Şimdi Ara

stilo - punto - astra h - focus - fiesta - c4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba 26 bine kadar hb araç bakıyorum, biraz fazla model arasında kaldım segmentleri bile aynı değil benzine benim bütçem yetmez, o yüzden lpg öncelikli olmak üzere dizel de olabilir. konfor benim için çok önemli değil. yakıt, sorunsuzluk, performans ve 2. el kuvvetli olarak bunlardan hangisi daha iyidir? otomatik vites olabilir ama sıkıntı çıkaran modellerse düz vites de olabilir sorun değil benim için

stilo 2004-2005
    astra h 2005 - ... - 2008
    punto 2007 2009 arası
    focus 2000 2005 arası mevcut ama kmleri yüksek
    fiesta 2005 2008 arası
    c4 2006 - 2007 alınabiliyor ama gerek direksiyonun etrafının dönmesi gerekse hız göstergesinin ortada olması soğuttu beni

şimdiden teşekkür ederim

• Ben astra focus ve Punto arasından tercih yapardım. Uzun süre corsa D kullandigim için opel markasına sempatim var. Corsa sorunsuz ve düşük tüketimli bir araçtı. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O paraya Astra kalmadı, Ford'a da yılı sebebiyle sıcak bakmazdım. Punto ve özellikle Fiesta'nın temizi bulunabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SefaAccent

Ben astra focus ve Punto arasından tercih yapardım. Uzun süre corsa D kullandigim için opel markasına sempatim var. Corsa sorunsuz ve düşük tüketimli bir araçtı. Tavsiye ederim.

corsa 1.2 enjoy 2009 model bulmuştuk 25 bine, ama benzinli ve motoru küçük diye vazgeçtim fazla yakar gibi geldi 1.2
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

O paraya Astra kalmadı, Ford'a da yılı sebebiyle sıcak bakmazdım. Punto ve özellikle Fiesta'nın temizi bulunabilir

astra 1.3 cdti bakıyordum, sonra opelin kendi forumunda milletin yorumunu okuyunca soğudum biraz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acill-2005-model-opel-astra-1.3-cdti-h.b-252578388/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2007-model-163.000-km-de-otomatik-lpg-li-1.4-fire-active-251421207/detay

• C4 kesinlikle sekiz senedir kullanıyorum hala motor gücü 9%94 ve bir kere bile arıza yapmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Nihatsırdarford

C4 kesinlikle sekiz senedir kullanıyorum hala motor gücü 9%94 ve bir kere bile arıza yapmadı

hocam sizinki kaç motor ? yakıtı ve performansından memnun musunuz ? alınca en az 2-3 yıl kullanmayı düşünüyorum
  • Benimki 1.4 memnunum ama motor gücü 90 hp öyle ağam şağam bir şey bekliyorsanız 1.6 hdi sxpx donanım bakabilirsin onlar 30-38 arası olur 1.4 ler ise 22-27 arası olur çok performans istemiyorsanız 1.4 benzinli iyidir ortalama 7.2 yakıyor istanbulda ama güç istiyorum diyosan 110 hplik 1.6 dizel veya benzinli bakabilirsin

• ben astra h aracımı satalı 1 ay oluyor.kendisinden epey memnundum,satma sebebim abimin askerde oluşu ve kendi aracının boşa çıkmasıydı.ikisini de uzun süre kullandım.citroen taş gibi arabadır,ama hakikatten taş.sorun cıkarmaz,konforu düşüktür piyasası neredeyse yoktur az yakar,ben dizel 110 beygirlik olanı kullanıyorum..astra h ise konforlu,ağırbaşlıdır.o senelerdeki dizelleri almayın derim lpglisi iyidir.hasar kayıtsız almaya özen gösterin.ben sattığımda arabam 220 bindeydi ama hala taş gibi motoru vardı.alan arkadaşta yakınım hala kullanıyor.

26 bine komple boyalısı bulunur,150 bin üstü temiz kayıtsız olanlar 29-30 civarı başlar.35 civarına da epey temizini bulursun.tavsiyem astra alman.ama maddi durumun 26 diyorsa o iş zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sungur16 -- 15 Aralık 2015; 18:45:38 >
  • quote:

Benimki 1.4 memnunum ama motor gücü 90 hp öyle ağam şağam bir şey bekliyorsanız 1.6 hdi sxpx donanım bakabilirsin onlar 30-38 arası olur 1.4 ler ise 22-27 arası olur çok performans istemiyorsanız 1.4 benzinli iyidir ortalama 7.2 yakıyor istanbulda ama güç istiyorum diyosan 110 hplik 1.6 dizel veya benzinli bakabilirsin

o kadar da performans meraklısı değilim hocam 1.4 yeter. şu ilanlardan hangisi daha temiz hocam 1.4 1.6 sx karışık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-memurdan-temiz-c4-252454149/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-temizzz-2006-orjinal-aile-arabasi-252455940/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ihtiyactan-satilik-masrafsiz-247052728/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-temiz-aile-arabasi-c4-252776046/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-temiz-hatasiz-c4-241242261/detay

beyaz renkli olan buzdolabı gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Aurorax

quote:

