Şimdi Ara

STSL 10.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 5 Kasım | 19.00 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
1
Favori
8.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle belirteyim, kırmızı çıkmalıydı. Ama daha 1 sene önce 7 kişiye karşı oynayan takımın burda ağlaması da ayrı komedi. Bir se şampiyonluk olayı var zaten onu da yazalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Maç zaten ilk yarıda 2-0 olmuş Trabzon değilde hangi takım olursa olsun Arena'da 2-0 'ı çevirmesi çok zor.
    Quaresma atılmalıydı ama biz her türlü bu maçı zaten alacaktık.

Tosic ve Necip'in sakatlığı bizi fena vurmuş gözüktü. Talisca ve Caner de anahtar. Bu oyuncular dönünceye kadar sancılı maçlar bizi bekliyor.

Her türlü nasıl alıyorsun bi anlat merak ettim ikinci yarı ne oynadınız o dakikadan sonra 10 kişi kalsaydınız üstelik de en iyi oyuncunuzdan bahsediyoruz atılması gereken biraz zor alırdınız bu maçı...

Sizin bu forvet hattiyla alirdik birader kusura bakma ama gercekler boyle yusufta oyundan cikinca ilerde is yapabilecek adam kalmadi takim yorgun oldugu icin bu kadar yuklenebildiniz hakemin kirmizi vermemesine haklisin ama sizin takimdan da pek bir sey bekleme

• quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

"ağlayın, ağlamayın" bunların cezası 7 gün. Hepsinin screenshotını alıyorum şikayet edip, bakalım kaçı ceza alacak

10 Besiktasliyi sikayet edince 9 puanlik farkini siliyomus adminler

• 2 hafta önce de ttarena trabzonspor maçında fırat bizi ince ince doğramıştı.

poldinin çekilmesi ve ofsayt tan atılan gol . aynı hizada olsa bile genelde hakemler ev sahibinden yana tercih ederler.ama nedense işlerine geldi mi maçı ortada yönetmeyi tercih ediyor bazı hakemler.

hakemler konusunda en belirgin şey takdir haklarını kimden yana kullandıkları.buna dikkat etmek lazım

son 3 haftada hakemler takdir haklarını fener beşiktaş başakşehir lehine kullandılar.haliyle biz 2 iç saha maçında 6 puan kaybettik.
  • şenol güneşte biraz yüz varsa böyle kazanmak istemezdim der ve trabzonluların nazarında değerine değer katar..

• Fener-Karabük maçında böyle demiştin
    quote:

Penaltı ve kırmızı kartta çıktığına göre "Mission Completed". Biliyorlar 11 v 11 olsa fener gol yer fln bir de kırmızı gösterelim garanti olsun :D

Metesiz uçamıyorsunuz bakıyorumda
  • beşiktaşta saha içinde eksik olan bence bakambu tarzı forvet.
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Kırmızı hariç hangi pozisyonu atladı allah için bize vermediği kaç tane faul var vallahi algı yapıyorsunuz kırmızı kartta hem fikir herkes zaten.O yorumumun da arkasınydayım hala geçen haftadan itibaren maçları nasıl yendiğinize bir bakın bence kaç maç rakip 10 kişi sizin lehinize kaç penaltı çalınmış 1-0 1-0 kaç maçınız var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zordönem

şenol güneşte biraz yüz varsa böyle kazanmak istemezdim der ve trabzonluların nazarında değerine değer katar..

Onda o yüz yok olmadığını BJK ye gittiğinde daha ilk basın toplantısında gördük...

• Bu sene biz gene yokuz .Hakem felan bjk fb arasında şampiyonluk yarışı sonraaa Azize bi 4. Yıldız sezon böyle bjklilerde umutlanmasin fener fena geliyor onların 12. adamları daha güçlü öyle duydum

• Sezonun en iyi maçını oynadık. Ben futbolcuları tebrik ederim. Özellikle Matus Bero sahanın en iyilerindendi. Maçın önüne geçen kararlar olsa da, Beşiktaş'ı tebrik ederim.
  • 2 hafta önce şu pozisyona kart verilmedi trabzon başkanı o zaman tweet atmadı böyle herkes kırmızı olduğunu söyledi zaten.

• Cohhh eyi oldu cohh da guzel oldu... Taaa miii?

Haaaah..... Haaaahhh... Haaaaahhh cokhh sahane (insert: Kamyoncu dayi)
  • Zamanında buna kart verilmedi be.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Maç zaten ilk yarıda 2-0 olmuş Trabzon değilde hangi takım olursa olsun Arena'da 2-0 'ı çevirmesi çok zor.
    Quaresma atılmalıydı ama biz her türlü bu maçı zaten alacaktık.

Tosic ve Necip'in sakatlığı bizi fena vurmuş gözüktü. Talisca ve Caner de anahtar. Bu oyuncular dönünceye kadar sancılı maçlar bizi bekliyor.

Her türlü nasıl alıyorsun bi anlat merak ettim ikinci yarı ne oynadınız o dakikadan sonra 10 kişi kalsaydınız üstelik de en iyi oyuncunuzdan bahsediyoruz atılması gereken biraz zor alırdınız bu maçı...

Kardeş Q7 atılmalıydı haklısın ama Q7'nin defans yaptığını nerde gördün, Q7 sadece hücüm hattında işe yarayan bir oyuncu, şayet oyundan atılsaydı bile bu maçı vermezdik. Hakem hataları her maçta konuşuluyor her maçta oluyor ama Beşiktaş'ın hakemlerden çektiğini bir Beşiktaş'lılar bilir birde elinde vicdanı olanlar.

Daha dün 7 kişi kaldığınız maçta oley çektiren, galibiyet kutlayan takım taraftarlarıyla bir olmayın, iyi oynadınız tebrikler ama maçı değiştirecek öyle ahım şahım hatalar olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Kırmızı hariç hangi pozisyonu atladı allah için bize vermediği kaç tane faul var vallahi algı yapıyorsunuz kırmızı kartta hem fikir herkes zaten.O yorumumun da arkasınydayım hala geçen haftadan itibaren maçları nasıl yendiğinize bir bakın bence kaç maç rakip 10 kişi sizin lehinize kaç penaltı çalınmış 1-0 1-0 kaç maçınız var :)

Aman penaltı kazanmayalım aman rakip kırmızı görmesin,pozisyonları izlemeden hemen klavye başında hakem fenere çalışıyor diye yazıyorsunuz.Ama sizi nasıl kolladıkları gayet ortada ben değil bak konudaki herkes aynı fikirde.

STSL 10.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 5 Kasım | 19.00

• Bu harekete zamanında sarı kart bile verilmemişti mustafa sonra 1 sene yoktu.

Bu da geçen hafta bir pozisyon quaresmanınki gibi kırmızıyla atılması gerekiyor ama faul bile çalınmadı.

Bunlar da diğer örnekler..

• Fenerin konuyu trolleyen beşiktaşlı kardeşlerim nasılsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Ben ne demişim sen ne demişsin quaresmanın atılması gerekiyordu bırakın allah aşkına ya hakemle şikeyle şampiyonluk aldığınızı ne çabuk unuttunuz.

Muz cumhuriyetinde mi yaşıyorsun benim hatırladığım mahkeme aklamıştı en son sonrada o hakim savcılar yurtdışına kaçmıştı :)
  • Bu ülkede yıllardır hakkı yenen iki takım var Beşiktaş ve TS. O zamanlar kız kardeşler ne ağladınız yeaaa diye dalga geçiyordu. Şimdi işlerine gelmeyince gaz veriyorlar. Bunların gazına gelmeyin..

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.