Çavuş
01 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Kiz fotografi gordum etkilendim dedi bobrek.avi olmasin bari
Beyler mahallenin ilkokulunun cikisinda bir suru ara sokak var.Buralarda 12-13 yasindaki cocuklar sigara iciyor.Bunlara ne yapabilirim gordukce midem bulaniyor.
Beyler oynamak istediğim oyunda ekran kartı olarak min. Radeon HD 6670 öneriyor bende Radeon HD 6450 var sizce çok bir sıkıntı yaratır mı?
Geçiyor önümden gül yüzlü bahtiyar suçu saz çalmakmış öğrendiğim kadar...
Soru başlıkta arkadaşlar ne diyosunuz
Yazicioglunu,arkasindaki caddeleri falan gezdim bütün hirdavatcilara baktim.Sadece bir tanesinde vardi oda dikdortgene 25tl istiyodu yok dedim.Internette 10 tanesi 12 lira ama internetten almak istemiyorum varmi anadolu yakasinda ucuza satan bir yer?
Sevgilimden ayrildim,su ana kadar iliskilerimden gercekten sevdigim tek kisiydi.Butun fotograflarini sildim,instagramdan falan unf attim.Ama cikmiyor aklimdan.Yok mudur bunun bir caresi
Yarın Bm derseki bu Doğu'da yaptığınız soykırımdır.İnsan haklarına aykırıdır.Abd'nin Irağa yaptığı bize olursa ne olacak?
Beyler biraz antreman yaptim hamlamisim yamuk yumuk yuruyorum.Var midir bi caresi
Beyler disardan bip bip bip seklinde surekli ses geliyor.Köpekler havliyor ne oluyor yawwww
Hakkında
Forum İmzası:
Daha gün o gün değil,derlenip dürülmesin bayraklar.
Dinleyin,duyduğunuz çakalların ulumasıdır.
Safları sıkılaştırın çocuklar, bu kavga faşizme karşı,bu kavga hürriyet kavgasıdır.
Hakkımda:
Daha gün o gün değil,derlenip dürülmesin bayraklar.
Dinleyin,duyduğunuz çakalların ulumasıdır.
Safları sıkılaştırın çocuklar, bu kavga faşizme karşı,bu kavga hürriyet kavgasıdır.

Öldüler haykırarak! Diz çökerek yaşamaktansa ayakta ölmek yeğdir!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.370
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.419 (Bu ay: 139)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.711 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.