Şimdi Ara

STSL 2016-17 | 15.Hafta | Osmanlıspor - Galatasaray | 18 Aralık Pazar (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
714
Cevap
1
Favori
13.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla diğer takımlar nasıl planlıyorsa ben de öyle planlıyorum arada 10 puan olsa haklısın. Herkes yenilmemizi bekliyordu 1 puan çıkarınca yediremediler şimdi de yenemediniz ya diyorlar hahaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osmanlı da Fener de Beşiktaş da Gs'yi evinde yenecek at fava bekle
  • Türk milleti olarak para toplayalım şu sağ beke bir transfer yapalım beyler ya. Yeter artık görmek istemiyorum şu adamı

• quote:

Orijinalden alıntı: Tihilu

Bu defans hattı ile şampiyon olabileceğimizi düşenler var

Futbolcu alsınlar bir zahmet yemişim finansal fairplay'ini şampiyonluk daha önemli
  • junis kullanıcısına yanıt
    şu anda 1 puan öndeyiz sizden telekomda nasılsa yeneceğiz
  • TMoE T kullanıcısına yanıt
    Zeminmiş havaymış bunlar tek size sorun değil, zemin düzgün olsa 3-4 yerdiniz bana kalırsa, rakip çok hızlı atağa kalkmasıyla bilinen bir takım olarak bu hafta şanssızdı hava şartları yüzünden, normalde sahaları böyle değil adamların.

Beşiktaş Osmanlı maçını da merak ediyorum, Osmanlı bize bildiğin kapanmıştı, bu haftalık görünen o ki Bjk ve Gs an itibari ile başakşehir ve Osmanlının gerisindeler, Fenerbahçe Başakşehir ve Osmanlıya neredeyse %70 topla oynama ve sayısız pozisyonla oynamıştı, büyük takım etkisi.
  • Osmanlı galibiyeti kaçırdı yazık oldu...Bizim içinse 1 puan hiç yoktan iyidir.
  • Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Attım fava . Gençler GS son haftalara iddialı girerse hepiniz sonucu biliyorsunuz. Yenecez yenecez ondan sonra "arenadaaaaa sneiijjdeeerrr " bjkliler bilir hahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Galatasaray icin lig bitmistir

Her hafta ortaligi karistirmak icin gs forumlarinda cirit adan bu arkadasla muhattap olmaniza degmez tahrik etmeye calisiyor insanlari.

• takım kötü değil öyle böyle kötü takım, kelimeler kifayetsiz kalır. Bu takım mümkünse seneye avrupa arenasına falan çıkmasın her maç 4 yemeleri bile ararız..
  • resmen hayatimdan 90dk caldi gs. bu nasil bir takim olmus boyle. avrupaya felan gitmeyelim her mac 5 yeriz bu futbolla
  • Maçla ilgili tek söyleyebileceğim bu ligde Galatasaray balı denen bir gerçek var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Galatasaray icin lig bitmistir

Şu adam ceza yiye yiye yinede akıllanmadı . Sonra ağlıyor ben bişi yapmadım diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcibaba

malum taraftar kitlesi

https://vine.co/v/5qTV0lA6unH

• Takima diyecek bisey yok 3te 3 yaptigimiz yil da guven vermiyodu bu takim hatta terimin ilk senesi haric hic guven veren bi takim olmadi hep yumusak teknik takim oldu.Bu zeminde 1 puan iyi bu kaybedilen 2 puana acimam sadece icerde trabzon ve basaksehir maclarina uzuluyorum tum sezon da uzulecem buyuk ihtimal o maclari alsak simdi liderdik ikinci yari da rakipler hep bize gelecek cok avantajli olurduk bu sene sampiyonluk 3-5 puanla giderse o trabzon basaksehir maclari yuzunden gitmis olacak pisi pisi kaybedilen maclar.

Bu zeminde cok iyi 1 puan kotu degil burda futbol konusulacak bisey yok sahada cim diye bisey yok varsa da donmus bastigin yerden buzla karisik cim cikiyor burda top oynatan federasyonda suc orda top mop oynanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcibaba

malum taraftar kitlesi

https://vine.co/v/5qTV0lA6unH

akşam akşam ne güldürdün be kardeşim

• Bal demek yanlış olur takım Türk takımıyım diye haykırıyor. Yumurta tavuğun anüsüne gelmeden hiçkimse birşey yapmıyor. Son ana gelincede herkes elinden gelenin fazlasını yapıyor illaki kurtarıyoruz tamponu.
  • Yenilmemizi bekleyen herkes çıldırdı şu anda şeytan Rıdvan asker kaçağı Tümer şu an ağızlarından kopuk saciyorlar. Hahha ulan semih seni sevmem ama ayağına sağlık koçum
  • asiruhh1903 kullanıcısına yanıt
    allah bir yerden almış bi yere vermiş hocam
  • Bütün galatasaray.düşmanlarına gelsin o gol. Şu zeminde şu kötü futbolla ligin en iyi takımlarından olan osmanlıdan 1 puan iyidir.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.