Şimdi Ara

STSL 2015-2016 Sezonu 9. Hafta | Antalyaspor - Beşiktaş | 26 Ekim 2015 l (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
2
Favori
10.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takım çok doğru yolda devam ediyor ve o çok dalga geçilen "Feda" nın meyvelerini topluyoruz artık. Takım çok istekli, arzulu oynuyor valla istenen Beşiktaş tam olarak bu işte. 3 oldu mu yetmez 4 olsun, 6. gol kaçtı mı üzülsün. Skor 5-1 ken 90+2 de rölanti yapmasın bassın rakibine yani artık algıysa algı, korkuysa korku ; hissettirelim rakibe bunu.
    Artık " O sene Bu sene " olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

Ersanın ne vasatlığını gördüğün allah aşkına. Ersan bu sezon ikili mücadele kaybetmedi. Beck defansif anlamda kusursuz oynadı şuana kadar. Rhodolfo desen zaten sahada duruşu yetiyor. Rhodolfo da beck de mükemmel transferler oldu. Orta falan değil. Orta diye abdülaye ba transferine denir. Bilal kısa transferine denir.

Ersan'ı sadece Antalyaspor maçı için değerlendirmedim, maçları izlemiyorsun galiba, önceki sezonları izlediysen Ersan'ın ne tür hatalar yaptığı, tam bir canlı bomba olduğunu bilirdin. Defansımız orta düzeyde diyorum, bunun en açık örneğini Lokomotif M. maçında gördük, 10dk hariç 80dk boyunca neredeyse tek kale oynadık, o kadar iyi ve güzel orta saha ve forvet oyuncularımız olmasına rağmen sadece 1 gol atabildik, adamlar deefans yapıyor. Aynı şey Beşiktaş için geçerli mi?

Ne zaman karşı takım bir atak oluştursa yüreğimiz ağpzımıza geliyor gol yicez diye, biz bu rahatlığı daha yaşayamadık. İyi oynuyoruz güzel oynuyoruz ama defans yine de bana güven vermiyor, bunlar kendi düşüncelerim, senin düşündüğün gibi iyi bir defansa sahip olsak orta saha ve forvetimizle şimdiden şampiyonluu ve uefa kupasını alacağımızı ilan ederdim.

• MaaşAllah diyelim bu sefer sonuda güzel olsun inşAllah o büyük sevinci yaşayalım.

Şuda dursun şöyle kem gözlüler için.

STSL 2015-2016 Sezonu 9. Hafta | Antalyaspor - Beşiktaş | 26 Ekim 2015 l
  • Derbiden istediğini alamayanların taraftarlarını birileri atsın konudan, sevincimize "leke" sürmeye çalışıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler maç özetini nereden izleyrbilirim

• Richards Covers kullanıcısına yanıt
    lig tv sitesinden izleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trevorax

lig tv sitesinden izleyebilirsin.

Wifi olmadan açmıyor

• Mario gomez opsiyonlu mu kiralık
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

Mario gomez opsiyonlu mu kiralık

Evet. FFP'den yırtmak amacıyla yapılan bir şeydi kiralama olayı. Gomez'in hakları tamamen bizde yani

• quote:

Orijinalden alıntı: RuthlessRiu

Fenerbahçeliyim ve açık konuşuyorum, benim takımım neden beşiktaş gibi oynamıyor? diye soruyorum kendime sürekli.
    Kayseri-Fenerbahçe maçından hemen sonra Beşiktaş-Rize maçını izlemiştim ve hemen Beşiktaş-Rize konusuna yazmıştım.

Bu maçta da hiç sıkılmadım. Tempo ve doygunluk bakımından derbiden daha kaliteli bir maç olduğu aşikar.
    Ligin en iyi futbolunu oynuyor beşiktaş ve Ersun döneminde gördüğümüz son dakikada top ezmeyen, golü arayan takım olgusunu net oturtmuş Şenol Güneş.

Atiba ve Necip ikilisi defansif orta saha oyuncuları ama hücuma katkıları tartışılmaz. Bizim oyuncuların yan pasla yaptığı %85-90 pas yüzdelerini bu adamlar dikine oynayarak yapıyor. Gerçekten takdire şayan. Ofansa verdikleri katkı da bizim oyuncularımız yanında resmen apayrı bir noktada.

İş teknik direktörde mi bitiyor, yoksa oyuncuda mı bitiyor gerçekten bilemiyorum.

Ama Beşiktaş'ı izlemeye devam edeceğim. Gerçekten çok keyifli top oynuyorlar. Olabilirlerse şayet Beşiktaş şampiyon olsun. Ümid ediyorum ki öyle olur.

Besiktasli futbolcular birbirini daha iyi taniyor daha oturmus bir takim biz biraz bekleyecegiz bizde 2. Yari besiktas gibi top oynariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayatta futbol maçı izlemek dışında bir hobisi olmayan, 7-8 yaşlarında çocukları bjk formalı tek buldukları kişilere saldırtan, 5 yaşındaki çocuğun olduğu arabayı bjk flaması var diye taşlayan büyük taraftarına diyecek bir şeyin var mı ulan?

sor bakalım o taşı atan saldıran adamlara memleketleri nere?

konya mı yozgat mı ?

antalyanın ekmeğini yiyormuş da.. senin mantığınla almanyanın ekmeğini yiyen adamlarda hristiyan olsun o zaman.

yazık ne kadar eğitimsiz adam varsa orda birbirlerini örgütledir gözümle gördüm git saldır o bjk formalı elemana, dediler, 9 yaşında çocuk saldırmaya gitti, arkasında abileri..!

pankart asarken bile bir tip kendi takımdaşlarını dövdü.

defolun gidin lan antalyadan göçmen hırbolar. 2 günde adam dövecek kadar antalyaspor aşığı mı oldunuz ergen sürüsü?

stadlar sizin EGO nuzu tatmin etme yere değil.

