Şimdi Ara

STSL 2015-2016 Sezonu 21. Hafta | Başakşehir - Beşiktaş | 14 Şubat 2016 Pazar | 19.00 (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.204
Cevap
3
Favori
12.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1-ikinci öğretimim zaten şu an şehir dışında değil İstanbuldayım.
    2-arkadaş alıntı yaptığında konuya çağırmış oluyorsun ben konuda değilim yani. Alıntı yapmasan girmem. Biraz düşünüp hareket etmelisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C00Luck

quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

Yaw fark atacağımız maç ne hale geldi. Şenol Güneş anca alıyor q17 yi

Yavas at.

5 tane net gol kaçırdık neden bahsediyorsun sen ? Topla oynama oranınada bak istersen .Maçı izlemediğin de belli , git özeti izle ondan sonra konuş . Sen bizi kendinizle karıştırdın heralde Küme düşmeme mücadelesi veren takımdan 4 tame yiyelim.

• Beşiktaş 2-0 dan 2-2 ye getirmesi hemde bu hakeme rağmen büyük iş hele başakşehirin faul yapmaya EKTRA MOTİVE oyuncularını görünce diğer maçları aklımıza gelmiyor değil.

Topla oynama BJK %60 Başakşehir %40
    Yaptığı faul BJK 11 - Başakşehir 23

iki katından fazla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuckuss

quote:

Orijinalden alıntı: keyman

quote:

RvP ye laf atan bjk taraftarı umarım bundan sonra o tiner kokan ağızlarını kapatırlar. 4 net gol pozisyonu kaçıran gomezi hiç dillendirmemişler :d
    onun dışında 2 gol de balon kalecileri tolganın hatası :D

Gomez 15 golle kral
    Fernandao 10 golle 6.
    Rvp 9 golle 11.

Hadi burayi gec.

Fb nin 5 penaltisinin 3 u fernandao 2 si rvp.
    Bjk nin 3 penaltinin biri gomezin biri cenkin
    Biride oguzhanin. Eger gomez atsa penaltilari 17 olacak 2 mac eksigiyle. Senin dedigin lafa bak.istersen cikar penaltilari oyle hesapla;

Penaltisiz...

Gomez 14
    Fernandao 7
    Rvp 7.

Gomezin 2 maci eksik.

Sizde balon cok.

Hatirlarsan gomez 2 tanede size sallamisti.

Sadece gole mi bakıyorsun?
    Gomezin gole yönelik kaç pası var?
    RvP nin oynadığı maçların hepsinde atamasa da gole bir şekilde katkısı var

Fenerli bi arkadas gomez icin cok kaciriyor vs diyorduda ondan bahsettim. Dedigin sey icinde bilare arastirma yapip sana donus yapacagim.

• Tolga kulübeye
    Tolga kulübeye
    Tolga kulübeye
    Tolga kulübeye
    Tolga kulübeye
    Tolga kulübeye

• Beşiktaşı izledikten sonra bu akşamki Trabzon maçını nasıl seyredecem onu düşünüyorum.

• Allochthonous A kullanıcısına yanıt
    Pozisyona girdinde noldu kardeşim maçı kazandınmı kazanamadın önemli olan sonuç daha sezonun ortasındayız fenerbahçede beşiktaşta çok puan kaybederler zaten bize olan oldu 20 puan fark yedik ama kadıköyde fenerbahçe kazanırsa şampiyon olur beşiktaşın en kritik maçı kadıköydeki maç olucak

• Arkadaslar Fenerbahceliyim. Dun maci izlerken valla hop oturup hop kalktik. Besiktas hakkaten iyi baski kuruyor. Mac gitti gidiyor diye vallahi yuregimiz agzimizda izledik. Cok gol kacirdiniz. Dun bir Besiktas li olmak istemezdim. Sampiyonluk mucadelesi cetin gececek gibi gozukuyor. Bizim Kadikoy de sizi yenip gobegimizi kendimiz kesmemiz lazim. Ama futbolunuz keyif veriyor dogruya dogru. Biz de bu hafta iyiydik. Bakalim sonunda ipi kim gogusleyecek? Boyle bol pozisyonlu atak futbol maclar izleriz insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: -MaxPAYNE

Şu Rezilliğe Bak Hakem Bize Nerede Katkı Sağlamış Ofsayt Dedikleri Buz Gibi Gol

Hakeme rağmen derken katlettiğinden bahsetmiş.

