Şimdi Ara

STSL 15-16 Sezonu 5.Hafta | Gençlerbirliği - Beşiktaş | 21 Eylül 2015 Pazartesi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
2
Favori
5.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1- Fenerbahçe
    2- Trabz10spor
    3- Beşiktaş ( her zamanki gibi)
    4- Bursaspor
    5- Galatasarayla Antalya çekişir.
  • FührerHitler kullanıcısına yanıt
    İyi sallamışsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Şampiypm fener. İki gs. Uç bjk. Siz ilk Haftalara aldanmayın. Bursa ts Kasımpaşa falan hikaye

Trabzonun oyunu fenerinkinden daha fazla zevk veriyor ? Trabzonu kolay harcayamayacaksınız bu sene

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Tosici bedava diye alırlar sezon içinde 5 milyon kaybettirir.
    Şener dururken Becki alırlar hücuma çıkmaz 5 milyon kaybettirir.
    Orta saha almazlar 5 milyon kaybettirir
    Stoper almazlar 5 milyon kaybettirir
    Kaleci almazlar 5 milyon kaybettirir.
    Macar dururken Quaresma alırsın 5 milyon kaybettirir.

bu saydıklarım ortalama tabi ki hepsini toplamayacaksınız ama 2 kuruş kar edecem diye dünyanın zararını ediyoruz bide buna lig şampiyonluğu + şampiyonlar ligini ekleyin.

boşa dememişler ucuz futbolcular ile borçlar azalmaz,aksine artar diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene başiktaşım şampiyon olamazsa trabzon olsun sempati duydugum bi takım çok iyi oynuyolar.
    Ama ligin şampiyonu belli bence hiç oynanmasın bile fenerbahçeye versinler direk kupayı.
    Fener bizi haftaya 3 - 0 yenecek önemli bi duyum aldım .

• quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

Bu sene başiktaşım şampiyon olamazsa trabzon olsun sempati duydugum bi takım çok iyi oynuyolar.
    Ama ligin şampiyonu belli bence hiç oynanmasın bile fenerbahçeye versinler direk kupayı.

golleri kimler atacak
  • Konuya bak, ergen ve provokatör dolu

Bıktım şu forumun çifte standartcı, şak şakcı yönetim ekibinden. Koskaca DonanımHaber ne hallere düştü
  • [Kunye=][DHgram=

• Geçen sene fener bjk yi 2 maçta da yendi ama şampiyonu mu oldu ? Sadece sıradan bir derbi

• FENERİ 3-0 YENECEĞİZ ŞAMPİYON DA OLACAĞIZ.
  • Bu q7 midir nedir nekadar boş bir adam nekadar laubali hereketleri var.
    Bu adam bu havayla takımdaşlığıda bozar
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

Bu sene başiktaşım şampiyon olamazsa trabzon olsun sempati duydugum bi takım çok iyi oynuyolar.

golleri kimler atacak

Şuan vitor peraira hoca ile oyuncular slrun yaşadıyı için henüz karar verilmedi ancak büyük ihtimalle .
    Van persie (2)
    Nani (1)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

quote:

Orijinalden alıntı: obmann

Bjk 2 puan kaybetmedi. Hakem sayesinde 1 puan kazandi.
    Benim anlayamadigim sey bu bjk liler her sezon fb ya da gs şampiyon olunca hakemler sayesinde oldunuz diyolar da kendileri de az hakemler sayesinde kazanmadi.

kardeş kusura bakmayında diego kendini yere atıp son dakika golü attığınızda hakem demiyordunuz ne olduda beşiktaş hakem sayesinde 1 puan kazanmış penaltımı verilmemiş ne olmuş adamlar 10 dakka yerde yattı 4 dakika uzatma verdiler hani nerde hakem adamlar futbol oynamadı resmen kavgaya gelmişler ilk düşündükleri şey faul top kapma değil

"Bu sezon kesin şampiyonuz" sezonundan "şerefli 3.lukler" sezonuna geçiş yapmanıza az kaldi
    fb ve gs ye bulasacagina takımıni sorgula. O q7 bozuntusu neden alindi ve sahada onu sorgula.
    Başkanın stad için 4 ayri tarih vermesine ragmen (en son 6.hafta Fb derbisi dedi) daha neden bu stad acilamadi onu sorgula!

• Fenerliler top oynayıp maç kazandıklarını düşünüyorlar bildiğin.Haftaya sizi yenince o suratlarınız nasıl olacak merak ediyorum
  • her şey o talihsiz kliple başlamıştı taraftar şoktaydı gomez ağlıyordu

• Hangi maçın forumundaydı hatırlamıyorum ama buraya yazmıştım. Herkes Quaresma'ya yükleniyor asıl hata Şenol Güneş'te yahu Quaresma kariyeri boyunca kaç maç forvet arkası oynadı. Neden ısrar ediyorsun olmuyor işte. Ya Olcayla başlayacaksın ya Quaresma ile. Eğer fener maçına'da Quaresma forvet arkası başlarsa bizim için felaket olur. Şenol Güneş ne zaman bu inadından vazgeçerse o zaman Beşiktaş iyi top oynamaya başlar.
  • quote:

quote:

quote:

Benim anlayamadigim sey bu bjk liler her sezon fb ya da gs şampiyon olunca hakemler sayesinde oldunuz diyolar da kendileri de az hakemler sayesinde kazanmadi.

kardeş kusura bakmayında diego kendini yere atıp son dakika golü attığınızda hakem demiyordunuz ne olduda beşiktaş hakem sayesinde 1 puan kazanmış penaltımı verilmemiş ne olmuş adamlar 10 dakka yerde yattı 4 dakika uzatma verdiler hani nerde hakem adamlar futbol oynamadı resmen kavgaya gelmişler ilk düşündükleri şey faul top kapma değil

"Bu sezon kesin şampiyonuz" sezonundan "şerefli 3.lukler" sezonuna geçiş yapmanıza az kaldi
    fb ve gs ye bulasacagina takımıni sorgula. O q7 bozuntusu neden alindi ve sahada onu sorgula.
    Başkanın stad için 4 ayri tarih vermesine ragmen (en son 6.hafta Fb derbisi dedi) daha neden bu stad acilamadi onu sorgula!

Hadi arkadaşım topunu al da evine dön.

• quote:

quote:

quote:

maşallah konuyuda pek iyi çevirdin görende kendileri şampiyon takımmış gibi oynuyor sanacak q7ye mi taktın taka taka çünkü rvpyi biz yuhladık stada tarih verilir kardeşim kim adamı görse stad ne zaman biticek diye soruyor adamda zorunlu olarak tarih veriyor zaten fikret ormanın dediği tarihlere inanan varsa doktora gitsin istanbulun en işlek yerinde stad yapmak bebek işi sanıyorsunuz heralde birde üstüne devletle uğraşıyorlar haftaya kadar zaten konuşursunuz yok şöyle beşiktaş yok böyle beşiktaş haftaya da istifa pereira diye bağırmaya başlarsınız

• Arkadaşlar Quaresma ilk 11'e alınmamalı bence oynadığı maçlarda oyuna çok zararı dokundu. Çok top kaybediyor, pas hatası yapıyor pek koşmuyor da sanki bence uzun bir süre yedekte kalsın takımın dengesini bozuyor. Onun dışında Gomez'i de anlamadım sanki maçlarda mutsuz gibi yani çabuk kızıyor oyuna, paslara ve kendine.
  • Q7 sirf taraftar istedi diye alındı, zamanında çok bagirdik burda da bazı sirk severler yüzünden takıma koysan bir dert koymasan bir dert, aldık başımıza bela

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.