Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.948
Cevap
498
Favori
777.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu amacı güzelde herkes işi kendi ilanına çevirmiş onada lafım yok tamam ama maşallah çoğu aracın fiyatı uygun olmayı geçtim yakaladığımı öpmek istiyorum modunda...
  • Konu sahibi Allah aşkına başlığı değiştir 'alınmaması gereken arabalar' diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

quote:

Orijinalden alıntı: ButWhoHan

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-cok-temiz-2015-focus-style-21-binde-524489756/detay

Marka/modeli: Ford Focus 1.6 TDCİ Style
    Üretim yılı: 2015
    Km'si: 21.000
    Hasar durumu: Sol ön kapı 2 cm çizik lokal boya (fotoğrafı ilanda) - sol arka kapı ve sol arka çamurluğun birleştiği alt kısmında lokal boya (önceki sahibinde olmuş fotoğrafı yok.)
    Fiyatı: 84.000

Filo aracı değildir. Her şey açıkça yazıyor. Herhangi bir masrafı yoktur.

Çok Yakın fiyatlara 1.5 TDCi PowerShift'lerin olduğunu düşünürsek paylaştığınız aracın fiyatının biraz yüksek olduğunu söylemem gerekir.

Biraz mı? Resmen keriz avına çıkmış millet. Yazık, şu konuyu da çarpıttılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinattimyalnizliga -- 4 Şubat 2018; 21:17:13 >

• quote:

2017 model 26 bin km 1.3. dizel pop hasar boya yok. 49 bin tl. sizce bu para verilir mi ? yarın alabilirim aracı.

bunada bir yorum yapsanız buda mı alınmaması gerekenlerden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

Allah bağışlasın, ellerinden öper iki çocuk da ben de var, şuanki aracım manuel golf 7 hayli hayli yetiyor, otomatiğe geçmeyi düşündüğümden BMW 1 serisi ile değiştirmeyi düşünüyorum, hb araç ile hangi açıdan rezil durumdasınız?

Kilolu ve uzun boyluyumm 191 e 130 kilo. Yani arka koltuğum iptal. Aracım lpg li focus hb. Bagaj iptal yani.

Ev icin kendi aracimi satmak zorunda kaldim megane sport trourer... Onun rahatligina alistiktan sonra hb araba sarmiyor. Cocuklar buyuk olsa sorun degil de ikisi de bebek. Bebek arabasi ve oto koltuklari ile rezil oluyoruz. Surekli geziyoruz bi de. Bana mpv sw ya da geniş sedan lazim.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-fiat-punto-522998703/detay

2012 fiat punto 1.3 multijet pop

84.000 km

Sol ön çamurluk ve sol far değişmiş

37.500 tl

• Yok mu şöyle 2005 2006 Honda Civic güzel ilanlar kafaya taktık alıcaz bir tane
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-memurdan-tertemiz-hasar-kayitsiz-degisensiz-fiat-punto-522939760/detay

2013 fiat punto 1.2 pop

65.250 km

Sağ ön çamurluk boyalı

35.750

• quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

Allah bağışlasın, ellerinden öper iki çocuk da ben de var, şuanki aracım manuel golf 7 hayli hayli yetiyor, otomatiğe geçmeyi düşündüğümden BMW 1 serisi ile değiştirmeyi düşünüyorum, hb araç ile hangi açıdan rezil durumdasınız?

Kilolu ve uzun boyluyumm 191 e 130 kilo. Yani arka koltuğum iptal. Aracım lpg li focus hb. Bagaj iptal yani.

Ev icin kendi aracimi satmak zorunda kaldim megane sport trourer... Onun rahatligina alistiktan sonra hb araba sarmiyor. Cocuklar buyuk olsa sorun degil de ikisi de bebek. Bebek arabasi ve oto koltuklari ile rezil oluyoruz. Surekli geziyoruz bi de. Bana mpv sw ya da geniş sedan lazim.

Picasso hocam, her açıdan ilacın bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurado

Yok mu şöyle 2005 2006 Honda Civic güzel ilanlar kafaya taktık alıcaz bir tane

Yapmayın o para o araca verilmez. Çok daha yeni düzgün araçlar var o paralara.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    birde fena yakıyor o araçlar. lpg bile kesmez bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi ilanlarını paylaşan akıllılar basmış burayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araci eşim ile beraber kullanıyoruz ev aldığımız için satılıktır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hatasiz-boyasiz-hasar-kayitsiz-445967577/detay

Marka/modeli: Renault Clio 1.2 Turbo icon 120hp

Üretim yılı: 2016 model (2017 trafiğe çıkış)

Km'si: 23.000

Hasar durumu:Hatasız boyasız (ufak bir boyasız göçük düzeltme var)

Fiyatı: 70.000tl

• Dh ölücüleri diğer ölücülere kendi araçlarını pahalı olarak satmaya çalışıyor Yahu beyler hâlâ anlamadınız mı biz birşey almadan herşeyi araştırırız yani boşuna sıfırından pahalı ikinci el araçlarınızi fırsat diye paylaşmayın dh ölücüsü yemez bu numaraları

• Marka/modeli: VW Golf 1.4 tsi dsg sunroof hız s. Katlanır ayna

Üretim yılı: 2017/10

Km'si: 2900

Hasar yok

Fiyatı: 114.000

Araç şahsıma aittir sahibindene henüz koymadım.

• Forumdakiler resmen adam duduklemeye yer ariyor.

• Arkadaşlar babamın 2000 Model Megane Sedan 1.6 16v 110 bg arabası var. Beyaz renk ve manuel vites. İlk sahibiyiz ve kaskosu var sizce ne kadar eder? Aracın sol kapısında sürtüp kaçtılar ve sürücü koltuğunda sol tarafta zamanla inip binmekten yırtılma var. Bu iki kusurun düzeltilmesi gerek sadece. Bunun dışında araç 2011 yılına kadar her bakımı Renault Mais'te yapıldı ondan sonra tanıdık bir usta çıktı karşımıza ve hep ona götürdük çok memnunuz ve 2011'den beri ona gidiyoruz. 2009'da lpg takıldı Zavoli ve 2 sene önce büyük Lpg bakımı da yapıldı, geçen yaz klima için 2 radyatör birden değişti(1300tl), benzin pompası değişti(700tl), vizesi 2 ay önce yapıldı. Benzin yakıt borusu da değişti bu arada.

Kısacası elimizden geldiğince iyi baktık ama sol sürtüp kaçmadan dolayı oluşan küçük hasarı tamir ettiremedik kasko olmasına rağmen çünkü babam yurtdışındaydı. Ama bakınca bile zor anlaşılıyor.

Uzun lafın kısası bu aracın hakkı nedir sizce?:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equris -- 4 Şubat 2018; 22:26:37 >

• Beyler temiz citroen c5 ilanı denk gelirse etiletleyin beni.

• İnsanlar inadına konu amacına uygun olmayan kendi araçlarının ilanlarını paylaşmaya devam ediyor konu başlığını güncelliyorum.
  • Millet 4000 bine eski kasa doğan ya emsali araba olursa msj beni editleyin ne yapalım ayagimizi yerden kessin yeter

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.