Şimdi Ara

STYX : MASTER OF SHADOWS (PS4 ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  STYX : MASTER OF SHADOWS  (PS4 ANA KONU)

Cyanide Studios'utarafından geliştirilerilen oyunun türü RPG olucak , Konsol platformu için daha sonra çıkması beklenen Styx: Master of Shadows öncelikle PC kullanıcıları için merhaba diyecek.

KAYNAK:
    http://www.strategyinformer.com/news/27035/cyanide-working-on-new-actionrpg-called-styx-master-of-shadows-for-pc

http://gamexnow.com/styx-master-of-shadows-yeni-ekran-goruntuleri/

STYX : MASTER OF SHADOWS  (PS4 ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 19 Temmuz 2014; 10:40:46 >

•  STYX : MASTER OF SHADOWS  (PS4 ANA KONU)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• KAYNAK:
    http://gamingbolt.com/heres-the-new-trailer-for-styx-master-of-shadows

quote:

Styx: Master of Shadows is is the brand new stealth infiltration game for the Xbox One, PlayStation 4, and PC coming from Cyanide Studios, and to celebrate the launch of its official website ahead of the game’s launch later this year (in September, to be exact), the studio released a brand new gameplay trailer video for all of us, which you can find embedded above.
    The new gameplay video shows us the infiltration, thievery, assassination, and stealth skills of Styx, the two hundred year old eponymous goblin, and it invites us to follow his exploits. In this video, he begins infiltrating the huge Tower of Akenash. It is in this immense tower that is jealously kept hidden by elves, humans and other fantasy creatures, the World-Tree and its Heart, source of the precious Amber.

• Goblin ile oynamak ayrı bir deneyim olucaktır.Sanırım goblinler çok eziliyo biraz da onların gözünden bakalım demişler, ilginç bir bakış açısı.

• Styx: Master of Shadows'ta İnsanlar ve Elflere Karşı Mücadele Ediyoruz

Etrafa altın saçtığı söylenen gizemli ağacı bulmak için Goblin'imiz Styx ile gölgelerde gezinecek ve cinayet işleyeceğiz. Eylül ayında PC, Xbox One ve Playstation 4 için piyasaya çıkacak oyun aksiyon ve macera öğelerinin yanı sıra RPG öğelerini de barındıracak.

Bir Goblin'i yönettiğimiz Styx: Master of Shadows'tan yeni bir video yayınlandı. Bu videoda 200 yaşındaki sinsi hırsızımız Styx'i yeniden iş başında görüyoruz. Oyunda Akenash kulesinde insanlar ve elfler tarafından saklanan gizli cevherin peşine düşüyoruz.

• Arkadaşlar bu oyun hiç mi tutmadı? Kimse olumlu-olumsuz birşey de yazmamış çok ilginç. Ben oynamadım fakat gizlilik ögeleri içermesi acısından ilgimi cezbetti. 2. si de çıkıyormuş mart ayında yanılmıyorsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrisy

Arkadaşlar bu oyun hiç mi tutmadı? Kimse olumlu-olumsuz birşey de yazmamış çok ilginç. Ben oynamadım fakat gizlilik ögeleri içermesi acısından ilgimi cezbetti. 2. si de çıkıyormuş mart ayında yanılmıyorsam.

bu oyunu plus vermişti, o sebeple oynadım.

güzeldi. devamlı gizlilik kasıyorsun, planlı programlı gitmen lazım. seviyorum bu tip oyunları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Yorum icin tesekkurler hocam, bi denemek lazım illaki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.