Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.471
Cevap
28
Favori
86.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu bende aldım. Update yapıyor şuan ama hata verip duruyor bir sıkıntımı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 15 Kasım 2016; 18:28:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokmu cevaplayacak kimse? Neden hata veriyor güncelleme?

• Şu video'da SF5'de değişmesi gereken 5 önemli detayı açıklamış %100 katılıyorum ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 23 Kasım 2016; 16:51:58 >
  • Merhabalar Steam da şuan %50 indirime girdi bende aldım her ne kadar USF4 bırakmak zor olsa da inş buna da alışırız. Yazılarınızı okudum anladığım kadarı ile season pass almaya gerek yok 6 char i oyun içinde para kasarak da açabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

1.12 uptade yapamıyorum deli olacağım. İnstalation failed yazıyor. Login ol diyor. Zaten loginim 4 defa denedim. Yok. Platform ps4 pro Disk (digital değil) var mı bu şekilde bir sorun yaşayan. Arcadestick de aldık amazondan.

Hocam sorunu halledebildinmni? Bende yapamıyorum 1.12 update yi.
  • Bu oyunda online bölge farkı var mıydı? Yani US Psn'dan alsak Avrupa ile oynayabiliyor muyuz?
    Elimde PAL disk var, indirimdeyken US'den 30 dolara Deluxe alma fikri yerleşti aklımın bir köşesine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shensakrak

Merhabalar Steam da şuan %50 indirime girdi bende aldım her ne kadar USF4 bırakmak zor olsa da inş buna da alışırız. Yazılarınızı okudum anladığım kadarı ile season pass almaya gerek yok 6 char i oyun içinde para kasarak da açabiliyoruz.

Aynen oyle, season pass almaya gerek yok, fight money toplayarak mevcut 6 chari acabilirsiniz ama fight money toplamasi malesef biraz vakit aliyor. Basta gelen karakterlerin easy ve normal survivalleri, hikayeleri, trialleri, demolarini tamamlayip, normal-extra zorlukta hikaye modunu da bitirerek 6 karaktere yetecek fight moneyi toplayabilirsiniz. Ama simdiden soyleyeyim 2017'de de yeni karakterler gelecek, simdiden duzenli oynayip onlara da fight money kasmanizi tavsiye ederim

Ayrica haftalik fight money veren gorevler de oluyor ama onlardan gelen miktar 6500-7000 fm civari yine de hic yoktan iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Bu oyunda online bölge farkı var mıydı? Yani US Psn'dan alsak Avrupa ile oynayabiliyor muyuz?
    Elimde PAL disk var, indirimdeyken US'den 30 dolara Deluxe alma fikri yerleşti aklımın bir köşesine.

Bolge kilidi yok diye biliyorum. Benim oyun Rus PSN'den alinma, EU bolge, US bolge ve JPN bolgeden rakipler geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Orijinalden alıntı: shensakrak

Merhabalar Steam da şuan %50 indirime girdi bende aldım her ne kadar USF4 bırakmak zor olsa da inş buna da alışırız. Yazılarınızı okudum anladığım kadarı ile season pass almaya gerek yok 6 char i oyun içinde para kasarak da açabiliyoruz.

Aynen oyle, season pass almaya gerek yok, fight money toplayarak mevcut 6 chari acabilirsiniz ama fight money toplamasi malesef biraz vakit aliyor. Basta gelen karakterlerin easy ve normal survivalleri, hikayeleri, trialleri, demolarini tamamlayip, normal-extra zorlukta hikaye modunu da bitirerek 6 karaktere yetecek fight moneyi toplayabilirsiniz. Ama simdiden soyleyeyim 2017'de de yeni karakterler gelecek, simdiden duzenli oynayip onlara da fight money kasmanizi tavsiye ederim

Ayrica haftalik fight money veren gorevler de oluyor ama onlardan gelen miktar 6500-7000 fm civari yine de hic yoktan iyidir

Geri dönüş için teşekkürler tamamdır yakında yetişirim sizlere :))

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

quote:

1.12 uptade yapamıyorum deli olacağım. İnstalation failed yazıyor. Login ol diyor. Zaten loginim 4 defa denedim. Yok. Platform ps4 pro Disk (digital değil) var mı bu şekilde bir sorun yaşayan. Arcadestick de aldık amazondan.

