpg de takılabilir mis gibi binilir ama otomatikleri nasıldır karşılaştırmasını bilemem c sınıfı bir araca binmek varken neden b sınıfına bineyim
    Selamlar. Astra 1.4 turbo Lara LPG takılıyor mu . ?

• tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    Selam,çok noktalı enjeksiyonlu oldukları için normal bildiğimiz sıralı sistem takılıyor j kasa olanlara takılıyor yani 140 hp olanlara hatta tam uyumlu hatta ve hatta avrupada lpgli şekilde üretilenleri var, 150hp olan astra k kasaya takılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 17 Ekim 2019; 19:42:56 >
    haklısınız hocam bir şey diyemiyeceğim maalesef dediğiniz gibi birileri veriyor gönlünüze göre bir araç bulursunuz umarım
    Teşekkürler ben Astra k yı kastetmiştim. 2 yıldır bir aracimi bir türlü değiştiremedim. 2 el i30 sw veya Kia cee'd sw alacağım galiba artık niyeti iyice bozdum.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-temiz-golf-747010968/detay/

uygun mu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 18 Ekim 2019; 23:53:4 >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ogretmenden%2C7-bin-km-de%2Chatasiz%2C2012-model%2Cotomatik-hyundai-i-30-740734502/detay

sizce bosu bosuna umıtlenmeyip nasılsa yalan km dir diyip istabula gidip adam dovmeye gerek var mı?
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.