Şimdi Ara

STSL / 22. Hafta | BEŞİKTAŞ - GENÇLERBİRLİĞİ / 22 Şubat 2016 - 20:00 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
1
Favori
7.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mersin maçında ilk 45 dakika töre yüzünden 12 ye 10 oynadık bu maçta da oğuzhan yüzünden 85 dakika 10 kişi oynadık ama herkes diline olcayı dolamış yine. oğuzhan o kadar geberikti ki sanırsın maçtan önce inşaatta amelelik yaptı da geldi. ayakta duracak hali yok. frikiği de mundar etti. tolgayın dönmesi çok önemli bu ara. velinin maç formunu yakalaması da daha sürecek gibi duruyor.
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    2 farklı biten tek maçı antalyasporumla yaptığı maç gelmiş ötüyor burda.

BLOK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Eto'o hem kariyeriyle hem bu sezonki oyunuyla mario gomezden de rvpden de üstün

• Haftaya Kadıköy'de rahat bir galibiyet bekliyorum Şenol Hoca Fenerbahçe camiasını ve rakip takımın oyun düzenini Türkiye'de en iyi bilen hocaların başında geliyor Fenerbahçeli oyunculardan bile daha iyi biliyordur sahada hangi performasları vericeklerini Parreira hala Beşiktaş maçlarını takip edip çözmeye çalışıyor Şenol Hoca ilk golü kafasında atmıştır fark yapmanın peşinde ikinci yarıya çift forvet bile çıkabilir bu halde Fenerbahçe'yi yakalamışken tarih yazarsa böyle maçları yazar büyük konuşmak istemiyorum ama 4 yada 5 olsada şaşırmam futbolcular gününde olsun yeter biz deplasmanlarda daha coşkulu oynuyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: anaxsed

Beşiktaş hissesi yarın yine tavan beyler,kağıt uçuyor. .
    Hem bjk hem de taraftar kazandı bu maç sonucunda.

2.2 den almıştım. Ama nakitim yoktu 600 lot kadar alabildim. 1 yılı geçti alalı. Yazın 1.6ya kadar düştü. Sezon içinde en az 2.2 leri görür bu para olsa da bu fiyattan alsam dedim ama askerden yeni dönmüştüm para yoktu. Para olsa hepsini gömerdim. Kaçırdım balığı görünce elindekine sevinemiyorum.

Şimdi de gs yi takip ediyorum. Beşiktaşi da mali açıdan kötü olduğu dönemde almıştım.

• Alla allah yav. Nerede bu fenerli arkadaşlar?

Hep gelirlerdi buralara.

• quote:

Orijinalden alıntı: RuthlessRiu

Boyko transferinin bir mesaj transferi olduğunu düşünüyorum. Tolga'ya güvenmeselerdi, Boyko alınır alınmaz formayı alır, Tolga'da kupa da falan forma giyerdi.
    Zaten Tolga'da mesajı net bir biçimde almış olacak ki, çok ciddi bir performans artışı var.
    Boyko'nun, performansı düşmesi halinde ondan alacağını biliyor ancak aynı şey, Günay için geçerli değil.
    İsmail'in, Olcay'ın tam tersine endeks gösteren bir performans artışı var. Yani, İsmail'in performans artışı, Olcay'ın düşüşüyle doğru orantılı ilerliyor. Ancak Şenol Güneş ısrarla Olcay'ı oynatmaya devam ediyor.

Bu sezonun özelinde, Gomez Rvp'den çok daha iyi bir bitirici.

Mersin maçına nasıl çıkacağınızı merak ediyorum. Kadıköy'de bizi yenme gibi bir ihtimaliniz yok zaten de, benim asıl merak ettiğim o maçta defans kurgusunu nasıl yapacağınız.
    Atiba&Necip oynar gibi geliyor bana stoperlerde.

:) Haftaya görüşelim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

quote:

Orijinalden alıntı: -zed-

quote:

Orijinalden alıntı: Canok

İnşşşşşş hafta içinde markovic ya da volkan şen sakatlanır

markovic sakatmış zaten beşiktaş alıcak maçı

Lazar Fenerbahçe 'ye şimdiye kadar kaç maç kazandırdı?

