Şimdi Ara

STSL 22. Hafta | Bursaspor - Fenerbahçe (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
972
Cevap
3
Favori
11.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Monster98

Beşiktaşlıları anlarımda sen nabıyon burda git Konyaspor Akhisar maçlarını takip et

bizde mi yazmıyah
  • Ne güzel günlerdi, Terraneo Dayi nani ve Rvp transferlerini bitirdiğinde yazın yer yerinden oynamıştı, keşke o günlerde olsaydık, biri bizi Vitor belasindan kurtarsaydi, spaletti lucescu veya bielsa miydi neydi onlardan biri gelseydi, ulan spaletti yi isterdim o zamanlar, meğer başımıza bela almisiz bu herifle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinan Engin çok doğru diyor. Geçenlerde Gomez Şenol Güneşe tavır koydu çıkarken ama Şenol hoca çıkarken yaptığı hareketi görmedim dedi.Aklına yazmıştır çünkü oyuncuya ihtiyacı var biliyor o yüzden şampiyonluk için bir şey demiyor gibisinden bir şey dedi bizim egoist Vitor ne yapıyor ? ' rivipi anitirimanlari çikmidi'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe bu akşam farklı kazanabileceği maçı beraberlikle bitirdi. Maçın seyircisiz olması Bursaspor'u çok etkilemiş. Tribünler dolu olsaydı bu kadar mahkum oynamazlardı. Fenerbahçe seyircisiz maçta Bursa'yı yenmeliydi.

Bence bu lig daha çok su götürür. Bizim pazartesi günkü Gençlerbirliği maçı da çok zor geçecek. Deli ibonun takımı iyi bir çıkış yakaladı. Puan kaybı sürpriz olmaz benim için.

• kimse söylememiş fenerin gol atma istatistiği bozuldu
  • Tek Kelime ile rezaletin resmi bu . Vitor Pereira kadar çapsız beceriksiz bir antrenör bu takımı nasıl şampiyon yapıcak merak ediyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

STSL 22. Hafta | Bursaspor - Fenerbahçe
  • Adam, şampiyonluk yaşayabilmek için Arsenal'den Manu'ya gidiyor.
    Biz de böyle bir adamı yedek soyunduruyoruz.
    Lokomotiv Moskova maçında ortalığın anasını ağlatmış, hep doğru yere, doğru koşuları yapmış,
    bu yaptığı koşulardan dolayı, savunma oyuncularını üstüne çekip Josef'in bomboş iki gol atmasına sebep olmuş,
    istekli, ısıran, mücadele eden, gol atamayan ama maç içinde yazılı olmayan istatistiklerle faydalı olan adamı sen Lokomotiv maçında oyundan al,
    yetmiyormuş gibi, bir de git Bursaspor maçına yedek soyundur ve 65. dakikada oyuna sok.

Bu benim görebildiğim kadarıyla hangi forvet daha verimli sorusundan daha çok, teknik direktör&futbolcu arasında geçen bir kariyer kıskançlığı krizi.
    Vitor, net bir biçimde Rvp'nin kariyerini bitirmeye and içmiş.

Rvp'nin ölüsü bile, sadece isminden dolayı bile düşünmeden formayı ona vermek için yeterli bir sebep.
    Rvp'den bahsediyoruz. Şaka falan değil yani.

Allahtan kapris yapan, küsen bir adam değil. Beyefendi. İşini yapıyor, çalışmaya devam ediyor. 20 yaşında genç yetenek gibi teknik direktörün ve yönetimin gözüne girebilmek için kendisini zorluyor.

Ben onun yerinde olsam, bir dakika bile düşünmem, Çin'den teklif varsa satın, siz de rahat edin ben de derim kurtulurum.

Hayır yaranmaya çalıştığı teknik direktör de Vitor Pereira yani.

Bugün maç hakkında tek kelime edemeyeceğim. Kafamda sadece Rvp var ve üzülüyorum arkadaşlar.

• Olur boyle vakalar bugun size yarin bize boyle tadi cikacak.

• Şu Allahsız vitorun artık gitmesi lazım ana avrat bırakmayacağım artık. yeter. Şu rvp yi oynatma sonra hayvandaoyu al bu nedir?
    Yok abi yok bilmiyor işi. Aziz Yıldırım'ın el atması lazım acilen. Şampiyonluk kaçtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

0-0 biten Lecce-Cagliari maçını banttan izleseydim daha çok keyif alırdım.

Alakası yok maç iyiydi pozisyon boldu...Fb biraz becerikli olsa 3-4 olurdu 30 şut çekmişler.

Keza bursa'da çıktığı ani ataklarda doğru pas tercihlerini yapsa onlarda gol bulurdu.
  • Gelde uyu bu gece

• quote:

Orijinalden alıntı: C00Luck

quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

quote:

Orijinalden alıntı: C00Luck

Nani iyi

Siz boyle dedikce o daha dibe gidecek.

