Şimdi Ara

STREET FIGHER 4 te AKUMA, GOUKEN, SETH'i ACMAK ISTEYENLER BURAYA BAKSIN.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
6.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Akuma: Ryu ile oyunu bitirin. sonra ryu ile tekrar baslayın 1. ve 2. dovusu perfect alın. 3. ve 4. dovusu ultra bitirin. seth i dovdukten sonra akuma meydan okuyor sıze dovdukten sonra akuma acılıyor.
    Gouken: Akumayı actıktan sonra. ryu ile tekrar baslayın 1. ve 2. dovusu perfect alın. 3. ,4. ve 5. dovusu ultra bitirin. seth i dovdukten sonra gouken meydan okuyor sıze dovdukten sonra gouken acılıyor.
    Seth: Seth harıc butun karakterlerle oyunu bitirin.

• akumayı acmak ıcın 6 karakterle (c.viper,cammy,vsvsvs) bıtırmenız gerekıyor dıyo cogu sıtede ben 6 sıyla degıl dıger butun karakterlelede bıtırıdım acamadım. yazdıgım yontemle actım akumayı.
  • Saol dostum da ana konuya yazsan daha iyi olur
  • bende actim ama perfecte ve ultraya gerek yok iki kere ryu ile bitirince aciliyor
  • direk bu konuda yardım almak isteyen arkadaslar vardır diye yenı konu actım.

ben ryu ile mediumda da easiest te de bıtırdım kac defa akuma cıkmadı .gamespotta bı konuda gordum bu ultra perfect olayını denedım oldu.
  • Teşekkür ederim bilgi için
  • Deneyelim bakalım.

Fenomen oldun SF4 daha geldiğin anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 13 Şubat 2009; 0:05:07 >
  • ucuncu kere denedim ultrasiz yine akuma geldi

benim hatam oyunda en az bir kere ultra kullanmak lazimmis goukenide actim tesekkurler arkadasim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XonicGear -- 13 Şubat 2009; 0:16:35 >
  • Ultra dediğiniz, kullanmak mı yoksa direkt ultrayla mı yenmemiz gerekiyor. Son vuruş ultraylamı yani?
  • ultra ile bitirmenız gerekıyo dovusu.
  • Akuma wallpaper: arkadasımla oturup kendımız cekmeye calıstık. fotoraf makınası ile cektık

STREET FIGHER 4 te AKUMA, GOUKEN, SETH'i ACMAK ISTEYENLER BURAYA BAKSIN.

1600x1200:
    http://img17.imageshack.us/img17/7430/dscf04051600x1200us6.jpg

1920x1200:
    http://img26.imageshack.us/img26/4315/dscf04051920x1200copycn1.jpg

•  STREET FIGHER 4 te AKUMA, GOUKEN, SETH'i ACMAK ISTEYENLER BURAYA BAKSIN.

bılmeyen arkadaslar ıcın butun karakterler acılmıs character secme ekranı. foto makınası ıle cekıldı yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kursatkaynak -- 13 Şubat 2009; 2:17:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.