Şimdi Ara

STSL Turgay Şeren Sezonu 2.Hafta Atiker Konyaspor-Beşiktaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
0
Favori
4.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    21.45
    Torku Arena

Sıkıntılı maç olacak 1-0 yada 2-1 alırız diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1-1 yada 2-2 her türlü beraberlik diyorum mağlubiyet olmaz ama bence yani
  • Bi Konyalı olarak üzülerek söylüyorum Beşiktaş maçı çok rahat alacak bence. Konyaspor doğru düzgün transfer yapmadı ve elindeki en golcü ve formda oyuncuları gönderdi(traore, holmen, meha) hazırlık maçları ve rize maçına baktığımda yine gol yollarında sıkıntı çekiyoruz topu ileriye taşıyamıyoruz. Yine takım halinde katı bi defansla maça başlayacaz ama gol ve golleri yedikten sonra dağılacaz gibime geliyor. İnşallah güzel bi sürpriz olur ve korktuklarım olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: durmus.42

Bi Konyalı olarak üzülerek söylüyorum Beşiktaş maçı çok rahat alacak bence. Konyaspor doğru düzgün transfer yapmadı ve elindeki en golcü ve formda oyuncuları gönderdi(traore, holmen, meha) hazırlık maçları ve rize maçına baktığımda yine gol yollarında sıkıntı çekiyoruz topu ileriye taşıyamıyoruz. Yine takım halinde katı bi defansla maça başlayacaz ama gol ve golleri yedikten sonra dağılacaz gibime geliyor. İnşallah güzel bi sürpriz olur ve korktuklarım olmaz :)

Hocam yenelim ya süpriz felan olmasın en cok korktugum takımlar konya basaksehir akhisar bu üçü 3.yıldızı takalım artık

• skor olarak belli olmaz ama tribünler yine muhteşem olacak bende orda olcam inşallah :)
  • Oyun önemli değil, çok zor bir deplasman. Alanya maçında Beşiktaş çok kötüydü aynı oynarsa üzülebiliriz.

Umarım galip geliriz.

• rahat geçmeyecek. 2-1 VEYA 2-0 Beşiktaşın maç
  • Bu maçın 21:45'te olmasının hiçbir manası yok. Yaz için bu uygulamayı yapıyorlar ama Konya karasal iklime sahip o saatlerde hava buz gibi olur, 20'de de futbol için müsait bir hava olurdu muhtemelen.
  • bu maçı antartikanın -50derecedeki buzulların arasında oluşan küçük mikroorganizmalardan oluşan deney sonucunda yaptıgım deneyde
    maçın 0-1 bjk kazanacagı ortaya cıktı

konya 0-1 bjk
  • Kadro beklendigi gibi

Talisca lisans yetismemis

Adriano yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykut Kocaman takımları,Basaksehir,Osmanlıspor gibi kontrollü oynayan sistem takımları ligin ikinci devreleri iyi oynar o yüzden fazla korkmuyor.0-2 kazanırız bence

• sonucu ve oyunu faul sayıları belirleyecek.faulllere karşı hakemin verip vermeyeceği kartlarda etkili olacak.konyaspor 20+ faulle oynarsa ve hakemde sarı kartlarını erken çıkartmazsa puan alması işten bile olmaz.

diğer türlü beşiktaş rahat kazanır.
  • Zor olacak gibi kazanırız inşallah

• kısır maç olacağa benziyor umarım kazanırız
  • koreografi yapılacak statta 40 bin kişi olur en az konyaspor yenilmez. beşiktaş 1 puan alırsa çok iyi bence
  • Bu maçta gol çok zor olur. Yenilme şansımız bir hayli fazla görünüyor. bakalım.
  • Konya'nın lige hep kötü başladığını düşünüyorum :)

2-0 yeneriz :)
  • 3-1 alırız gibime geliyo
  • bu arada olcay ısınırken sakatlandı yerine kerim oynayabilir
  • Taraftar çok iyi İzlanda tezahüratı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.