Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
37
Favori
49.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Netflix kolay kolay iptal etmez. Eminim gelecektir, özellikle bu kadar olumlu yorum aldığı için

2. Sezona selam caktilar hafiften sonlarda ama hikayeyi tam nasil devam ettiricekler bilemedim, yine de beklemedeyim.
  • psirik kullanıcısına yanıt
    "Son bölüme kadar" dediğin için bitirdiğini varsayarak cevapladım.

Kayıp olarak değil, evden kaçtı olarak gözükmesini sağlıyor tesis çalışanları o yüzden üzerinde durulmasını engelliyorlar.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt

Onu hatırlıyorum, polisler savusturuluyor ancak annesi mesela peşine duserdi nancy ile konuşurdu falan. Neyse o kadarda önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Onu hatırlıyorum, polisler savusturuluyor ancak annesi mesela peşine duserdi nancy ile konuşurdu falan. Neyse o kadarda önemli değil.
    efsanelerimin arasına girdi..imbd notunu kesinlikle hak ediyor.
  • Nefis olmuş bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: UpInTheSky

Nefis olmuş bu
    Ağırdan almaya çalışıyorum. 4.bölümü bitirdim.
    Will'in annesi, duvarda o portalımsı şeyi gördüğünde baltayı geçirmeliydi. Duvara dönüştükten sonra yapması olmamış. Onun dışında dizi iyi ilerliyor.
  • Bütün altyazılar çıktı bs player indir kendi buluyor
  • dizi bu yoklukta cok iyi geldi
  • bs playerin kullandığı sitelerin linkini atarım
  • Super 8 ve silent hill karmasi bir dizi olmus. 2 gun once bitirdim cidden hos.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    netflix varsa bende varım başlayalım zaten sevdiğim türde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Peony

netflix varsa bende varım başlayalım zaten sevdiğim türde

Alıntıları Göster
    İlk sezonu bitirdim. Harikaydı

Sonda Will'den solucan gibi bir şey çıktı. Hala hasta falan mı yoksa süper güç falan mı edindi anlamadım orayı. Yeni sezon için 1 yıl bekleyeceğiz galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Sonda Will'den solucan gibi bir şey çıktı. Hala hasta falan mı yoksa süper güç falan mı edindi anlamadım orayı. Yeni sezon için 1 yıl bekleyeceğiz galiba.

Alıntıları Göster
    Beyler diziden bölümler birbirinin devamı mı, Yoksa her bölüm farklı bir olay mı yaşanıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Benim tahminim paralel dünya ile gerçek dünya arasında gidip gelme gibi bir güç kazandı. Ama pratikte ne faydası olur bilmiyorum. Gelecek sezon öğreneceğiz.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt

Canavarı öldürdükleri için 2. sezon uğraşacakları bir canavar lazım.Bu ihtiyacı da Will canavara dönüşerek giderecek benim tahminim.Eleven'da geri dönüp arkadaşlarına yardım eder...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

Canavarı öldürdükleri için 2. sezon uğraşacakları bir canavar lazım.Bu ihtiyacı da Will canavara dönüşerek giderecek benim tahminim.Eleven'da geri dönüp arkadaşlarına yardım eder...
    6.bölümü şimdi bitirdim.
    Şu sahne eşittir.
    Stranger Things (2016)
    Bu sahne.
    Stranger Things (2016)

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bitirdim. Baya iyi dizi. Boş bölüm, boş karakter yok. Arka arkaya izlemenize rağmen sıkmayan bir dizi. Oyunculuklar, müzikler, o seksenler teması çok iyi. Yine Netflix'in iyi işlerinden biri.

2. sezon olur mu, yoksa böyle mi bitirmek istediler çözemedim. Yani sondaki sahne ile dizi nasıl devam edebilir bilmiyorum. Acaba Will'in bu gücünü gösterip mi bitirmek istediler, yoksa Will eğer 2. sezon gelirse yaratığa mı dönüşecek? Kafamda deli sorular.

Edit: Bir de beyler söyle birşey var.http://www.imdb.com/title/tt1460534/ratings?ref_=tt_ov_rt Bilen, izleyen birisi var mı? Puanı da 9.0. Acaba bu diziye puan vereceğim derken buna mı verdiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 25 Temmuz 2016; 5:12:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tolganaber

Bitirdim. Baya iyi dizi. Boş bölüm, boş karakter yok. Arka arkaya izlemenize rağmen sıkmayan bir dizi. Oyunculuklar, müzikler, o seksenler teması çok iyi. Yine Netflix'in iyi işlerinden biri.

2. sezon olur mu, yoksa böyle mi bitirmek istediler çözemedim. Yani sondaki sahne ile dizi nasıl devam edebilir bilmiyorum. Acaba Will'in bu gücünü gösterip mi bitirmek istediler, yoksa Will eğer 2. sezon gelirse yaratığa mı dönüşecek? Kafamda deli sorular.

Edit: Bir de beyler söyle birşey var.http://www.imdb.com/title/tt1460534/ratings?ref_=tt_ov_rt Bilen, izleyen birisi var mı? Puanı da 9.0. Acaba bu diziye puan vereceğim derken buna mı verdiler?

Alıntıları Göster
    dün başladık ailecek 2 bölüm izledik sağlam dizi bakalım gizemlerin ardıdan ne çıkacak :P

• Lu£ kullanıcısına yanıt

bana canavar yumurtaları taşıyor aslında gibi geldi
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    5. bölüme kadar gayet iyiydi. İlk 2-3 bölüm giriş olduğu için zaman zaman gereksiz detaylarla dolu, yine de bölüm sonlarında bir sonraki bölümü merak ettiriyor meret.

Umarım LOST gibi kafamızda bir sürü soru işareti ile biten bir sezon finali olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.