Şimdi Ara

STSL | Fenerbahçe - Adanaspor | 15.01.2017 | 19.00 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
0
Favori
18.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kaç yıldır volkan olmasa daha çok yerdiniz, adam kaleyi kaplıyor. bear

maçta kaleci değil ortasaha ve defans berbattı kaleci napsın *
  • ARKADAŞ BU ADMİNLERİN ŞIRDAN NEFRETİ NERDEN GELİYOR ŞIRDAN RESMİ ATIYORUZ YORUMUMUZ SİLİNİYOR TÜM ADANA HALKINDAN ÖZÜR DİLESİN ADMİNLER AYIP
  • Atıfı 60 küsür dakika oynattı hoca. Biz TV karşısında maça gidenler tribünde kafayı yedi. Salihle beraber Van Persie'yi alsaydı çok daha iyi olabilirdi. RVP çok geç girdi. 2. yarı başında değişiklikleri yapacaktı.
    Hakem ilk yarıdaki pozisyonu penaltı verse bu maç 5-0 olurdu. Ama hata Atıf'ı oyunda tutan hocada. Gönderecektin madem niye oynatıyorsun. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

fenerbahcenin en büyük sıkıntısı kalede bu yıl artık acilen volkandan kurtulması lazım bu takımın. kaleye 3 top geldi birini üzerine cektiler birinde hatalı cıktı birinde yine herzamanki cıkısını yaptı ayakları havada golü yedirdi. takımın kötü oynadıgı anlarda muslera gibi 1 2 tane mac kazandır su takıma ama mümkün değil adam yeteneksiz ve fener kalesinde olmasının tek sebebi tribünlere oynaması yine mactan sonra bizim bizden baska dostumuz yok die beyanatta bulunmus bunun her fener taraftarı farkında zaten sen asıl olan kaleciliği yap ama yeteneği bu kadar. 10 yıldır kalede kazandırdığı mac sayısı 1 elin parmagını gecmez ama kaybettirdiği mac sayısı saymakla bitmez kale allaha emanet oynuyoruz.
    ozan sakatlanınca takım bir ritim yakalamıstı tekrar takıma döndü el freni gibi takımı stop ettirdi. su adama hala nasıl 7 milyon euro verildi aklım almıyor. hic bir özelliği yok ne adam gecer ne top saklar ne pas atar ne top calar sadece alan daraltmak icin bi oyuncu oynatılmaz. su ozanı gördükce selcuk sahine ayıp edilmiş diyorum. Serdar Ali Celikler cuma günkü programda bu mhk baskanı ile fener sampiyon olamaz demişti fener 10 numarada alsa dün adanayı yenmişde olsa dahi bende aynen onun gibi düsünüyorum aziz yıldırım gitmeden fener düsmanlığı bitmicek futbol camiasında !!!

mümkün değil adam yeteneksiz' den sonra okumaya gerek bile duymadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

Futbolda bunlar normal seyler etik olmayan sey sahaya inip hakemi dovmektir . tabi size gore o normal ama penalti almak icin topa girmesi etik degildir .d

Kadıköy'ü yakmakta etik sayılır mı başkanım ?
  • Genelde tek maçtan yatan bi iddaci olduğum için hep yaklasiyoz .d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

ARKADAŞ BU ADMİNLERİN ŞIRDAN NEFRETİ NERDEN GELİYOR ŞIRDAN RESMİ ATIYORUZ YORUMUMUZ SİLİNİYOR TÜM ADANA HALKINDAN ÖZÜR DİLESİN ADMİNLER AYIP

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.