Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.948
Cevap
498
Favori
777.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam öncelikle saygılar,niye haram olsun ticaret yapmış arkadaş,zarar da edebilirdi.Üstelik bize de tavsiyede bulunmuş.Sağolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: behram40

Hocam öncelikle saygılar,niye haram olsun ticaret yapmış arkadaş,zarar da edebilirdi.Üstelik bize de tavsiyede bulunmuş.Sağolsun.

neyin ticareti? ülkedeki ticaret mantığı tamamen kazık atma üzerine olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadasima yeni desire kirmizi leon fr aldik sifir bayiden sonra arac hosuma gitti tabi ates ediyo bi bakayim dedim 2. elleri ne kadar butceme uyarsa bende bakim dedim birde ne goreyim

biz araci 101 den 95.000 ne aldik elinde kalmis bayinin 2017 model 1.4 125 hp fr sahibindende adamlar 2017 fr lara 12.000 km 13.000 km redeki araclara 98 bin yaziyolar saka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

Orijinalden alıntı: feda0034

Kendi aracımdır :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-hatasiz-kazasiz-boyasiz-corolla-full-523791188/detay

Marka model: Toyota Corolla 1.33 life

Hasar durumu: Boyasız Kazasız Hasarsız

Yakıt: Benzin

Km: 34000

Aracınızın 2017 model 0 kmsi 68 bin TL baz fiyatı
    Pazarlıkla 65-66 ' ya alırsın.

Başlığı yanlış anladınız galiba

böyle tipler milleti dolandırıyor işte

Adam herkese sallamaya gelmiş. Boş kaldıkca bir post bulup ona saldırıyor.

• bu malum sitedeki ilan karmaşası Skoda SuperB de de yaşanıyor

Bayiden 0km 1.6DSG COMFORT unu 134.000 e aldık Ocak ayında internetteki fiyat listeside 143.000TL idi hal böyle olunca

Malum sitede 138.000e satan insanlar vardı

Ben buna dolandırıcılık demiyorum tamamen milletin enayiliği diyorum

Araba alacaksın 2017 2018 model önce 0KM bayiler gezilir ciddi alıcı gibi fiyat alınır

İnternetten fiyat listesine bakıp bayiye girmeyen adamlar var.

Geçen sene Golf aldık 0km sitelerinde 92,400 yazıyordu araç için 82,800e aldık aracı.Araç 2017 eylülde gelmiş kapalı garaja çekmişler aracı orda duruyor .Kaput koruma + cam filmi de hediye ettiler

Şimdi kardeşime araç bakıyoruz .Hiç internetteki fiyat listelerini mıncıklamadım direk gittim bayilerden fiyat aldım
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-90000-km-cok-temiz-dr-dan-524398294/detay

Marka/modeli: Peugeot 508 1.6 VTi Access otomatik
    Üretim yılı: 2012
    Km'si: 90.000
    Hasar durumu:2 parça boya var yazılmış, hangileri olduğu ilanda belli değil hasar kaydı 3500 tl
    Fiyatı:53.000 tl

İlanda belirtilen: "90 bin km de çok temiz kullanılmıştır. Bakımı yeni yapılmıştır. Araç kapalı garajda kalmaktadır."

Benim notum: Araç gerçekten çok temiz görünüyor, plakalığından serviste kayıtlarının olacağını düşünüyorum, lastikleri de fotoğraftan görebildiğim kadarıyla yeni gibi. Hal böyle iken bu tarz bir araç arıyor olsam bu ilanı kesinlikle değerlendiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 5 Şubat 2018; 8:59:54 >

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ful-arti-ful-525421689/detay

Chevrolet Cruze
    42.500 tl
    2011 model
    full paket
    1.6 124 beygir
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-0-motor-o-sikinti-521626902/detay

Mazda lantis
    18.995 TL
    1996 MODEL 1.8 122 beygir
    sıfır motor
  • Hocam allah aşkına bu ilan konu başladığına ne kadar uyumlu

• Konu çok güzel ve faydalı. Sahibinden favori ilanlarımı yazayım dedim 1 tanesi hariç hepsi satılmış.

Baltalayan veya kendi aracını kakalamak isteyenleri görmezden gelirsek veya konuya özel birini yetkilendirirsek çok güzel olur...
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-cok-acil-sahibinden-tertemiz-servis-bakimli-c5-478595834/detay/

Citroen C5
    2013 model
    1.6 e-HDi Executive dizel otomatik
    67.500
    Fiyat olarak çok iyi mi bilmiyorum ama araç alınır.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-araci-gormeden-pazarlik-icin-aramayin-525351423/detay

Chevrolet Lacetti

25 bin TL

2011

22 bin Km

Temmuzda 2010 modelini 28'e satmıştım. Ağır hasar kaydı yoksa km orjinalse uygun bence.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    yooo ben galerici değilim abim galerici aynı işleri yapmıyoruz ayrıca firsatçılık yada başka birşey yeltenmiş olsam bütün ilanları atardım buraya sadece abimden duyduğum güzel ve şuan ilanlarda otomatik vites olarak uygun araç olduğunu bildiğim için attım abimin haberi dahi yok

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volvo-2014_103.000-km-de_181-hp_8-ileri_hayalet_cam-tavan_elk.bagaj-524211022/detay/

2014 MODEL​

VOLVO XC60 ADVANCE

YENİ NESİL 2.0D4 181 HP MOTOR

8 İLERİ GEARTRONİC ŞANZIMAN

103.000 KM'DE

YETKİLİ SERVİS BAKIMLI

!! ARACIMIZIN İÇİ VE DIŞI İLK GÜNKİ KADAR TEMİZDİR EZİK ÇİZİK YANIK YIRTIK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR !!

