Şimdi Ara

STSL 23. Hafta | Fenerbahçe - Osmanlıspor FK | 05.03.2017 | 19.00 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
6.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu golde aziz' in parmağı yoksa bende bişey bilmiyorum. talimat gelmiştir şaibeli bir gol olursa elleme diye. hepinizden iğreniyorum kendi takımımdan nefret ettiriyosun tez zamanda cezanızı çekersiniz umarım.
  • Efsane Başkan Aziz Yıldırım diyenler seri artılasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bjk li oyuncunun eliyle kendine avantaj sağlaması ve topu uzaklaştırması,bugünde mehmet topal'ın voleybol oynar gibi topu önüne alarak gol atması,İyi ki Gsliyim gs de böyle problemler olmuyor genelde elle golü biz yiyoruz,penaltımız verilmiyor,Ama 4.yıldızı nasıl hakkımız yenilerek taktık hala gerçekten enteresan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aziz Yıldırım düşmanları kuduruyor iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuroki

BÖŞÖKTÖŞ KOLLONOYOR

Haklısın kollanıyor,

Dünkü Atınç'ın eline sayarsın veya Bursa'da çalınan saçma sapan penaltıya oda olmazsa Antalya'daki verilmeyen gole seçenekler çok..

Kaç haftadır sesiniz çıkmıyordu şimdi konuşun
  • artık beşiktaşada söylenemyecekler hakem hatası olurda bu kadar net pozisyon nasıl göremez hakem hemen arkasında kesinlikle görmüştür ama bence gördü çalamadı.
  • ooooooooooooo hakem hatası ile gol

omo böşöktöş kollonoyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Dün bjk li oyuncunun eliyle kendine avantaj sağlaması ve topu uzaklaştırması,bugünde mehmet topal'ın voleybol oynar gibi topu önüne alarak gol atması,İyi ki Gsliyim gs de böyle problemler olmuyor genelde elle golü biz yiyoruz,penaltımız verilmiyor,Ama 4.yıldızı nasıl hakkımız yenilerek taktık hala gerçekten enteresan.

STSL 23. Hafta | Fenerbahçe - Osmanlıspor FK | 05.03.2017 | 19.00

• tarihlerinde haklarıyla kazandıkları bir maç yok. bir maç. her maç böyle gol gelse 6. olursunuz hadi iyisiniz.
  • Daha dün Rize'nin net penaltısı verilmedi Bjkliler hala konuşuyor lan utanmadan... Ben bu kadar yüzsüz bir camia görmedim..

Kaldı ki şu maçta rakip daha ilk yarıdan 10 kişi kalması gerekiyor, Lens adamı geçiyor tutuyorlar, çekiyorlar ama sarı kart yok... Sonradan taraftar tepki verince sarı veriyor...

Elle attık golü bunu Antalya'da verilmeyen gole veya Bursa'da çalınan olmnayan penaltıya sayın..
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    Pereira nın kadrosu bu.
  • Yeter Aziz Yıldırım yeteeeeer

• quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Daha dün Rize'nin net penaltısı verilmedi Bjkliler hala konuşuyor lan utanmadan... Ben bu kadar yüzsüz bir camia görmedim..

Kaldı ki şu maçta rakip daha ilk yarıdan 10 kişi kalması gerekiyor, Lens adamı geçiyor tutuyorlar, çekiyorlar ama sarı kart yok... Sonradan taraftar tepki verince sarı veriyor...

Elle attık golü bunu Antalya'da verilmeyen gole veya Bursa'da çalınan olmnayan penaltıya sayın..

maç başı q7'ye yapılan penaltıyı görmedin mi? görmedin çünkü bein sports özete koymadı bilerek. özet izleyerek geçinen kendini futbol uleması sanan bir fanatiksin. blok
  • Hakem nasıl eli vermemiş anlamadım o açıdan çok net görmesi lazım gol pozisyonunda Topal'ın elle oynadığını koskoca Fenerbahçe öle dirile puan alır oldu.

• Maçı izlemedim ama o kadar farka rağmen bjkliler kuduruyor.

Bjk piyasada yokken nerelerdiydi bunlar?

Veya bjk 3-4.yken konularını trolleyen tek fenerli var mıydı?

İşte bu iki taraftar arasındaki kalite farkı

4.yken aldığın galibiyete bile zırlıyorlar hem de dünkü rezalete rağmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Watford Dynamite

O yıllardan önce kimse şike mike demiyordu gsye ne olduysa şike oldu gs şikeci oldu. Hadi lan ordan

aziz fetönünü yaptığı şikeyi gördü benim ne eksiğim var dedi. arkasını sağlama almayınca dinlediler adamı çıkardılar ortaya şikeyi. sonra da aziz konuşmaya başladı bildiklerini. fetö ile ilgili ne kasetler var daha ortaya çıkmayan bloklandın
  • Adamlar hala şike diyor

Fetönün kumpası ayan beyan ortadayken şike diyen arkadaşlar ya Fetöcüdür ya da Fetöcüdür. Yargıtay kararı onandığında zaten şike demek suç olacak, azcık daha bekleyin o zaman görücez sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

quote:

Orijinalden alıntı: Watford Dynamite

O yıllardan önce kimse şike mike demiyordu gsye ne olduysa şike oldu gs şikeci oldu. Hadi lan ordan

aziz fetönünü yaptığı şikeyi gördü benim ne eksiğim var dedi. arkasını sağlama almayınca dinlediler adamı çıkardılar ortaya şikeyi. sonra da aziz konuşmaya başladı bildiklerini. fetö ile ilgili ne kasetler var daha ortaya çıkmayan bloklandın

Çıksın bakalım 🤔

• FENER ORTA SIRA TAKIMI, İYİ BİR ANADOLU TAKIMI...

FAZLASI DEĞİL.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.