• maçı stadda izleyen var mı?
    akustiği nasıldı?
  • lilith-bjk L kullanıcısına yanıt
    Hahahah hocam küfrü sil istersen ban falan yersin, valla iyi oldu bu antalyalılara 5 tane atmamız. Belediye başkanlarını da sevmem, taraftarına da kıl oldum şu yaşanan olaylardan sonra.

Ama tribünde bu konuşma geçtiyse cidden içimin yağları eridi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lilith-bjk

ama güzel şeylerde oldu maçtan bir kesit'

- orospu çocuğuuu yaa 4 tane attı boyuna forvet alıyor boyuna forvet alıyor

çekemiyolar bizi bu ligte anlamadım hocam o sene bu senemi şampiyonluk gelirmi sizce ben gs maçından korkuyorum maglubiyet alabiliriz o adamlara bi şansımız tutmuyo anlamadım büyümü yapıyolar napıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcx

Ne zaman kazansak bölümü Galatasaraylılar basıyor neden acaba ?

goller antalyaya giriyo sarışınlara noluyo onu anlamadım
  • junis kullanıcısına yanıt
    Geçen sezon diyorsun işte. 12 maçtır ersanın öyle aman aman bi hatası olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: WatchGuard

quote:

Orijinalden alıntı: lilith-bjk

ama güzel şeylerde oldu maçtan bir kesit'

- orospu çocuğuuu yaa 4 tane attı boyuna forvet alıyor boyuna forvet alıyor

çekemiyolar bizi bu ligte anlamadım hocam o sene bu senemi şampiyonluk gelirmi sizce ben gs maçından korkuyorum maglubiyet alabiliriz o adamlara bi şansımız tutmuyo anlamadım büyümü yapıyolar napıyolar.

Evet evet.
    Habara hubara

• quote:

Geçen sezon diyorsun işte. 12 maçtır ersanın öyle aman aman bi hatası olmadı

ersan'ın oyun görüşü çok çok zayıf. şu ana dek hata yapmadı diyorsunuz ama yanlış.
    en basitinden lokomotiv maçında yediğimiz golü izlerseniz nasıl bir hata yaptığını görebilirsiniz. eğer ki stoperlerden biri rhodolfo olacaksa öteki ersan olamaz. ağır kalıyor. ağırlığının yanında pozisyon bilgisi de zayıf. bu yüzden telafi de edemiyor ağırlığını.
    ersan iyi bir yedek olabilir. ama as stoperi olamaz bu takımın. olursa istikrarlı bi savunma izleyemeyiz. ismail için de geçerli bu. ismail de yer yer iyi işler yapan ancak maç içinde anlık konsantrasyon kayıplarıyla rakibe bir anda fırsat veren bi adam.
    bize temizinden 2 tane alman lazım :D bkz. Andreas Beck.. adamın belki ekstra özelliği yok ama işini her daim çok iyi yapıyor.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılmıyorum lokomotif maçındaki golün faturasını ersana kesmek yanlış. Orda anca penaltı kırmızı kartla durdurabilirdi. Çıkarken o topu kaptırsanız maldini nesta lı savunma da donup kalır.

Ben aksine rhodolfo ersan ikilisini ideal görüyorum. Ersan stoper ortalamasına göre gayet çabuk bi oyuncu. Rhodolfo ayağı yere sağlam basan bi stoper ersanın ise hamleleri iyi birbirlerini iyi tamamladıklarını düşünüyorum

• quote:

Kesinlikle katılmıyorum lokomotif maçındaki golün faturasını ersana kesmek yanlış. Orda anca penaltı kırmızı kartla durdurabilirdi. Çıkarken o topu kaptırsanız maldini nesta lı savunma da donup kalır.

Ben aksine rhodolfo ersan ikilisini ideal görüyorum. Ersan stoper ortalamasına göre gayet çabuk bi oyuncu. Rhodolfo ayağı yere sağlam basan bi stoper ersanın ise hamleleri iyi birbirlerini iyi tamamladıklarını düşünüyorum

golün faturasını ersan'a kesmiyorum. golün sorumlusu sosa'dır. bu net.
    yalnız ersan'ın pozisyon bilgisinin ne kadar zayıf olduğunun net örneği o pozisyon.
    ersan tam olarak neyi savunuyor o pozisyonda ben anlayamadım. adama resmen topu alıp dönmesi için fırsat tanıyor. halbuki yapışması lazım orada maicon'a. düşünün adam topu kontrol edip kendine vuruş pozisyonu hazırlayacak kadar zaman bulabiliyor ersan müdahale edene kadar.
    ersan'ın maç içinde böyle hataları çok oluyor.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.