Şimdi Ara

Stoksuz E-ticaret / Dropshipping

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 238 gün 18 saat 58 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 17
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sailor1984 (1 mesaj) makintosh (1 mesaj) omromr64 (1 mesaj) ProJelly (1 mesaj) Albizvv (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj)
  • @
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    81 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Öncelikle merhaba arkadaşlar. bir kaç aydır internetten stoksuz satış yapabileceğim bir site kurmakla uğraşıyorum. Şirket kurma, vergi mükellefi olma, site kurma, tedarikçi bulma vs vs. Her şey yolunda gidiyor ancak şöyle bir sorum olacak Dropship hakkında bilgisi olan arkadaşlara.
    şu an yaklaşık 4-5 tedarikçiyle görüşüyorum dropshipping için ancak bu tedarikçiler genelde markasız veya az duyulmuş ürünler tedarik ediyorlar. Sorum şu, hiç bir tedarikçi marka ürünler veya bilinmiş ürünler satmıyor. Bu neden kaynaklı acaba? tanınmış markaların stoksuz ticaretini yapamaz mıyım? Veya ben mi gözden kaçırdım? Cep telefonları ve diğer elektornik cihazların tedarikçilerine nasıl ulaşabilirim? Stoksuz olarak olmasa bile toptan alabileceğim elektronik cihazları nerden tedarik edebilirim?
    Dropshipping hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için aşağı bilgilendirici bir görsel bırakıyorum.
    Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omromr64 -- 1 Şubat 2018; 14:15:4 >

|
    |

• Çavuş
    60 Mesaj
    Merhaba bu konu ile ilgili çalışmalarınız ne durumda sorularınıza cevaplar bulabildiniz mi? Eticaret sistemi nasıl gidiyor?
    |
    |
    |
    |
    Kendi sitenden satış yapman zor olabilir, n11,trendyol,gittigidiyor gibi e-ticaret platformları daha uygun olur gibi ayrıca tedarikçiler zaten markasız satarlar. Sen kendi markanı basarsın ya da direkt markasız satarsın. Mesela Amazon Amerika'da markalı ürünleri markadan izin almadan satmak yasak. Marka ile de görüşmen gerekebilir.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
bankalar.org
Cancer Clinical Trials
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,271
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.