Şimdi Ara

STSL 20. Hafta / 19.00 | BEŞİKTAŞ JK - GAZİANTEPSPOR (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
2
Favori
9.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tebrikler beyler iyi oynadınız hak ederek kazandınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Almanlar şu Gomez'i çoğaltamazmi lan acaba

Bos anima geldi bastim kahkahayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene İnşALLAH şampiyon olacağız.
  • İsmail gerçekten beni de çok şaşırtıyor, eskiden takımdan bir an evvel gönderilmesini istediğim bir oyuncuydu ama eski oyununn üzerine bayağı bir koydu. Yine de pek haz etmediğim bir oyuncu ama en azından içim biraz daha rahat hakkını yememek gerek oynuyor. Tolga dediğin gibi ağzıyla kuş tutsa bu saatten sonra sevilir mi sevilmez mi bilmiyorum ama ben düzeleceğine inanmıyorum keşke düzelse de bizi utandırsa.

Zago ve Ronaldo ikilisi zaten Beşiktaş'ın gelmiş geçmiş en iyi defans oyuncularıylarıydı onların yerini dolduramazlar. Yeni stoperleri beğendim desem yalan olur ama çok fena da değiller, bir kaç pozisyonu ağır çekimde izlediğimizde rakibe şut çekmeleri için izin vermişler yani normal halı saha maçındaki gibi toptan korkan bir izlenim bıraktılar bende, yüreklerini koyarak oynamaları lazım.
  • Fenerliyim ama gidip besiktas macini izliyorum.Guzel futbolu ozlemisiz yillardir ne fenerbahce ne galatasaray bu futbolu bize gosteremiyor.iyi bir yonetim var besiktastada baskan olsun teknik direktorune kadar...Taraftar artik galibiyet yerine guzel futbol gormek istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: imam25

YA KARDEŞLERİM ŞU GÖRMEMİŞ TAKIMA BU KADAR ÖVGÜ YAĞDIRMAYIN. İSTERSE BUNLAR DÜNYANIN EN İYİ OYUNUNU OYNASINLAR. BUNLARA KUPA YOK YOK YOK. ALAMAZLAR DA ZATEN.

BİR GALATASARAYLIYIM. GÖRMEMİŞ BEŞİKTAŞIN KUPA ALMASINI GÖRMEKTENSE FENERBAHÇENİN ÜST ÜSTE 3 SENE ŞAMPİYON OLMASINI GÖRMEK İSTERİM.

Kudur lan çıldır

• imam25 kullanıcısına yanıt
    kıskanılmak güzel

Git kendi forumuna orda kafayı ye, Beşiktaşın reklama ihtiyacı yok ama belliki kendi takımımızın reklamını yapmaya çalışıyorsunuz. Hadi gitte playstation falan oyna stres atarsın.

• junis kullanıcısına yanıt
    Bu çogu kisinin dikkatini çekmemiş,iki yeni defansimizda rakip yanindayken şut cektirdi. Bir defansin yaptirmamasi gereken birşey,en basta bu ögretilir zaten. Marceloyu begenmisler ama neyini begendiler anlamadim hava toplari disinda pek birseyini goremedik. Bence alexisde iyi oyuncu kafasi calisiyor geride kalacagini anlayinca hakeme bakti hakem baska yere baktigi icin topsuz alanda dusurdu mesela oyuncuyu,zekice birsey bu. Bakalim tabi konusmak icin cok erken

Sen burda milleti kişkirtarak ne yapmaya calisiyorsun,görmemiş ne demek? Sen insanlari kiskirttigin zaman karsidan güzel söz mü bekliyorsun? Nedir bu beşiktaş düsmanligi

• quote:

Orijinalden alıntı: garcibaba

Haydi kartal haydi kartal haydii bu sene şampiyon oll haydii, fener kupanın sapını alsın haydii bu senede parasıyla rezil olsun haydii :D

Primciler gelmiş
  • beşiktaşk mı

• ender ahmet kullanıcısına yanıt
    aynen öyle benim gibi düşünen birini daha buldum sonunda. lisede olcayın presine ihtiyacımız oldugunu söylediğimde üsütme çanta atıyorlardı olcaya iyi topcu diyen yok. ama quaresmada törede pres yapmıyor ve defansif yönleri cok zayıf. ozzy ve sosadada defans yok. atiba ve olcaya iş düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fourcade

quote:

Orijinalden alıntı: imam25

YA KARDEŞLERİM ŞU GÖRMEMİŞ TAKIMA BU KADAR ÖVGÜ YAĞDIRMAYIN. İSTERSE BUNLAR DÜNYANIN EN İYİ OYUNUNU OYNASINLAR. BUNLARA KUPA YOK YOK YOK. ALAMAZLAR DA ZATEN.

BİR GALATASARAYLIYIM. GÖRMEMİŞ BEŞİKTAŞIN KUPA ALMASINI GÖRMEKTENSE FENERBAHÇENİN ÜST ÜSTE 3 SENE ŞAMPİYON OLMASINI GÖRMEK İSTERİM.

Kudur lan çıldır

Onlara giren çıkan ne?Her. zaman derim bunlar kardeş takım diye febe-gayse

• Sarışın dilberler lütfen kendi konunuza.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ah boyko ah...

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.