Şimdi Ara

|STSL| Başakşehir - Fenerbahçe 21.08.2016 - 21.45 (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
1
Favori
8.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: netten

Böyle futbol olamaz 11 kişi defans yap sonra futbolum güzelliği nerde??

Futbol senin zevkin için mi oynanıyor ?
    Futbolda zafere giden yolda herşey mübahtır.İsterse 11 kişi kaleye dizilir hiçbir şey söylemeye hakkın yok.Adamlar maç kazanmak için sahaya çıkmış golünü erkenden atmış ve yatmış, bu da fenerli birinin zoruna gitmiş belli ki.Futbolun güzelliğiymiş pehh +6 uzatmayla Fener gol atsaydı o zaman futbol çok güzel olurdu demi
  • duran toplardan ws. oyunu çözecek yıldız oyuncun yoksa başakşehirle 10 maç yap 10'unuda kazanamazsın beşiktaşta çok çekti başakşehirden geçen seneki maçı izleyin gomez naptı 5 kişi arasından gitti gol attı rvp'de bunu yapabilecek bir oyucu ama ilk 11 başlaması lazımdı. hoca için iyi bir tecrübe olmuştur böyle çok maçı olacak çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Ruhsuz oynamayalım böyle kaybedelim sıkıntı yokskor taraftarı olmayalım bence.

11 kişiyken 10 kişi olan takımın ceza sahasına yaklaşamayan hizipçiler ruh koydu ortaya öyle mi

bi de yeni hoca gelmiş, gazlı falan oynadıkları hali bu. kjaer salih ve birkaç isim dışında bu karaktersiz güruh ile hiçbir şey kazanamaz fenerbahçe. alexleri, kuytları, sowları, weboları hatırlayın, bi de bu rvp ozan fernandao gibi hanım evlatlarını yan yana koyun. farkı kendiniz görürsünüz. ''kazanacak'' takım ilk maçta da son maçta da kendini belli eder.

• Konuda bizden çok beşiktaşlılar var.

Dakka 3 gol yedik 11 kişi defans yaptılar. 10 kişi kaldılar belki atarız dedik iyice geri çekildiler. Sonra topal kırmızı yedi ama değişen hiçbi şey olmadı. İğrenç bi futbol izledim açıkçası uykum geldi. Pereiranın oynattığı futboldan çok daha iyi futbol ama burası kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcibaba

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

1-0 yenildik gol atamadık ama olsun iyi oynadık ofansf futbol 4-3-3 vs vs. volkan demirel mehmet topal ve rvp evlatlarımza zeval gelmesin yeter ki.

eklediğin için teşekkürler. ne acı ki bu adamı sizin elinizden kaptık(!)

• reguse kullanıcısına yanıt
    Mesele o değil hocam. Mesele samimiyet. Normal olan şeyi anormal göstermeye çalışmanız. Neyse iyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

quote:

Orijinalden alıntı: JonSlow

quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

+6 neyin kafası bu hakemler kimin tayfası.Başakşehirin karşısında Galatasaray veya Beşiktaş olsaydı o uzatma en fazla +3 dk olurdu.(Hiç oyun durdu falan demeyin biz ne oyun duran maçlar gördük +3 verilen hikaye anlatmayın)

Anlaşılan bu sezon da uzatmalar Fener atana kadar.

İşiniz gücünüz nifak tohumu
    Hakem gayet iyi yönetti
    Su molası verildi,sadece yalçın en az 3 kere tedavi gördü

Olabilir ota b.ka uzatma sayacak olsalar her maç +8 olurdu.Ben ne GS BJK maçları gördüm oyunun sürekli durduğu ama uzatmanın +3 olduğu.Kimse hikaye anlatmasın neyin ne olduğu apaçık.
    Geçen seneler verilen +7 leri unutmadık.Bu sene +6 ile başladınız bakalım +10 a çıkacak mı bu.Bari birkaç gol atın da hakemleri de zor durumda bırakmayın +2 verip bitirsinler niye zorluyonuz adamları.

En azından fetöcu hain değiliz
    Hadi bas git şimdi

Anladığın dilden böyle cevap verilir

• Skor taraftarları toplanmis.Hocaya sallayanı mı dersin oyunculara sallayanı mı dersin?

Ulan daha adam 3 gün oldu geleli.

Maçı henüz izlemedim fakat güzel oynadığımızdan eminim.

Adamlar bize karşı 8-1-1 oynuyor daha 3.dakikada şansa gol attılar.

