Şimdi Ara

STSL 21. Hafta FENERBAHÇE - KASIMPAŞA 12.02.16 20:00 (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
792
Cevap
0
Favori
9.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

Fenerim yine coşmuş

'Yine' derken ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rvp takım için daha faydalı. Tamam ferdi belki skora katkı yapıyordur direkt kendisi ama rvp oynarken takım bir başka oluyor. Adamın attığı paslar yeter. Hem bu maçta hemde ztk maçında asist yapacak adama çok iyi ara pası verdi, ferdi tahta gibi ayağıyla topu kontrol bile edemezdi bu maçtaki o pozisyonlarda.

Rvp yi kıyasladığım adama bak kendimden utandım
  • Benim anlamadığım takım coşmuş bizimki rvp'yi çıkarıyor yahu adamı bi 90 dk oynat moral kazansın bu nedir ya.
    Topal ile souzayi bir arada oynatip bizi kabız etmez umarım inşallah gerçekleri görmüştür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

Benim anlamadığım takım coşmuş bizimki rvp'yi çıkarıyor yahu adamı bi 90 dk oynat moral kazansın bu nedir ya.
    Topal ile souzayi bir arada oynatip bizi kabız etmez umarım inşallah gerçekleri görmüştür.

Lokomotif maci oncesi riske gerek yok. Zaten almıştık ilk yari sonunda 3 puani

• FENERBAHCEYE EVIMI ARABA KI BASACAKTIM ONUN YERINE GITTIM CAYDANLIGI BASTIM

• volkan şen şu ligdeki en iyi 5 topçudan birisi. ne nani ne rvp. volkan şen yapılan en iyi transfer.
  • Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçeyi ve Beşiktaşı tebrik ediyorum. Bizim milyonlarca sorunumuzdan bahsetmeyeceğim. Fenerbahçe çok iyi top oynuyor. Bir kere çok hevesli takım. Ayrıca fizikleri de çok iyi. İyi çalışıyorlar belli. Fakat deplasmanda niyeyse evdeki kadar etkili oynamıyor. Beşiktaş ise deplasmanda ve evinde(evi yok gerçi ama) çok iyi oynuyor. Şimdi tepeden bakarsak 70 milyon euro harcayan bir takım var, diğer tarafta fazla para harcamayan hatta elindeki oyuncuları çok iyi paraya satan bir takım var. İki takımı da tebrik ediyorum, umarım hak eden kazanır. Hiç öyle Fenerbahçe kazanmaz inşallah da demiyorum bir Galatasaraylı olarak. Çünkü ben futbolu seviyorum. Bu arada ligimiz cidden çok kalitesiz. Fiziğin iyi olsun zaten ilk 5 te mutlaka olursun. Bir de premier league izliyorum ama oradaki keyif hiçbir yerde yok. Oradaki her takımda fizik var zaten. Mücadeleleri cidden inanılmaz ve adamlar gerçekten "profesyonel futbolcu". Bizse hala Selçuk İnan gibi her dokunduğunda faul almaya çalışan futbolcularla uğraşıyoruz. Neyse uzatmayayım. Hak edilen galibiyetten dolayı tebrikler Fenerbahçe...

• quote:

Orijinalden alıntı: Canok

volkan şen şu ligdeki en iyi 5 topçudan birisi. ne nani ne rvp. volkan şen yapılan en iyi transfer.

Yok artık. Volkan Şen leş bi adam, 2. sınıf topçu. Üç büyüklerin hiçbirinde yeri yok bence. Belki galatasarayda olabilir gerçi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

volkan şen şu ligdeki en iyi 5 topçudan birisi. ne nani ne rvp. volkan şen yapılan en iyi transfer.

Yok artık. Volkan Şen leş bi adam, 2. sınıf topçu. Üç büyüklerin hiçbirinde yeri yok bence. Belki galatasarayda olabilir gerçi

• quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

Vitora laf söyleyenler utanmalıdır!!!!! bu maçtan sonra artık hep destek tam destek vakti renktaşlar!!!!!!

Bu maçtan sonra 3 dosa dönücez yine. Ne desteği!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

Bariz olarak şu katkıyı veriyor diyebilir misin hocam? Topu alıyor, sürüyor, adam geçiyor ve KAYBEDİYOR. Hiçbir şey yapamadan kaybediyor. 1-2 kere de değil sürekli böyle. Aldığı topu korner çizgisine götürüp kaybediyor. Koca kanat oyuncusunun 90 dakika içinde tek katkısı RVP'ye yaptığı orta olabilir mi? Sürekli kaleciyle karşı karşıya kaçırmasını söylemiyorum.

• nani ne yaptı? volkan gayet yetenekli bir oyuncu. ben memnunum son toplarda dediğin gibi yetersiz kalıyor. ama son topa kadar yaptıklarını yazmışsın zaten dostum.

@abc

bir sonraki maça bakıcaz. salı günü diego yok ona göre kadro şekillenebilir ama hafta sonu bursa maçında kesinlikle souzayı kesmesi lazım.
  • bu forum ne zaman düzelecek
  • bu maç benim için hiç bir şey ifade etmiyor.

Kazanması gerekiyordu kovulmaması için ve öyle de oldu.

Şunu unutmayın ama sadece 1 maçta böyle oynarız diğer maçlar tamamen defansif ve sıkıcı.

Fenerbahçe 10 kişi kalmış takımdan gol yiyerek şampiyon felanda olamaz zaten
  • Yabancı hakemler yönetseydi fener bu ligde çok geride olurdu lige heycan gelsin diye haftalardır penaltı ve kırmızı kartlarla ayakta kalmaya çalışılıyor
  • Diego'nun hırsı Kjaer'in liderliği Rvp'nin bitiriciliği bizi şampiyon yapar.
  • garcibaba kullanıcısına yanıt
    Bunuda söyleyen iste bir galatasarayli. En acısıda bu

• quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Diego'nun hırsı Kjaer'in liderliği Rvp'nin bitiriciliği bizi şampiyon yapar.

Rvp bu maç çok kaçırdı. Böyle devam edecekse işimiz var daha. Diego'yu da tekrar dirilten Hoca'mız oldu. Bu haliyle devam ederse ortada ne Oğuzhan ne de Sneijder kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcibaba

Yabancı hakemler yönetseydi fener bu ligde çok geride olurdu lige heycan gelsin diye haftalardır penaltı ve kırmızı kartlarla ayakta kalmaya çalışılıyor

tabii ki yorumun bizi hiç şaşırtmadı. Peki o pozisyon penaltı değilmiydi yani? Hani Volkan Şen yerine orada şınayderin bileğine basılsaydı ne tepki verirdin. Ya da ne karar beklerdin?

Gerçi kupa maçında ceza sahası önünde şınayderin rakibine attığı uçan tekmeye kırmızı kartı bırak faul bile çalmayan hakemleri görünce buna penaltı diyememeniz, volkan şenin pozisyonunda bir yok demeniz gayet normal
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.