Şimdi Ara

STSL 2016-17 11. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 20 Kasım | 20.00 (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
2
Favori
13.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

quote:

Orijinalden alıntı: tekadamm

quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Herkesin beraat ettiği bir davaya hala inanmayı bırakmayan takım taraftarı, nedense hep suçlu psikolojisi olan suçu başkasına atma eğilimdedir, yine de kurallara aykırı bir posttu bastım şikayeti.

Ne beraatinden bahsediyorsun sen ortada kapı gibi telefon görüşmeleri var. Tescilli şikecisiniz hepte öyle kalacaksınız.

Ortada telefon görüşmesi falan yok.
    Ama telefon görüşmesi istiyorsan al
    https://m.youtube.com/watch?v=Yin7V_AYAow
    Hadi kendi çöplüğüne. RTE+cemaat yenemediler bizi. Haklıydık kazandık. Dinlersen anlarsın.

Elinde böyle bir telefon görüşmesi varsa aziz yıldırıma ait olan. Şikeyi kabul edeceğim.

Şikeci, şimdi AKP ye yalakalık yapıp duruyorsunuz ama tayyiple fetö bizi yenemedi diyorsun bu nasıl bir çelişkidir.

Tarlalar sürüldü mü? :))) Şike yaptığınızı tüm dünya kabul etti. DİNLEMELER YASADIŞI olsada ŞİKE GERÇEK ortaya çıktı.

Şikeciler sizi.. Anca Galatasarayın şampiyonluk ve yıldızlarını uzaktan izlersiniz.

• O degilde bazi fenerliler futbol oynadiklarini dusunuyorlar,ulke futbol olarak 1980lerin bile gerisine dustu,nasil izleyip zevk alabiliyorsunuz bu maclari ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GS'lilerin suçu hakeme atması çok saçma, tam 3 tane kırmızı kartlık pozisyon vardı, 3'ü de verilmedi.
  • Fadeout kullanıcısına yanıt
    E yok artık arsızlığın bu kadarı.. Bir maç kazandık nasıl da aglaşıyorlar tebrik etmek varken..

• Futbol maçı kazandık anasını satayım tüküreyim cemaat akp dalaşınıza sizin, adam gibi ya kazandınız ya da kaybettiniz oturun oturduğunuz yere

• quote:

Orijinalden alıntı: seyma1972

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

fenerbahçede top oynamıyor bakmayın. onlarda da bir cacık yok. biz kendi kafamızda maçı vermişiz bir kere. önce mental olarak kafada bitirmiş bizimkiler olayı. atak bile yok yaw böyle bir şey olabilir mi? nasıl ruhsuz oynadıklarını herkes gördü. şu forumdan toptan anlayan 11 kişi toplasaydık daha iyi oynardık yemin ederim. ben yenilmemize değil, mücadele etmediklerine kızıyorum. diyeceklerim bu kadar.

Oynamadı diyorsun o zaman dua et ki oynamadı.. Oynamadan iki kere taktıysa oynayarak kaç kere takardı? gerisini sen düşün gari.. Lann dün geceden beri belime bir agrı girdiki sormaa

Arenada da bizim belimiz ağrıyor. Her horoz kendi çöplüğünde öter. Ama fener futbol oynuyor diyorsanız kusura bakmayın ama futboldan anlamıyorsunuz demektir. Yada gözlerinizde problem olabilir. Yada başka bir takımın maçlarını izliyorsunuz belki de.

• quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

quote:

fenerbahçede top oynamıyor bakmayın. onlarda da bir cacık yok. biz kendi kafamızda maçı vermişiz bir kere. önce mental olarak kafada bitirmiş bizimkiler olayı. atak bile yok yaw böyle bir şey olabilir mi? nasıl ruhsuz oynadıklarını herkes gördü. şu forumdan toptan anlayan 11 kişi toplasaydık daha iyi oynardık yemin ederim. ben yenilmemize değil, mücadele etmediklerine kızıyorum. diyeceklerim bu kadar.

top oynamıyor mu
    ulan lens ve topal yoktu be utanın 1.golu git defalarca izle
    siz anca bruma diye bağırın

Fenerbahçe top oynuyor diyen futboldan anlamıyor demektir. Kimse kusura bakmasın. Bu sene sadece manu maçında top oynadınız. Ama bu senede bir cacık olmaz sizden. Ne Türkiye'de ne de Avrupa'da. Atın fava bekleyin kardeşlerim. Azize teyze olduğu sürece sizden ancak turşu olur. İşte bizi yeniyorsunuz işte. O da size yetiyor zaten. Başka bir amacı yok zaten Fenerbahçe'nin. Ben hiç duymadım ve de görmedim. İşte İngilizlerle maç yapıyormuşsunuz kurtuluş savaşı zamanlarında Türk takımlarına karşı. Bi onu biliyorum. Birde başkanlarınızdan birisi Atatürk'e suikast düzenlemişti. Neyse yine de yendiğiniz için tebrik ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Atak yaptırmayan takım fener tebrik edeceğine anca gelir avuntusu yaparsınız. O sizin şino de defans tan top almaya geldikçe iyice anlamış olman gerek yapılan pres nasıl etkili.

Atak yaptırmayan takımmış,sanki kendileri oyunu rakip sahaya yığdı.
  • niyazigs1905 kullanıcısına yanıt
    Maçı nerenle izledin acaba atak yapamamışsın hala boşgevezelik . Atak yapan Takım kim sizin ceza sahanızda gezen kim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekadamm kullanıcısına yanıt
    Dinleme varsa duymak istiyorum.
    Bak ben ispatı attım sana.
    Bize yalaka derken hiç utanman yok mu?
    Tüm takım+teknik heyet saraya gidip vergi borcu sildirmiş takımsınız + verginle güvendesin diye pankart açan vergi hırsızı vatan haini fetöcü bir takımın taraftarısın.

Blok + AĞLA.JPG

• Gs taraftarı için sıkıntı büyük anlayışlıbolun biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Maçı nerenle izledin acaba atak yapamamışsın hala boşgevezelik . Atak yapan Takım kim sizin ceza sahanızda gezen kim.

Arkadaşım mesajımı düzgün okumanı rica ediyorum.Ben atak yaptık diye bir şey demedim,gevezeliğe gelince de senden alası bulunmaz herhalde şu lafından sonra:''Sizin ceza sahanızda gezen kim?''
  • Fenerbahçe belki çok iyi oynamadı ama yenerken hiç zorlandı mı

• derbi miydi bu maç şimdi İki anadolu kulübü oynadı eğlendi işte.

Başakşehir maçını izledim, başşak gibi oynuyor adamlar...
  • quote:

bizim oyunumuz bu zaten orta sahada ofansif oyuncu sıkıntımız var yoksa tüm oyuncular yürekten oynadılar özellikle souza sen şimdi bizim bala maçı kazandığımızımı söylüyosun şu maç 100 kere oynansın bir tanesini kazanamazsınız neyse seneye görüşürüz

• ben sizi daha fazla yendik demedim. bizim sahamızdaki maçlardan bahsettim.
    zaten yazdıklarından fenerbahçeli olduğun belli oluyor. küfür etmeden konuşamıyorsun. terbiye ve adap sıfır. gerçi sende suç yok. seni yetiştiren annende babanda suç.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.