Bu maçta kesinlikle şanssızdık ümitsizlenmeyin.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sezon Ba?ak?ehir'le berabere kaldy?ymyzda biz ayny ?eyleri söylüyorduk, "Bahane sunmayyn lan lidere selam durun lan" falan diye anyryyorlardy. ?imdi ayny ?eyleri onlardan duyuyoruz. Ba?ak?ehir'e de bir tek Fener'e oynuyor diyen adamlar var, herifler son 2 sezonu da 4. bitirdi. GS'den ve BJK'den de puan aldy.
  • Başakşehir her sene aynı tarifeyi uyguluyor istikrarlı takım. Ancak beğenmediğim bir yönü var spora siyaseti çok fazla karıştıran bir camia.

• Başakşehirin oynadığı futbol ise yazık ya valla yazık,şu Ferdi atsa idi net pozisyonu ama artık geçti,çok üzülmedim ben nedense..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

Başakşehirin oynadığı futbol ise yazık ya valla yazık,şu Ferdi atsa idi net pozisyonu ama artık geçti,çok üzülmedim ben nedense..

Hocam bu işleri bırakın artık TR liginin standartı bu ne bekliyonuz anlamıyom ki.3 büyükler dışında geriye düşersen rakip 10kişi defans yapar premier ligde falan değiliz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx

3 puan zor, ligde hiç sevmediğim takımlardan, bize hep ters, beraberlik bile olsa yeter

Bi günde yanılt bizi be fener
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Skor taraftarları toplanmis.Hocaya sallayanı mı dersin oyunculara sallayanı mı dersin?

Ulan daha adam 3 gün oldu geleli.

Maçı henüz izlemedim fakat güzel oynadığımızdan eminim.

Adamlar bize karşı 8-1-1 oynuyor daha 3.dakikada şansa gol attılar.

Bu maçta kesinlikle şanssızdık ümitsizlenmeyin.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Hoca daha sistemini oturtmadı. Karşısında sistemi oturmuş, yılların Başakşehir'i vardı. Biz erkenden talihsiz bir gol yedik. Ondan sonra tek kale oynadık. Adamlar bir iki kontra buldular sadece. Açık konuşmak gerekirse takım iyi sinyaller verdi. Ayrıca eksikliklerini de gösterdi. Mesela Topal'ın da Ozan'ın da yetersiz olduğu gerçeği var elimizde. Orta sahaya bir oos lazım. Bu şart oğlu şart. Diğer sıkıntımız da takımda şut çekme sıkıntısı. Top kime gelse şut çekebilecek konumda olmasına rağmen çekmiyor. Geçen senenin etkilerindendir umarım ve tez zamanda geçmesini umuyorum. Hoca bunları yaparsa iyi işler yapıcak bir takım.

Zaten bizim lanetimiz olmuş bir maç Başakşehir deplasmanı. Sahada uzun süre boyunca tek kale oynamamıza rağmen karşı tarafın kapanması, çirkeflikleri ve şansızlığımızın etkisiyle kaybettik. Ama olumlu bir kayıp olarak görüyorum bunu. Takım toparlanacaktır.

• Fenerbahçe Ozan konusunda Fatih Terim'in gazına geldi. Fatih Terim bi oyuncuya taktı mı takıyor. Galatasaray teknik direktörüyken de böyleydi saç baş yolduran adamı sırf kaprisi yüzünden hep oynatırdı.

• Advocaat'a boşu boşuna mok atmayin adama daha yeni geldi bir kaç haftaya alışır lige. Bu kadroyla devre arasında azıcık oynarsa çok iyi şeyler çıkar ortaya.

• dick ten önümüzdeki hafta şöyle bir 11 bekliyorum

4-3-3

volkan

wiel--kayer-skertel--hasanali
    -----------topal-------------
    -----salih--------volkan-------
    emenike----rvp-------stoch
  • salih 10 değil
    volkan alper başlangıcı neden ?
    emenikeyi koşturmazsan bi şeye yaramaz
    hak etmedik sonuç bu
  • Grassphers ı yenince havalara çıktılar( bu arada medyanın da nasıl fanatik fb li olduğunu atılan manşetlerden bir kez daha gördüm) şimdi aslına yani ne olacak bu fb nin haline döndüler.

• Her sezon ilk maçında sıkıntı çeken başka takım var mı Türkiye' de? İlk maçları bi türlü alamıyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.