Olay lazar'ın daha önce kaç maç kazandırdığı değil . Beşiktaş'ın defansı hızlı oyunculara karşı çok etkisiz kalıyor geri düşerse yetişemiyor . Markovic defansın bu hali için en büyük tehlike o yüzden . Fenerbahçe maçında Beşiktaş'ı en çok kanatlardan gelen ortalar ve kanatlardan ceza sahasına girme olayı korkutuyor bence . Eğer bu tür atakları en aza indirirsek çok rahat bir galibiyet alacağız

• BEŞİKTAŞK

• Galatasaraylıyım . İnşallah Beşiktaş şampiyon olurda Fener rezil olur ... Fener zaten bu sene şampiyon olmazsa krizin kapısını açar resmen... yaptıgı onca transferler vs vs. şampiyonlar ligi ?
  • Cesi1903 C kullanıcısına yanıt
    Hehrhehshshehehehhaheherhhr :D :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Canok

İnşşşşşş hafta içinde markovic ya da volkan şen sakatlanır

markovic sakatmış zaten beşiktaş alıcak maçı

Lazar Fenerbahçe 'ye şimdiye kadar kaç maç kazandırdı?

Olay lazar'ın daha önce kaç maç kazandırdığı değil . Beşiktaş'ın defansı hızlı oyunculara karşı çok etkisiz kalıyor geri düşerse yetişemiyor . Markovic defansın bu hali için en büyük tehlike o yüzden . Fenerbahçe maçında Beşiktaş'ı en çok kanatlardan gelen ortalar ve kanatlardan ceza sahasına girme olayı korkutuyor bence . Eğer bu tür atakları en aza indirirsek çok rahat bir galibiyet alacağız

Lazar fiziği zayıf olsa da iyi topçu bence. Fener atak oynamadığı için adı fazla öne çıkmıyor. Olcayın yerine onu tercih ederim açıkçası.

• 7-8 maçı 1-0 zor kazanmış. Bu maçlarda rakipleri genellikle 10 kişi oynayan 8 puan psikolojik takım tarafı gelmiş hala burada konuşuyor.

Bu Gençlerbirliği'ni iyi takip edin arkadaşlar. Fb'den rahat puan alacaklar. Alıntıyı yapacağım.
  • Zlatan.İbrahimovic Z kullanıcısına yanıt
    İnşallah Sizinkiler kafalarını kullanirda arenadaki maçı bize verip feneride evine eli boş gönderirler. Yoksa Rvp cincon ağlama demeyi öğrenir benden söylemesi.

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Bagfş, Ngyo, petkim, tekfenede bak
    (Bunlar sadece öneridir )
    İyi analiz ve doğru zaman para getirir ,sen görmüşşsün ama olmamış,hayırlısı
    İyi şanslar,aldığın kağıt yürüsün...

• arda28 A kullanıcısına yanıt
    Bu yazının altına imzamı atarım.
    Düşüncelerimi kağıda dökmüşsün ben yazmaya erinmiştim.
  • Hakemler çok konuşuldu, aslında iyi de oldu. Yoksa derbide bir hakem skandalı olabilirdi. Artık göz göre göre hata yaptırmazlar hakeme. Gerisi bizim futbolculara kalıyor. Oğuzhan ve Gökhan Töre takıma eşlik ederse bu iş biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anaxsed

Bagfş, Ngyo, petkim, tekfenede bak
    (Bunlar sadece öneridir )
    İyi analiz ve doğru zaman para getirir ,sen görmüşşsün ama olmamış,hayırlısı
    İyi şanslar,aldığın kağıt yürüsün...

Ben artık kulüp hisselerini hangi durumda nasıl tepki verdiklerini aşağı yukarı kestirebiliyorum. Bir de diğer şirketlere göre çok daha göz önündeler. Haberleri falan çok kısa sürede ulaşıyor. Satın alan kitlenin psikolojisini okumak da önemli bir etken.
  • Lokomotiv'e oynadığımızın yarısı, çok değil bak, yarısı kadar oynasak 3 atarız size.
    Defans hattınız evlere şenlik zira.

Haftaya buralarda olucam.
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Son durum fena oldu ,milletin eline verdiler, yazık oldu.
    Önceden tahmin iyi bir şey ama yine analiz sonucu,özsermaye önemli..
    Bunları dikkate almak da yarar var

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.