Şimdi Ara

STSL 2016-17 11. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 20 Kasım | 20.00 (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
2
Favori
13.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 yıllık bir Fenerbahçe taraftarı olarak buradan:

- 90 dakika boyunca tek bir küfür etmeyen ve takımını son saniyeye kadar destekleyip stadı dolduran tüm Fenerbahçe taraftarına.

- 17 yıllık klasiği büyük bir sorumluluk ve düzgün bir futbol anlayışı birleştirerek oynayan Fenerbahçe Futbol takımına...

- Maçtan önce La Robin ben Fenere gol attım gerçek Gs.liyim sen nesin diyen Şıneydır'a attığı 2 golle cevap verip Duble Gerçek Fenerbahçeli olan göz bebeğimiz Robin Van Persie'ye.

- Maça 17 yıllık mağlubiyet serisine rağmen beraberlik için gelip bizi bir gram dahi zorlamayan Galatasaray futbol takımına.

- Maçta Sabrinin bariz hentbolunu görmezden gelen, Serdarın ceza sahası içinde rakibi tutup indirmesine kırmızı vermeyen-veremeyen, Yasin in Roman a attığı tokatı eli çarpmıştır diye geçiştirmesine rağmen hakem olmayı başaran (ki bu gerçekten bu körlükle, beceriksizlikle, çok BÜYÜK bir başarıdır Cüneyt ÇAKIRkeyfi'i

CAN-I GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM...

• Tek gurur kaynağımız cimbomu yenmekmiş.
    Ezikmişiz bu yüzden.

Ulan gören de bunu diyenin 750 lig şampiyonluğu,15 şampiyonlar ligi şampiyonluğu var sanacak.
    Ulan ligde 20 kere şampiyon oldun,Benim 19 şampiyonluğum var.(3 Kere son maçta şampiyonluğu kaçırdığım halde)
    Bir kere Uefa kupası aldın,ben ise Uefa Avrupa Liginde yarı final oynadım.Bir tık önümdesin kabul.Ama bunu da 18 yıllık KADIKÖY geleneği ile kapatabileyim müsaade et de.Ayrıca bana ne başkalarına yaptıklarından,ben sana yaptığıma bakarım arkadaş.
  • 3 yıldızlı takımın taraftarı bu berbat futbolla şampiyon olacağınızı mi sanıyorsunuz. Yine tek 4 yıldızlı tek takım Galatasaray olacak, arenada rahat yeneriz. Fb ise yine kupasiz kalacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çevremde bacı gs liler hala hakem herşeye faul verdi diyerek kendini avutuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekadamm

3 yıldızlı takımın taraftarı bu berbat futbolla şampiyon olacağınızı mi sanıyorsunuz. Yine tek 4 yıldızlı tek takım Galatasaray olacak, arenada rahat yeneriz. Fb ise yine kupasiz kalacak.

Sizler gibi şikeyle 4 yıldız almaktansa 3 yıldızda kalırız daha iyi Fetö yuvası olduğunuzu cümle alem biliyor
  • Son günlerde Geseliler

• reklowebtasarim R kullanıcısına yanıt
    The viral of the year goes to.... sana değğil çöpe gidiyor, avucunu yala
  • Futbol adina ortaya hicbirsey koyamadik.. rakibimiz cok iyi oynamasa da en azindan istekliydi.. koca macta 1 tane gol pozisyonu bile bulamadik.. bosa sidik yaristirmaya gerek yok fener bu maci hak etti.. ligin genel durumuna bakarsak bjk tarihinin en rahat sampiyonluklarindan birini kazanacak gibi.

• AkifKarabulut A kullanıcısına yanıt
    Ben seni gscimbom forumda gormustum sanki?

• Fenerli dostlarımızı tebrik ederim.Top oynamaya gelmemiş ruhsuz sürüsüne iyi ders verdiler.
  • tekadamm kullanıcısına yanıt
    Herkesin beraat ettiği bir davaya hala inanmayı bırakmayan takım taraftarı, nedense hep suçlu psikolojisi olan suçu başkasına atma eğilimdedir, yine de kurallara aykırı bir posttu bastım şikayeti.
  • fenerbahçede top oynamıyor bakmayın. onlarda da bir cacık yok. biz kendi kafamızda maçı vermişiz bir kere. önce mental olarak kafada bitirmiş bizimkiler olayı. atak bile yok yaw böyle bir şey olabilir mi? nasıl ruhsuz oynadıklarını herkes gördü. şu forumdan toptan anlayan 11 kişi toplasaydık daha iyi oynardık yemin ederim. ben yenilmemize değil, mücadele etmediklerine kızıyorum. diyeceklerim bu kadar.
  • 18 Senedir olan oldu GG
  • Bu Volkan Şen nasıl bir futbolcudur? Bitiricilik 0, sezgi 0.

• quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

fenerbahçede top oynamıyor bakmayın. onlarda da bir cacık yok. biz kendi kafamızda maçı vermişiz bir kere. önce mental olarak kafada bitirmiş bizimkiler olayı. atak bile yok yaw böyle bir şey olabilir mi? nasıl ruhsuz oynadıklarını herkes gördü. şu forumdan toptan anlayan 11 kişi toplasaydık daha iyi oynardık yemin ederim. ben yenilmemize değil, mücadele etmediklerine kızıyorum. diyeceklerim bu kadar.

top oynamıyor mu
    ulan lens ve topal yoktu be utanın 1.golu git defalarca izle
    siz anca bruma diye bağırın

• quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Herkesin beraat ettiği bir davaya hala inanmayı bırakmayan takım taraftarı, nedense hep suçlu psikolojisi olan suçu başkasına atma eğilimdedir, yine de kurallara aykırı bir posttu bastım şikayeti.

Ne beraatinden bahsediyorsun sen ortada kapı gibi telefon görüşmeleri var. Tescilli şikecisiniz hepte öyle kalacaksınız.
  • Atak yaptırmayan takım fener tebrik edeceğine anca gelir avuntusu yaparsınız. O sizin şino de defans tan top almaya geldikçe iyice anlamış olman gerek yapılan pres nasıl etkili.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ne beraatinden bahsediyorsun sen ortada kapı gibi telefon görüşmeleri var. Tescilli şikecisiniz hepte öyle kalacaksınız.

Ortada telefon görüşmesi falan yok.
    Ama telefon görüşmesi istiyorsan al
    https://m.youtube.com/watch?v=Yin7V_AYAow
    Hadi kendi çöplüğüne. RTE+cemaat yenemediler bizi. Haklıydık kazandık. Dinlersen anlarsın.

Elinde böyle bir telefon görüşmesi varsa aziz yıldırıma ait olan. Şikeyi kabul edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

quote:

quote:

Ortada telefon görüşmesi falan yok.
    Ama telefon görüşmesi istiyorsan al
    https://m.youtube.com/watch?v=Yin7V_AYAow
    Hadi kendi çöplüğüne. RTE+cemaat yenemediler bizi. Haklıydık kazandık. Dinlersen anlarsın.

Elinde böyle bir telefon görüşmesi varsa aziz yıldırıma ait olan. Şikeyi kabul edeceğim.

arkadaş burda sayın cumhurbaşkanımızı karıştırma.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.