Şimdi Ara

STSL | Fenerbahçe - Adanaspor | 15.01.2017 | 19.00 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
0
Favori
18.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuşmayla haftaya maçın hakemini satın aldı bile Aziz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Lewandowski RL9

2-1 skor geciyor aklımdan ferdi atar bide defanstan biri atıcak ama kim ? :D

Tam tutmadı ama bence başarılı bir tahmin :D
  • Fenerbahçenin oyunu yine kanser etti
  • Aziz Yıldırımı halkı kin ve nefrete sevketmek suçuyla ihbar ettim yeter artık yenilince bu tarz konuşmalar ne böyle
  • 4Numara 4 kullanıcısına yanıt
    Resmi olarak Fenerbahçe ele geçirilmeye çalışıldı, Aziz dinleniyorum dedi, fetoyla yataktaki yönetim inanmadı paralel yapıya, sonra paralel devlet öğrenilince kumpas ortaya çıktı, üst kademedeki adamlarımız aklandılar kumpastan, içeri giren avukatlar umrumda değil, her takımda var fetocu avukatlar, ancak her takımın kemik kadrosu fetonun dizinde oturmadı, 1. dünya savaşında Fransız yardımı yapmadı, Fetoyla yatağa girmedi, dini sömürerek şampiyonluklar almadı, insan üzülüyor böyle bir takımın var olmasına, sonra ülkeye bakınca normal karşılıyorum, yine de üzülüyoruz be Ata'm.
  • Türk futbolunu bitiren Aziz Yıldırım konuşuyor yazık Cas kararıda açıklandımı fb küme düşürüldümü bakalım ne yapacak
  • Aziz yıldırım başlamış yine allahım bir de çıkmış 2 puan kaybettiğimiz için bu açıklamayı yapmadım diyor haftaya başakşehirle oynayacak tabi normal bu açıklamalar.
  • Maçın özeti. Hakem Allah'tan Fenerbahçe lehine penaltı verdi yoksa aman aman işler iyice karışırdı.

• Azîz yıldırım için sayın cumhur başkanımız devreye girmeli bu adam resmen halkı kin ve düşmanlığa sevk ediyor.
  • Fenerbahçenin ilk golünde lens ofsaytta topu alıyor bunu neden kimse konuşmuyor anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Ağlamaya devam et 3 yıldızlı :D

Bizde sabaha kadar şikayet ederiz

• 30-40 bin taraftar bekliyorlarmış..Bu oyunla size 100 taraftar bile çok.. Hakem filan hikaye ...büyük takımsan adana , Alanya yeniceksin kardeşim..Gerekirse hakemide yeneceksin..Git kumda oyna...Geçmiş olsun..
    Basiretsiz yönetim hala orta sahaya oyuncu almıyor..Ne izlemeye gelecek seyirci..kahrolmaya mı gelecek? Uyu yavrum ninni..Aha şampiyonluk zor filan da dedi..Bittiii...boşuna maça falan gitmesin kimse...
  • mehmet0609 kullanıcısına yanıt
    Biz de sabaha kadar gülerizz :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Fenerbahçenin ilk golünde lens ofsaytta topu alıyor bunu neden kimse konuşmuyor anlamadım.

Algı yapmaya çalışıyorlar, her zamanki gibi sadece benim aleyhime hata var ayakları, aglamalar felan.
    Sanki Konya Karabük maçlarını hakemle almamislar gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerin defans ne yaptı öyle ? Adanalılarda çok çirkef çıktı. Ne zaman sağlam para kaldırmaya çalışsak fener engelliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

BEYLER BUNUN ADI ŞIRDAN BELKİ BİLMEYEN KARDEŞLERİMİZ VARDIR ADANAYA ÖZGÜ BİR YEMEKTİR BUGÜN ADANALI FUTBOLCULAR BUNA BENZER BİRŞEYİ FENERE YEDİRDİ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sKjaer kullanıcısına yanıt
    Bro yanildigin bir taraf var ağlayan biz değil sizsiniz kulüp baskaniniz bile maclardan sonra ağlıyor
  • Aziz yine hariçten gazel okuyor hedef saptırıyor.. Gündem değiştirip sıyrılacak..Git ulan artık görüyon tribünleri görüyon taraftarın bıkmışlığını git artık!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusufkou34

İnşallah besiktas alirda 2. Sezer ozturk vakasi yasamayiz 5 para etmez topcu

Doğrusu bende beğenmiyorum Ekici'yi ama iş tamamen rekabete döndü iyi futbolculuğna kimse bakmıyor
  • Üç beş maç kaybedersin, kupayı kaybedersin, şampiyonluğu kaybedersin gayet doğal kaybetmek te var bu yolda
    Ama taraftarını kaybetmeyeceksin, o stada öyle boş kalırsa asıl o zaman kaybedersin
    Şimdiyi, bu seneyi kaybetmek değil geleceği kaybedersin.
    Uyuma yönetim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.