Şimdi Ara

Style Uo Kingdom Reborn Ve Mondain's Legency görüntüsüyle Sphere Taban Sunucusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle Bu Yazıyı Yazmadan Önce Başlıca Bana 5 Sene içerisinde yardım eden
    Tüm Arkadaşlarıma Yardımlarından Dolayı Teşekkür Edeceğim(Alpex,Noxier,Delinquen,Doğan)'Arkadaşlarıma Script Yazarken
    Zorlandığımda Karşılıksız Yardım Ettiklerinden Dolayı Teşekkur Ederim.Sitemin Yapımında Serverı olmasına rağmen elinden gelenin
    eniyisini yapan arkadaşımız Edomir Uonun sahibi Tycondrious"a 1 Haftadan fazla uğraşıtıgından ve hayalimdeki siteyi yaptığından
    dolayı teşekkür ederim. Kafamdaki map düşüncesini yılmadan 1 yıl bekletmişde olsa sabah akşam okulunu ekip bu sunucunun mapinda
    emehi geçen Kingdom,Pyschiqopath,Arkadaşıma teşekkürlerimi sunarım.

Sunucu Web Adresiwww.styleuo.gen.tr

Skill Total:7000 225 Stat
    Sunucu Bilgisi: Power Play

Sunucu Bilgisi

Sunucu Mysql Tabanli Ağırlıklı Power Play Sunucusudur.Ultima Online Versionlarından Kingdom Reborn'u Andıran Ve Sphere
    tabanlı Olan sunucu göresel zevk görüntüsüyle daha önce yaşanmamış kullanılmamış sistemleriyle siz oyunculara kapsını çok yakında
    açacaktır.Kıyafet,Map,Statick süslemesiyle 3dyi andıran sunucu fazla abartıya kaçılmadan sade ve ultima dışına çıkmayacak sistemleriyle
    sosaria mapıyla açılacaktır..

Web Sistemlerimiz

oyun içinde geçen dialoglar konuşmaların 1 gün sonra yayınlandığı istatistik sayfası
    Guildler icin ozel sayfa
    Tamingler için şuanda hangı spawn aktif sayfası
    Web site uzerınden buying sistemi (pazar vendorları için beta aşamasında)
    oyun içi item para bilgi sayfası
    Jaildeki oyuncuları gösteren ve kaç dk suresi kaldığını belli eden jail sayfası

Oyun adına birkaç görüntü mapın bize ait oldugunu gosteren çalışma resimleri ve Paperdol ws görüntüleri..

Arayüzümüz.. ve sitedeki uyum

Mapımızdan örenkler..Ve Çalışmamızın Belirli Kısımlarından örnekler

Huesın kafayı yedırttıgı an bu renk hatası yuzunden yaklaşık 2 gunluk emegımız boşa gıttı

Görevli Jail aLanı

Sıra Geldi Sistemlerimizi Anlatmaya.

2,3 Sistem anlatıp geçeceğim geçrekten 5gunun yorgunluğu üzerimde..

Özel bonuslar
    Warior bonusları
    Warlock Bonusları
    Mage Bonusları

Cove Şehri:Cove Şehir Rpcıler adına tasarlanmış ve Cove staffımız tarafından unvan verilen en iyi Role play başarısı sergileyen
    Krallık tacıdır. bu arkadaşımız cove şehrindeki [fisher,tailor wb crafted alanları role play yapan arkadaşlarımıza kiralatabilmektedir.
    Gelirin %10 u bu krala giden sistemde kral istediğinin yetkisini alabilir ve düzenleyebilir,Bazı Arkadaşlar Rpyi Yarattığını sanarak
    Rpnin ne oldugunu bilmez ve bu satıra anlamsız msj atabilirler fakat Rp ortama ayak uydurmaz Sen ortamaya ayak uyudurursun.

Staff Dağılımı:Staff Sistemi şehirlerden gelen pagelere bakan stafflara yapılmış bir sistemdir örneğin britain staffı x ise
    cove staffı y ise deluca staffı z dir.Stafflar Bölgesi dışında kesinlikle karışamaz.Stafflar 2 şehirden fazla şehre bakamazlar
    bu ssitemi yaparak oyundaki staff sorununu hallederek işi çevirebilen arkadaşlarımızı daha çok page gelen şehre görevlendirerek
    oyunu yeni kavrayan arkadaşlarımızada deneyim kattığımızı duşunuyorum..

Sea Dungeon:Bildiğiniz gibi Sea adındanda anlaşıldığı gibi Sosaria mapının boş alanlarında bulunan etkisiz yerleri
    Deniz altı Dungeonu yaptık. Bu alanda Sea Serpant Boss çıkamktadır ve bu alanda armora göre hava basıncı mevcuttur örneğin
    bir warior 100 armoruyla deniz altında 15dk durabiliyorsa bir pure mage deniz altında 25 dk durabiliyor.Deniz uo saatine göre
    (Britain ve delucada bulunan)saatin gösteridi sn ve dk ya göre karanlıklaşıyor. bu karanlık zamana kalan oyuncular karanlık altında ,
    ölmümle başbaşa kalıyor.Bu alan zamanla geliştirip daha güzel hale getirilecektir.

