Şimdi Ara

Street Fighter IV [Ana Konu | Rehber,Turnuvalar,Haberler] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.829
Cevap
1
Favori
88.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _gAgA_

@zack06 şimdi baslıycam denemeye .. Bu arada bir sorum daha var ben akumyala oynuyorum en cok masallah ultrası onlenemez nerdeyse online da sorun oluyormu? , misal bende akuma acılmıs ama karsımdaki insanda akuma acık degil se akumayı genede secebiliyormuyum.? henuz nete baglı degilim suan persembe veya cuma baglıycam ( ozmn donuyorum eve ) hepinizi eklerim .. Birbirimizi doveriz guzel guzel..

Onlıne da sorun olmuyor
    Akumayı gene secebılırsın
    Son olarak persembe veya cuma ıfade vermeyı unutma
    />

/>
    dıkkat et bunu yaparken Shoryuken yeme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 17 Şubat 2009; 1:40:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: zack06

quote:

@zack06 şimdi baslıycam denemeye .. Bu arada bir sorum daha var ben akumyala oynuyorum en cok masallah ultrası onlenemez nerdeyse online da sorun oluyormu? , misal bende akuma acılmıs ama karsımdaki insanda akuma acık degil se akumayı genede secebiliyormuyum.? henuz nete baglı degilim suan persembe veya cuma baglıycam ( ozmn donuyorum eve ) hepinizi eklerim .. Birbirimizi doveriz guzel guzel..

Onlıne da sorun olmuyor
    Akumayı gene secebılırsın
    Son olarak persembe veya cuma ıfade vermeyı unutma
    />

/>
    dıkkat et bunu yaparken Shoryuken yeme

Valla akumanın ultrasını patlatmassam suratında guile ın bende neyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Guybrush_ -- 17 Şubat 2009; 1:43:16 >

• Yedıremezsın demedım kı elbette yıyecegım kesın ama gonuller bır olsun yeter........
  • Bir dövüş oyunları tutkunu olarak. Heyecanla beklediğim ve koşa koşa aldığım oyundur. Gerçekten harika.

PSN : Karpuzcu

Lütfen ekleyin arkadaşlar kapışalım, oynayacak arkadaş bekliyorum şu anda
  • Karpuzcu bekle benı gelıyorum.....
  • Sonuncu bekliyorum burdan haber vermeyi unutmayın
  • quote:

Sonuncu bekliyorum burdan haber vermeyi unutmayın

tamamdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: KarpuzcuTR

Bir dövüş oyunları tutkunu olarak. Heyecanla beklediğim ve koşa koşa aldığım oyundur. Gerçekten harika.

PSN : Karpuzcu

Lütfen ekleyin arkadaşlar kapışalım, oynayacak arkadaş bekliyorum şu anda

Listeye Eklendin.Bu Arada Bende Online'ım...
  • Az once Ultra ya basladım tam Akuma ile, bi baktım benim video yarıda kesildi hooop rakibin ultra sı devreye girdi benim ultra yalan oldu tabii ki de ..boyle bişey var mı ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Guybrush_ -- 17 Şubat 2009; 2:38:16 >
  • abicim banamı denk geliyo yoksa bu 3.bölgeden kaynaklı birşeymi bilmiyorum... bizim liste dışında , aracade oynarken arada adam girmesi iyi olay...
    ama abi bi adam giriyor, 10kb la mı bağlanıyor neyse artık , oyanayamıyorum o kadar çok takılıyorki... arcade oynarken keşke daha iyi interneti olanlar girse:d
  • quote:

Orjinalden alıntı: mikininfifisi

abicim banamı denk geliyo yoksa bu 3.bölgeden kaynaklı birşeymi bilmiyorum... bizim liste dışında , aracade oynarken arada adam girmesi iyi olay...
    ama abi bi adam giriyor, 10kb la mı bağlanıyor neyse artık , oyanayamıyorum o kadar çok takılıyorki... arcade oynarken keşke daha iyi interneti olanlar girse:d

karsına gırmelerını ıstemıyorsan ana menude R1 tusuna bas orda player match - ranked match - ve off yaptıgın secenek var onu off yaparsan arcade modunda oynarken karsına gıremezler...
  • shoptodan benım kargo yola cıkmıs, 2-3 gün sonra eğer ihtiyar pataklamak isterseniz psn imzamda
  • Yaw herkes çömez çıktı netteki, kimse adam gibi oynamıyor.
    Oyun yeni olduğu içinmi acaba?
    Yani bende 2 gündür oynuyorum bu 3.gün ama çok kolay geliyor rakipler.
    Birde herkes BİSON alıyor.
    Fakat oyun gerçekten yepyeni olmuş, eski versiyonlardaki tecrübe .ok fazla işe yaramıyor(misal ben)
    Birde bazı kişilerin bağlantı kötü olunca frame düşmüyor ama tuşlara basınca komut geç gidiyor, hareketlerde açıklık oluyor.
  • Benimkiden shoptodan yola çıktı geliyor. Online oynayan arkadaşlar eklesin...
  • Street Fighter 4 Collector’s Edition

Capcom , normal Street Fighter 4′den biraz daha pahalı olarak satışa sunulacak olan Collector’s Edition paketinin içeriğini yayınladı.Paketin içinden bir adet 65 dakikalık HD kalitesinde Street Fighter 4 Anime Movie, 1 adet çizgiroman temalı oyun ipucu kitapçığı, Xbox kullanıcıları için C.Viper’ın, Ps3 kullanıcıları için Ryu’nun sınırlandırılmış birer yeni şekilleri, bir soundtrack albüm ve 5 adet network üzerinden indirebileceğimiz yeni kostüm çıkıyor.Ps3 kullanıcıları için paketten çıkan anime Blu-Ray formatında olacak.

Anime Video
    Video

Playstation 3
     Street Fighter IV [Ana Konu | Rehber,Turnuvalar,Haberler]

X-Box 360

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 17 Şubat 2009; 14:14:30 >

•  Street Fighter IV [Ana Konu | Rehber,Turnuvalar,Haberler]

• quote:

Orjinalden alıntı: zack06

bildiğim kadarıyla 300 tl civarı, ucuz bişey olsa alınabilir aslında
  • oyunu gametrailerda inceledi ve 10 üzerinden 9.2 verdi
  • Oyun Bugün Amerikada Çıktı Bildiğim Kadarıyla,Acaba Onlarla Oynayabilecekmiyiz 2.Bölge,1.Bölge Alanlar Yazarsa Bir Deneyelim Onlarla...
  • amma az SFR oyuncusu var yahu Xbox takiler bizden daha cok oynuyor vallahi Ps3 culerde oyuncu cok az varız bu arada butun bolgelerle oynayabılıcez dıye bılıyorum ben sencer
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.