Şimdi Ara

STSL 10.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 5 Kasım | 19.00 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
1
Favori
8.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu harekete kirmizi verilmeyecegini savunanlar bile cikmis yazik..
    Hele diger ornekli yorumlarda ayri bir komedi,neymis trabzonlu zamaninda sari kart yememis.Hos bu orneklere falan sasirmadim,cunku bu ulkede siyasette ayni sekil yuruyor(onlar soydu simdi bunlar soyuyor,onlar olsada soyardi vb.)
    İsin ozeti ulkede tuttugu takim,parti vb kuruluslarin basina bir sey geldiginde dogruyu soylemek yerine eskilerde olmustu tarzi yorumlar yapiliyor.Ortada bir hata var,bunu giderelim onaralim bir daha boyle seyler olmasin gibi dusunceyle olayi duzeltme cabasi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Temsa Beşiktaş için Viral Reklam hazırlamış. İzlemek isteyenler linke tıklayabilir.

http://www.vidyoto.com/video-galeri/temsadan-besiktas-icin-viral-reklam-zordur-sampiyonlugu-tasimak-peki-ya-sampiyonu-tasimak.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

O değil de beşiktaş neler kaçırdı lan 7-8 net posizyon var. İlk yarıda işi bitirseydi şu an hiçkimse bunları konuşmuyordu ben 3-0 düşünüyordum ama neredeyse 7-1 falan bitecekti maç. Güzel ve coşkulu top oynuyor bjk helal olsun bize tebrik etmek düşüyor.
    Hakeme gelirsek bugün bjkye yarın fbye öbür gün gsye bu iş ligimizde böyle maalesef kimse sütten çıkmış ak kaşık triplerine girmesin herkesin kirli maçları mevcut.

bize yapılanlar artık hakem hatası boyutunu aştı , artık tüm taraftarımız bu hakemlerin bi yerden talimat alarak bizi bitirmeye çalıştığını düşünüyor , ne olacak hakeme 2 hafta dinlenir , görevi yerine getirmişse ödülünü de el atından alır oh gel keyfim gell, hakem hataları dediğin gibidir ama bunlar kasıtlı oğlu kasıtlı........

• hakem fazla kolladı, penaltı bedava, kırmızı kart es geçti...
  • Aynı mete kalkavan süper kupa finalinde brumanın tosice yaptığı müdahaleye penaltı vermemişti hatırlatayım.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.