Jail Sistemi:Jail Madeni desek daha doğru olur . kufur bug ws şiakyetler sonunda atılan oyuncular burada keyfli bir macera
    bekliyor;bu alanda belirli log,balık,kömür toplayıp görevlilerin karnını doyuracak miktarda eşyayi bir araya getirmeden
    çıkmak imkansızdır.Şuanda bitme aşamasında olan bu scripte belirli süre mola verdiklerinde guardlar tarafından dayak yeme
    gibi espirili bir eklentiyle son bulunacaktır.

Şimdilik Ayrıntılar bukadar bizi izlemeye devam edinwww.styleuo.gen.tr şablonumuz sıfırdan tasarlandığından dolayı kodsal
    eklenti zamanla yapılıyor site engeç 4,5 güne bitip sunucu engeç sizlere 10 gün içerisinde açılacaktır Sponsorumuz olan fırmayla
    1 Yıllık Noter Tasdikli imzalanmış bir belgeyle siz oyunculara en kısa zamanda kavuşmayı diliyoruz:

Style Uo Oyun değil bir yaşam tarzıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_HeadMaster -- 19 Mayıs 2010; 11:52:20 >

• Silik Resimleri bilerek koydum o alanlar bitmiş durumdadır çalıntı oldugunu ıdda etmesinler diye

Hepinizi Beta öncesi forumlara davet ediyorum arkadaşlar..
  • Mondain Legacy i sistemini sphere nasıl uyguarsın hiç hiç qklım almıyor..ML yi uyguluyabilen yada yapabilicek adam bir elin beş parmagını gecemez..Runuo da Beceremiyorlar..Sphere Da Spellwear skili varmi.Bedlam dungeonu..ML yi Sphere a uygulamak İmkansızın ötesinde bişi ..Birde Kr Olayı var.Yani Olmuaycak şeyleri Olmuş gibi yapmayın lütfen..ML Bir sistemdir Ml nin icinde Samurai empire da vardır aos da vardır..Ve Cok komplike bir sistemdir.Ml yi bilerek oynuaybilen türkiyede 50 kişiyi gecmez..Ki siz Sphere Sistemde Ml yaptık diyorsanız cok gülerim kusura bakmayın..Elf Olayları var,Dungeonları var ,Questler var,Peerless Bosslar var,yane Degişik Skill ler var,craftable artifactlar var,yane İmkanı yok ML yi Second age sistemine uyduramassınız.Tamamıyla hayal ürünü bişi yazmıssınız oraya...Siz Mondein LEgacy nin ne oldugunu biliyormusnuz bunuda merak ettim
  • ben görüntü bazında dedım
  • Baya renkli olmuş server bide şuan açacağın server pvp serverı olsa daha iyi olur artık uo oyuncuları item kasmaktan sıkıldı acti istiyorlar adam akıllı bir pvp serverı aç iyi reklam yap player sayın 30 un altına düşmesin...
  • Aslında fazla renkli değil pwp sunucu açarak emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum Skill dummy bile olmayacağndan emin olabilirsin..
  • Hayırlı Olsun!...

(mehmet senmisin?)
  • Bana göre çok renkli benim oynadığım server çok sadeydi,inşallah emeğinin karşılığını alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_HeadMaster

ben görüntü bazında dedım

bu konuda olabilir..ne olabilir Elf leri koyabilirsiniz mesela Eger varsa Sphere code larında,şu olabilir Crafting menulerini Bazı degişik silahlarını Rune blade Macheta ları falan ekliyebilrisiniz ML den alıcagınız cok eşya ve dekoratif Eşyalar var..Carpenterların yaptıgı Cok güzel statuler var mesela...En güzeli Siz bence Runuo 2.0 indirin kendi makine nize..Kurun serverı ve Ml Eşyalarını inceleyin.Sphere Ekliyebilirseniz Bazı yönlerini Dekoratif eşyalar vede crafting den bazı kıyafet veya itemları Aha işte ozaman devrim yaparsınız..Misal Size bir fikir veriyim Sphere de Hırsızlar Cok aktif degil..Bu skili daha aktif hale getirmek icin Calınabilir Süs eşyalarını dungeonların en diplerine Koyun derim orda spawn olucak sekilde Spawner yapabilirsiniz sanırım Bunuda scriptlerinden calınabilir Sekilde yapın..yapabilirsiniz sanırım..Degişik bir trend yaratırsınız..HEmde bu skili daha aktif hale getirirsiniz...Tabi sphere De bunu yapabilirmisniz bilmiyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.