Şimdi Ara

STSL 10.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 5 Kasım | 19.00 (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
1
Favori
8.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş iyi gittikçe siz kuduracaksınız, siz kudurdukça biz daha büyük haz alacağız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beşiktaşin 10 kisi kalınca yenilecegini düşünen futbol cahilleri toplanmış yine hakem taraflı mac yönetti fakat sabaha kadar oynansa trabzon maçı alamazdı.

• O degil de kim yenecek bizi ya? Kasim da geldi geciyo. Bu gidisle Barca yi felan bekleyecegiz
    Bu arada Sampiyonlar ligi maclarimizi Mete Kalkavan mi yonetmisti ya. Zira Orda da yenilmedik.
    Renkli arkadaslar bi arastirsin bence biseyler cikarabilirler. Gecen sene bizim lig maclarinin 20 kusur tanesini ayni hakem yonetmis felan diyorlar.
    Cok ilginc istatistiki verilere sahipler nereden edindilerse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakem kötü yönetti.Q7 kırmızı gormeliydi.Maci etkiledi ama lig yarısını etkilemedi.Çünkü rakip Ts değil.Gs ve Fb ikilisinin hakem konuşmaya hakkı yok.

• Her sene ayni muhabbet artik bu hakemleri kontrol eden ciksin ortaya bunlari yaptiran kim.Herşey sahte olmuş iyice

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri 4, öteki 9 puan geride haftaya birbirleriyle oynayacaklar yaygara yapmaları normal. Bırakın üzüntülerini yaşasınlar :)

• Fener ve Gs de dost oldu sayemizde. Haftaya birbirlerine ikram yaparlarsa sasirmayalim.
    Aslinda su 15 gunu iyi degerlendirip, ikisi birden 3 puani nasil alabilir bi yontem bulabilirler
    Hadi yildizli generaller cozersiniz bu isi

• Dün fenere bugün bjk ya yapıldı yarın gsye kıyak yapılacak. Kirli bir düzen ve kirli bir lig. Umarım basaksehir şampiyon olurda bu kirliliği bize unutturur.

• Mete Kalkavan: Pozisyon sonrası Yusuf Erdoğanla konuştum ayağının kırılıp kırılmadığını sordum kırılmadı deyince sarı kart verdim.

• Ya burda BJK ile bir işim yok benim şahsen ben neden bu Türk hakemliği böyle neden son yıllarda en çok hakkı yenen takımız onun derdindeyim ya çok mu zor adam gibi maç yönetmek o aldığın parayı kendine reva görüyorsan zaten hakem olarak sana da yazıklar olsun Mete Bey bu tüpçüyü futbolun başına musallat edene de ayrıca yazıklar olsun...

• Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Bu ülkede futbol adil oyun olarak oynansaydı şu an formalarında en fazla 2 yıldızı olması gerekenler, adaletten,haktan bahsetmesin.

• Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Aynen knk.
  • Quaresma net kırmızı kart bunu tüm bjkliler da söylüyor ama maçın gidişatını etkilemezdi Beşiktaş çatır çatır oynadı kazandı. Ağlamayın ulan efendi olun.

• ....

• Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Keşke kırmızı kart verilseydi trabzon en çok hakkı yenen takımdır bu zamana kadar hakemlerden en çok çeken takımdır maalesef ülkemizde futbol ve hakemler böyle bizim istediğimiz de adil yönetim farklı bir şey istemiyoruz kimin yaptığı önemli değil yanlış bir hareket varsa herkese aynı kararlar verilse keşke allahtan sizin adamın bir şeyi yokmuş sevindim..
  • Hakemlerle kazanilmis bir mac

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

Hakemlerle kazanilmis bir mac

Ah canım ya kıyamam size

yarınki maçınıza bakın siz. aradaki farkı korumaya çalışın da belki 2. yarıda avrupa kupalarına gitmeye hak kazanırsınız.
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlis anlamayin ama birinci pozisyonda verilen yanlis karar ikincisinin dogru oldugunu belirtmez diye dusunuyorum

• -Tekmeliğini olması gerektiği gibi taksa o derbe o sonuca yol açmaz.
    Yusuf Erdoğan haftaya takımında yerini alır, merak etmeyin. @muratCelik_1

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.