• Beyler bjklileri anlayın lütfen 1996dan bu yana sadece 2 şampiyonluk gören takım için bu tür maçlar çok gergin ve hayati önem taşıyor.
    Boşverin hakem aldı puanı desinler vs. siz onlarla bir tutmayın kendinizi:)
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    Uykusuzluk hakkaden kafaya vurmuş
    Benim ercan tanerin yorumunu alıntıladığım mesaja kim cevap verdi.Seninle ne alakası vardı
    Git şimdi uyu söz uykukun da rahatsız etmeyecez
  • reguse kullanıcısına yanıt
    Öncelikle son yazdığın şeyden dolayı şikayet ettim.
    2.olarak da çok eğlendim dün akşam sağolun bu eğlenceyi yaşattığınız için. Daha alıntı yapsanız da gelmem sıkıldım dalga geçmekten. 29şubatta burada olun kaçmayın bir yere

Düzgün konuşanla gayet düzgün konuşuyorum sen rahat ol. Şikayet sistemini ben getirmedim foruma. Düzgün konuşanın şikayet edilecek bir mesajı da olmaz. Hadi 29substta görüşürüz

• quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

Düzgün konuşanla gayet düzgün konuşuyorum sen rahat ol. Şikayet sistemini ben getirmedim foruma. Düzgün konuşanın şikayet edilecek bir mesajı da olmaz. Hadi 29substta görüşürüz

Ya bak işine uza hadi şurdan arkadaşım. Hem alıntı yapsanız da daha gelmem diyorsun hem de hala cevaplayıp duruyorsun. Az delikanlı ol da lafının arkasında dur.

Dün troll kankanla beraber seviyeyi yerle bir ettiniz, gelmiş bana saygı muhabbeti yapıyorsun bir de utanmadan. Bu kadar yüzsüz biriyle muhattap olanda kabahat.

BLOK.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hala alıntı yapıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

RvP ye laf atan bjk taraftarı umarım bundan sonra o tiner kokan ağızlarını kapatırlar. 4 net gol pozisyonu kaçıran gomezi hiç dillendirmemişler :d
    onun dışında 2 gol de balon kalecileri tolganın hatası :D

Gomez 15 golle kral
    Fernandao 10 golle 6.
    Rvp 9 golle 11.

Hadi burayi gec.

Fb nin 5 penaltisinin 3 u fernandao 2 si rvp.
    Bjk nin 3 penaltinin biri gomezin biri cenkin
    Biride oguzhanin. Eger gomez atsa penaltilari 17 olacak 2 mac eksigiyle. Senin dedigin lafa bak.istersen cikar penaltilari oyle hesapla;

Penaltisiz...

Gomez 14
    Fernandao 7
    Rvp 7.

Gomezin 2 maci eksik.

Sizde balon cok.

Hatirlarsan gomez 2 tanede size sallamisti.

Sadece gole mi bakıyorsun?
    Gomezin gole yönelik kaç pası var?
    RvP nin oynadığı maçların hepsinde atamasa da gole bir şekilde katkısı var

Fenerli bi arkadas gomez icin cok kaciriyor vs diyorduda ondan bahsettim. Dedigin sey icinde bilare arastirma yapip sana donus yapacagim.

hocam gomez 2 assist fernandao 1 rvp 1 asist

• ANLAMIYORUM YA BU FENERLİLER NEDEN HER 2-2 LİK BERABERLİĞE SEVİNYOR??

maç bitti troll arkadaşlar hadi forumlarınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho1907

Arkadaslar Fenerbahceliyim. Dun maci izlerken valla hop oturup hop kalktik. Besiktas hakkaten iyi baski kuruyor. Mac gitti gidiyor diye vallahi yuregimiz agzimizda izledik. Cok gol kacirdiniz. Dun bir Besiktas li olmak istemezdim. Sampiyonluk mucadelesi cetin gececek gibi gozukuyor. Bizim Kadikoy de sizi yenip gobegimizi kendimiz kesmemiz lazim. Ama futbolunuz keyif veriyor dogruya dogru. Biz de bu hafta iyiydik. Bakalim sonunda ipi kim gogusleyecek? Boyle bol pozisyonlu atak futbol maclar izleriz insallah.

Evet fb nin bu haftaki macida izlenmeye degerdi. Sahsi gorusurum ve tvdeki yorumculardan duydugum bjk nin orta sahadaki 4 oyuncusu gununde olurasa bjk yi kimse durduramiyor. Gol yese bile fazlasini atabiliyor. Bu yuzden biz bir adim onde gibiyiz ama taraftarida katarsak 12 ye 11 zorlu bir mac olacagi kesin.

• 4 Ekim 2015 Fenerbahçe-Manisa Akhisar
  • Şenol hocanın tolga ve olcay ısrarı bizi bitirir söylemedi demeyin. Ben küfür etmekten yoruldum şenol hoca olcayı oynatmaktan yorulmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.