Boş yapmayın ya adam kaç tane gollük pas attı kaç tane adam geçti takımın en iyilerindendi bizim kazmalar kaç golluk pasını yedi
    Bu mesaja eklenen görseller:

STSL 22. Hafta | Bursaspor - Fenerbahçe STSL 22. Hafta | Bursaspor - Fenerbahçe STSL 22. Hafta | Bursaspor - Fenerbahçe

Bence bu yanlı bir puanlama olmuş, Volkan tamam son vuruşları kötü ama 6 puan alması imkansız. Nani 5-6 maçtır yokları oynuyor hep, bu maçta öyle oldu. Bence bu maç için Volkan 7.8, Nani 6,... olmalıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşlı emre

fener penaltı atamadığı maçlarda zorlanıyor.

• Bu mesaja eklenen görseller:

STSL 22. Hafta | Bursaspor - Fenerbahçe

• the_japan kullanıcısına yanıt
    Anlayasin icin tesekkurler hocam eyvallah :) buradaki alay edenlere bisey demiyorum inaninki ona hic kizmiyorum ama meseleyi sizde ozetlemissiniz, rvp var oynamiyor daha ne soylenebilirki suan gs gibi olsam inanin bu kadar uzulup kafaya takmam, ruya gibi bir transfer doneminin ardindan kabus gibi bir sezon inanilir gibi degil.

• Hakem desteÄŸine raÄŸmen kazanamadı febe hadi penaltı deÄŸil deyin caner küfür etmesi deyin fernandao dirsek atmadı deyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gian Carlo39

Bu tescilli 3. olan takımın taraftarları niye bu sayfada birader ? Yok o penaltı yok bu penaltı yok o kart bu kart maçı izlemeden işkembeden sallıyorsunuz birbirlerine de okumadan artı basıyorlar Fenerbahçe maçın mutlak hakimiydi son vuruşlardaki beceriksizlik bugün alınan beraberliğin tek sebebidir. Deplasmanda en çok şut atılan maçını çıkarmıştır. Bursaspor'un net bir tane bile pozisyonu yoktur. Boş atmayın yani.

Hocanın yaşadığı anlamsız Fernandao mu yoksa RVP mi ikilemi her iki oyuncuyu da bitirmiştir. Hala RVP hazır değildi ama son dönemlerde istenilen seviyeye geldi diyen adam bugünkü maça ilk 11 çıkartmıyor. Ya ne dediğini kendi de bilmiyor ya da taraftar bu işten anlamıyor. İsmail Kartalın Emenike sevdası gibi şampiyonluktan olacağız hala ben oyuncuları isime göre oynatıp oynatmayacağıma karar vermem diyor. Kimse sana isime göre oynat demiyor zaten. Gerçekten bu iki oyuncudaki tercihi antreman ve istatistiksel verilere göre yapıyorsa son 3 haftadır nal toplayan vatandaşın Nani niye sürekli ilk on bir veya sürekli 90 dk. oynuyor bunu konuşmuyorsun hoca...

Beşiktaş tarihi boyunca 12 defa yaşadığı üçüncülüğün üçünü geçtiğimiz üç sezonda almıştır. Sanırım bahsettiğiniz tescilli üçüncü 17 defa üçüncü olarak bu alanda rakipsiz lider Galatasaray olsa gerek.

• Bjk nin şampiyonluğunu kutlarım fener bu hocayla şampiyon olamaz aziz yıldırım ölmeden bizim takım rahat etmeyecek
    Bence naniyide hemen Çine satsinlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Maça Ası

quote:

Orijinalden alıntı: Gian Carlo39

Bu tescilli 3. olan takımın taraftarları niye bu sayfada birader ? Yok o penaltı yok bu penaltı yok o kart bu kart maçı izlemeden işkembeden sallıyorsunuz birbirlerine de okumadan artı basıyorlar Fenerbahçe maçın mutlak hakimiydi son vuruşlardaki beceriksizlik bugün alınan beraberliğin tek sebebidir. Deplasmanda en çok şut atılan maçını çıkarmıştır. Bursaspor'un net bir tane bile pozisyonu yoktur. Boş atmayın yani.

Hocanın yaşadığı anlamsız Fernandao mu yoksa RVP mi ikilemi her iki oyuncuyu da bitirmiştir. Hala RVP hazır değildi ama son dönemlerde istenilen seviyeye geldi diyen adam bugünkü maça ilk 11 çıkartmıyor. Ya ne dediğini kendi de bilmiyor ya da taraftar bu işten anlamıyor. İsmail Kartalın Emenike sevdası gibi şampiyonluktan olacağız hala ben oyuncuları isime göre oynatıp oynatmayacağıma karar vermem diyor. Kimse sana isime göre oynat demiyor zaten. Gerçekten bu iki oyuncudaki tercihi antreman ve istatistiksel verilere göre yapıyorsa son 3 haftadır nal toplayan vatandaşın Nani niye sürekli ilk on bir veya sürekli 90 dk. oynuyor bunu konuşmuyorsun hoca...

Beşiktaş tarihi boyunca 12 defa yaşadığı üçüncülüğün üçünü geçtiğimiz üç sezonda almıştır. Sanırım bahsettiğiniz tescilli üçüncü 17 defa üçüncü olarak bu alanda rakipsiz lider Galatasaray olsa gerek.

En azından şike yapmadık

• güzel bir maç olmuş fernandao çok kötüydü baya gol kaçırmış fener maçta hakem hatası yok canerin küfürü dışında tabi penaltı falan yok bence
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.