Benimki 1.4 memnunum ama motor gücü 90 hp öyle ağam şağam bir şey bekliyorsanız 1.6 hdi sxpx donanım bakabilirsin onlar 30-38 arası olur 1.4 ler ise 22-27 arası olur çok performans istemiyorsanız 1.4 benzinli iyidir ortalama 7.2 yakıyor istanbulda ama güç istiyorum diyosan 110 hplik 1.6 dizel veya benzinli bakabilirsin

o kadar da performans meraklısı değilim hocam 1.4 yeter. şu ilanlardan hangisi daha temiz hocam 1.4 1.6 sx karışık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-memurdan-temiz-c4-252454149/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-temizzz-2006-orjinal-aile-arabasi-252455940/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ihtiyactan-satilik-masrafsiz-247052728/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-temiz-aile-arabasi-c4-252776046/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-temiz-hatasiz-c4-241242261/detay

beyaz renkli olan buzdolabı gibi duruyor

o paralara dizeli alınır yazıktır.benimki 186 binde hala saat gibi motor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rozetmen

ben astra h aracımı satalı 1 ay oluyor.kendisinden epey memnundum,satma sebebim abimin askerde oluşu ve kendi aracının boşa çıkmasıydı.ikisini de uzun süre kullandım.citroen taş gibi arabadır,ama hakikatten taş.sorun cıkarmaz,konforu düşüktür piyasası neredeyse yoktur az yakar,ben dizel 110 beygirlik olanı kullanıyorum..astra h ise konforlu,ağırbaşlıdır.o senelerdeki dizelleri almayın derim lpglisi iyidir.hasar kayıtsız almaya özen gösterin.ben sattığımda arabam 220 bindeydi ama hala taş gibi motoru vardı.alan arkadaşta yakınım hala kullanıyor.

26 bine komple boyalısı bulunur,150 bin üstü temiz kayıtsız olanlar 29-30 civarı başlar.35 civarına da epey temizini bulursun.tavsiyem astra alman.ama maddi durumun 26 diyorsa o iş zor.

elimde 22 bin var şu an, başkalarından isteyerek 26 ya çıkıyorum. o da sırf palio gibi araçları almamak için. yukarıda 5 tane ilan attım hocam lpgli hepsi. çoğu hasarlı ama

• getz'e niye bakmıyorsunuz hocam?
  • quote:

quote:

ben astra h aracımı satalı 1 ay oluyor.kendisinden epey memnundum,satma sebebim abimin askerde oluşu ve kendi aracının boşa çıkmasıydı.ikisini de uzun süre kullandım.citroen taş gibi arabadır,ama hakikatten taş.sorun cıkarmaz,konforu düşüktür piyasası neredeyse yoktur az yakar,ben dizel 110 beygirlik olanı kullanıyorum..astra h ise konforlu,ağırbaşlıdır.o senelerdeki dizelleri almayın derim lpglisi iyidir.hasar kayıtsız almaya özen gösterin.ben sattığımda arabam 220 bindeydi ama hala taş gibi motoru vardı.alan arkadaşta yakınım hala kullanıyor.

elimde 22 bin var şu an, başkalarından isteyerek 26 ya çıkıyorum. o da sırf palio gibi araçları almamak için. yukarıda 5 tane ilan attım hocam lpgli hepsi. çoğu hasarlı ama

nerde oturuyorsun?biz aracı alacak karşılığı almıştık.nerden baksan 15 bin hasar kaydı var.tavan altı boyalı.yakıtı görünce satmaya kıyamadık 1 yıldan fazladır biniyoruz,arka süspansiyonlar güm güm ama yakıtı telafi ediyor.kabine motor sesi alıyor ama pejo 207 gibi kucağında çalışmıyor.dediğim gibi 26-27 civarı dizel c4 alınır ama piyasası kötüdür.bizim likitide ihtiyacımız olmadığından öldürene dek bineceğiz.1-2 seneye satacaksan astra h öneririm.spor süspansiyonlu bulabilirsen tadından yenmez.tabi lpgli.

• quote:

Orijinalden alıntı: gesi bağları

getz'e niye bakmıyorsunuz hocam?

hocam getz çekici gelmiyor bana, tatlı araba da albenisi yok benim için
  • Usta sen benim dediğim gibi Citroen c4 1.4sx bak benimki 60.000 kmde arkadaşımınki 310.000 km de ikimizin kide benzin benim 95 onun motor gücü 82

• Donanım olarak ciddi doluluktadır şimdi bakıcan ona göre söylerim size

• quote:

quote:

quote:

nerde oturuyorsun?biz aracı alacak karşılığı almıştık.nerden baksan 15 bin hasar kaydı var.tavan altı boyalı.yakıtı görünce satmaya kıyamadık 1 yıldan fazladır biniyoruz,arka süspansiyonlar güm güm ama yakıtı telafi ediyor.kabine motor sesi alıyor ama pejo 207 gibi kucağında çalışmıyor.dediğim gibi 26-27 civarı dizel c4 alınır ama piyasası kötüdür.bizim likitide ihtiyacımız olmadığından öldürene dek bineceğiz.1-2 seneye satacaksan astra h öneririm.spor süspansiyonlu bulabilirsen tadından yenmez.tabi lpgli.

ankarada oturuyorum, astra h saydıklarım arasında en beğendiğim ama onun da düşük km si yok. 1.3 cdti kullanıcı yorumlarını okuyunca vazgeçtim 1.3 motordan. diğer motorları da benim bütçeyi aşıyor

• +5 Daha biriktirir 2011 Ford Fiesta 1.4 TDCİ Trend alirim

• quote:

quote:

quote:

quote:

ankarada oturuyorum, astra h saydıklarım arasında en beğendiğim ama onun da düşük km si yok. 1.3 cdti kullanıcı yorumlarını okuyunca vazgeçtim 1.3 motordan. diğer motorları da benim bütçeyi aşıyor

ankara ise lpg almanı tavsiye ederim,zaten orada lpg de ucuz.9-10 litre lpg yakar astra.1.6 105 bg gayet iyi yürüyor.piyasası da hızlıdır.dediğin gibi bende baktım en makul seviyedekiler 28-29 dan başlıyor o da seni aşıyor.tek yaşıyorsan temiz 1.4 dizel fiesta al hem millete de borçlanmamış olursun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.