Yok hocam halledemedim. Arkadaşta 1.12 yapmış. Haftasonu ona götürecem makinayı deli olacam yaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Bu oyunda online bölge farkı var mıydı? Yani US Psn'dan alsak Avrupa ile oynayabiliyor muyuz?

Bölge kilidi yok.

Bu arada 3 Aralıkta Capcom Cup finali sonrası 2017 için birçok yenilik duyurulacak ONO hıyarı fena trollüyor, size videoyu verdik yalnız Akuma falan demedik onu kendiniz dediniz diyor, ulan ses akumanın sesi işte muhtemelen shin akuma falan olacak ya da yeni bir mod, çok acayip şeyler olacak 3 Aralıkta.

https://www.eventhubs.com/news/2016/nov/23/dont-form-angry-mob-just-yet-lets-look-what-ono-may-have-meant-his-nobody-said-akuma-street-fighter-5-statements/

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bence Arcade Mode gelsin, Akuma da boss olarak başında bulunsun yeter, karakter olarak gelmese de olur.
    Oyunun mevcut halinde Arcade Mode'un olmayışı, Akuma'dan çok daha büyük bir eksiklik. Arcade gelsin artık da tamamlansın şu oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duymamis olayim Akuma olmasa da olur ne demek Oynanis full ofansif ve en estetik karakterlerden biri ben direkt akuma main yapacagim

Arcade mod kesinlikle gelmeli akuma da zaten geldi ama shin akuma olabilir ya da vtrigger aktif olunca shin akumaya donusecek.

Gel 3 Aralik gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 25 Kasım 2016; 6:00:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yok hocam halledemedim. Arkadaşta 1.12 yapmış. Haftasonu ona götürecem makinayı deli olacam yaa.

Banada bilgi verirsen hocam nasıl yaptığına dair sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@atsuma nickli arkadas bende olmadi arkadasta oldu diyince bu ihtimal aklima geldi. Acaba internet saglayici veya modem ayarlarinizla alakali bir durum mu soz konusu?
    PS4'u cep telefonunun internetinden baglayip update'i indirmeyi denediniz mi?
    Eger mobil hattin 3G-4G interneti ile bagli iken update yapiyorsa internet saglayici veya modem ayarlarinizda bir sorun var demektir.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Deneyim hocam sağolasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

quote:

quote:

quote:

@atsuma nickli arkadas bende olmadi arkadasta oldu diyince bu ihtimal aklima geldi. Acaba internet saglayici veya modem ayarlarinizla alakali bir durum mu soz konusu?
    PS4'u cep telefonunun internetinden baglayip update'i indirmeyi denediniz mi?
    Eger mobil hattin 3G-4G interneti ile bagli iken update yapiyorsa internet saglayici veya modem ayarlarinizda bir sorun var demektir.

Tomb Raider da update vardı yaptı, uncharted 4 de uptade vardı onu da yaptı.Sorunsuz bir şekilde uptade yaptı ve kurdu.Bir anlam veremedim, hani hiç birini yapmasa tamam dicem. Teşekkürler hocam saol.

• atsuma kullanıcısına yanıt
    Street Fighter'in updateleri farkli oluyor, diger oyunlarda direkt PSN'den update indirirken SF5'te kendi serverlerinden aylik update yayinliyorlar, Capcom serverlerine baglanip indirmek gerekiyor online oynayabilmek icin sorun buradan cikiyor diye tahmin ediyorum.
  • Aynı problem bir arkadaşımın başına da gelmişti; başka bir nete bağladı olmadı, 4g'den yaptı olmadı, oyunu sildi tekrar yükledi olmadı, en son makinaya format çaktı tekrar yükledi o zaman oldu, bilgilerinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Duymamis olayim Akuma olmasa da olur ne demek Oynanis full ofansif ve en estetik karakterlerden biri ben direkt akuma main yapacagim

Arcade mod kesinlikle gelmeli akuma da zaten geldi ama shin akuma olabilir ya da vtrigger aktif olunca shin akumaya donusecek.

Gel 3 Aralik gel

Benim acimdan Arcade Mode candir, Akuma heyecandir
    O kisacik trailerdaki Akuma gibi duruyor ama belki de oynanabilir karakter olarak cikarmazlar sadece Arcade Mode'un son bossu olarak cikar. Dedigin gibi 3 aralik'ta PSX'te ak koyun kara koyun cikacak ortaya

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.