(ilanla alakam yok ama XC60 bakanlar için fiyat uygun görünüyor.)

Arkadaşlar araçta değişen varmış ben farketmemişim arkadaş uyarmış.
    ''ARACIMIZIN SADECE SAĞ ÖN KAPISI YETKİLİ SERVİSTE YENİLENMİŞTİR''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz_86 -- 5 Şubat 2018; 14:0:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz_86

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volvo-2014_103.000-km-de_181-hp_8-ileri_hayalet_cam-tavan_elk.bagaj-524211022/detay/

2014 MODEL​

VOLVO XC60 ADVANCE

YENİ NESİL 2.0D4 181 HP MOTOR

8 İLERİ GEARTRONİC ŞANZIMAN

103.000 KM'DE

YETKİLİ SERVİS BAKIMLI

!! ARACIMIZIN İÇİ VE DIŞI İLK GÜNKİ KADAR TEMİZDİR EZİK ÇİZİK YANIK YIRTIK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR !!

(ilanla alakam yok ama XC60 bakanlar için fiyat uygun görünüyor.)

ARACIMIZIN SADECE SAĞ ÖN KAPISI YETKİLİ SERVİSTE YENİLENMİŞTİR

• quote:

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ful-arti-ful-525421689/detay

Chevrolet Cruze
    42.500 tl
    2011 model
    full paket
    1.6 124 beygir

O araç full değil, çünkü Plus paket değil...

Her ne kadar multimedia takıp aracı full gibi göstermeye çalışanlar olsa da, arkadaş full yazmış ama Plus kategorisine sokup kazıklamaya da çalışmamış.

Plus olmadığını nereden anladım; Manuel klimayı görebiliyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adminastör

Sıkı takip etmek lazım araç piyasasını. Bundan 8 ay önce opel astra almıştım 39 a 3 ay kullanıp 42 ye verdim. Gittim 37 ye ibiza aldım 2 ay sonra 41 e sattım. 2.5 ay önce skoda fabia aldım 40 a şuan piyasası 46 47 satmadım kullanıyorum. Kısacası arabaları sıkı takip edin ucuza bulunca yapışın iyi para var al sat işinde.

haram para

sizin gibiler yüzünden eskidikçe fiyatı düşmesi gereken şey, fiyatı yükseliyor

niye haram olsun mahocum çalmışmı niye haram

bende sevmem bu işleri ama ne alakası var.öyle bakarsan bütün satıcılar haram yiyor demektir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: behram40

neyin ticareti? ülkedeki ticaret mantığı tamamen kazık atma üzerine olmuş

Hahaahah sana göre ticaret sadece fabrikadan alıp %10 koyup perakende satmak mı?

Eğer azcık ticaret bilgin olsaydı bunun döviz alıp satmakla bi farkı olmadığını anlardın, adam fırsat bulup, emek verip, zaman ayırıp iyi arabayı ucuza alıp daha sonra satıyor. 3 ay sonrasına 3-5 bin lira kazanmak için acil satan adama nakit kaynağı olup geleceğine yatırım yapıyor. Dünyanın her yerinde buna ticaret denir ama siz araba alamayıp loser gibi ağlayabilirsiniz hayatınız boyunca.

Dolar 4 euro 5, allah ya da kendi parasını kazanmaya calısan insanlar değil hükümet yapıyor, ağlayacaksan ona ağla

• quote:

Orijinalden alıntı: canermm

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

Orijinalden alıntı: feda0034

Kendi aracımdır :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-hatasiz-kazasiz-boyasiz-corolla-full-523791188/detay

Marka model: Toyota Corolla 1.33 life

Hasar durumu: Boyasız Kazasız Hasarsız

Yakıt: Benzin

Km: 34000

Aracınızın 2017 model 0 kmsi 68 bin TL baz fiyatı
    Pazarlıkla 65-66 ' ya alırsın.

Başlığı yanlış anladınız galiba

böyle tipler milleti dolandırıyor işte

Adam herkese sallamaya gelmiş. Boş kaldıkca bir post bulup ona saldırıyor.

haklıyım ama

• Başlığı almamamız gereken araçlar olarak değiştirseniz içerikle başlık daha uyumlu olabilir hocam.

Şark kurnazları,
    Uğraşılmayacak galeri ilanları,
    Sıfır açıklama ilanlar,
    Türkçe özürlü ilanlar,
    Yalan yanlış ifadeler içeren ilanlar (full+full fln),
    Bide bunların içeriği ne kadar doğru tartışmaya açık.

Güzel ilanlar yok diyemem ama toplamın %10-20 fln bütün sayfalara bakmak istemedim. İlanlara tıkladıkça çileden çıkıyorsunuz...
    Normalde sayfayı açıp bakıp hemen kapattığım ilanları burda kaçmaz diye görmek pek kötü olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 5 Şubat 2018; 12:25:58 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.