Şimdi Ara

STSL | Fenerbahçe - Adanaspor | 15.01.2017 | 19.00 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
0
Favori
18.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu maça Aatıf yerine Karavaev, Ozan yerine Salih, Fernandao yerine RVP ile başlasak maç şuan 2-0 bizim lehimizeydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcan00123

quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

Temas var arkadan vurmuş ama düşecek ya da pozisyonu kaybedecek şekilde değil. Kendini kolay yere bırakmış, penaltı verilse verilebilirmiş ama bence ağır bir karar olurmuş.

Bir beşiktaşlının bunu demesi ne kadar ironik.

Tam olarak neresi ironik?
    Gördüğümü söylüyorum işte, neresini beğenmedin?

Pozisyonu gördün ve penaltı ağır olurdu diyorsun? Konuşacak bir şeyim yok o zaman.

• ceza alanı çizgisinin 10 cm metre dışında faul olsa serbest vuruş ve gol olma olasılığı yüzde 1 ama ceza alanı çizgisi üzerinde aynı faul olsa penaltı ve gol olma olasılığı yüzde 90

bu penaltı kuralının acilen gözden geçirilmesi lazım.net pozisyonlarda penaltı verilmeli.misal kaleci ile karşı karşıya arkadan indirdi.penaltı.
  • Lens de olmasa vay halimize
  • yine mi hakemler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

2. Yarı takım sahadan çekilmeli. Cezası ne olur bilmiyorum ancak böyle hakemlerle zaten şampiyon olamayız ne fark eder gelecek ceza?

Başka bi isteğin varmı ?
  • Hasan ali,sener bunlarin ben kac mactir faydasini goremedim futbolcu demek orta acip yatmak midir orta acmaktan baska birsey goremedim kac mactir goren varsa soylesin.
  • Bu maçta min 6 sarı çıkar
  • Adana Adana değil ki anasını satayım nolmuş bunlara
  • Oha itanj ne zaman Adanaya geçti
  • Ilk iki yari boyle biter gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abubakar mı magaye guaye mi ?
  • Hasan Ali'yi çıkar direk, 3 defans olsa daha iyi en azından sağ bek varmış gibi düşünmeyiz. Aatıf bekleneni veremedi Karavaev girebilir. Ozan'a diyecek bişey yok zaten. Salih'in yerine nasıl oynuyo anlamıyorum
  • Allah aşkına Salih defansa yardım etmiyor diyenler Ozan denen herifin topu kaybettiğimizde nasıl laubali laubali yürüyerek gittiğini iyi izlesinler. Salih en azından çabalıyor, defansa koşup adamların önünde duruyor. Bu şişko anca yürüyerek dönüyor defansa.
  • adanaya bak :)
  • Mehmet Topal'ın ne kadar gereksiz olduğunu anlayabileceğiniz bir maç.Ne savunmaya bir faydası dokunuyor ne hücuma ortada önce sağa sonra tekrar sağa ve son olarak geriye dönüp pas atmaktan başka bir iş yapmıyor.Ara sıra karşı kaleciye ara pas atmasını unutmayalım
  • Lens'i kitleyince Adana Fenerbahçe'yi çözmüş gibi duruyor şu ana kadar. Dakikalar ilerledikçe ne olur bilinmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

abubakar mı magaye guaye mi ?

Abubakar megaye'nin hırçını olur ancak..
  • Adanabarcaspor.
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    Ozan'dan önce Topal 5 tane uzun top denedi 1 tanesi başarılı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.