Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1476. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: afiLi_01

herkese selamlar... stiLosuz bir günüm daha geçti...
    buarada 88 yeni kasa doğan aldım bugün okula gidip gelmek için

Hayırlı olsun,

Zamanında hayallerimizi çok süsledi Doğan almak için çok çaba sarfettik, alamadık şahini doğana benzettik Bu gün stilin işi bitecekti değil mi?
  • günaydın.cihan abi dün arkadasa söylemistim gitmis ama bulamamıs.artık bu hafta içi ins ben gidecem

topragım hayırlı olsun
  • arkadaslar bu sayfalar nasıl oldu da birden 590 lara filan geldi anlamadım.var bi terslik
  • quote:

Orijinalden alıntı: erener0101

arkadaslar bu sayfalar nasıl oldu da birden 590 lara filan geldi anlamadım.var bi terslik

Sayfalardaki mesaj sayısı azaltılmış
  • özür dilerim forumu aksattıgım için.okulla ilgili problemlerim war onları halletmek için memlekete geldim kenyaya =)
    quote:

Orijinalden alıntı: stilock

Buralar sizlerle daha güzel arkadaşlar, herkes stil hakkında başından geçen problemleri ve çözümlerini yazmasıdır ki sonradan başka bir arkadaşımız sorununu direk nokta atışıyla çözümlesin.

Muammaer , harbi kayıptın bayağıdır , BFONE'de aranıyor

Şu ara aracında lpg olmayan 3 arkadaşımda benzer şekilde problem var garip olan şey problemlerin kaynağı benzin pompası gibi geliyor.

• herkese merhaba,

birileri mesajları silmiş gerçekten,
    bu arada arkadaşlar Ankara buluşmasını gördünüz mü ? bu siteye de ekleyeyim olmazsa :) burası noksan kalıyor böyle :)
    selametle
  • murat abi çok renkli bir buluşma yapmışsınız... özellikle beyaz 3K'ya bittimm...

Cihan abi ben de şahin sewiyorum, şahin görünümlü doğan yapacam

saol toprağım..geldiğimde gezeriz
  • hocam bende düşünüyorum ama bilmediğim bir şey var.
    stliloda
    .... active
    ....actual....
    ...ve dynamik...
    modelleri var bunların arasındaki temel farklar nedir. adam actualı bana dynamik diye satabilirmi.
    mesala skywindow actıve modellerin bazılarında var. mesala dijital klima ..vb.
    aydınlatırsan sevinirim.
  • Merhaba Arkadaşlar..
    Artık bende bir stilo sahibiyim.. 2004 Dynamic Crono Gri..Stilo'nun çok iyi olduğunu araştırmıştım ama gerçkte ne kadar iyi olduğu kullanınca anlaşılıyormuş.Yaklaşık 2 aydır arıyordum en sonunda buldum..Yanlız bir sorum olacak umarım bilgisi olan vardır..CD çaların sesi 10 seviyede kalıyor ve bu ses beni hiç tatmin etmiyor..Tamam hız yükseldikçe yükseliyor ses ama ben yavaş giderken de yüksek sesle müzik dinlemek istiyorum. Bu CD çaların farbika çıkış özelliğinden midir ? Yoksa yapabileceğim herhangi bir ayarlama ile bu ses seviyesini daha da yükseltebilirmiyim. ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.. Şimdiden tşk ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: edr2634

hocam bende düşünüyorum ama bilmediğim bir şey var.
    stliloda
    .... active
    ....actual....
    ...ve dynamik...
    modelleri var bunların arasındaki temel farklar nedir. adam actualı bana dynamik diye satabilirmi.
    mesala skywindow actıve modellerin bazılarında var. mesala dijital klima ..vb.
    aydınlatırsan sevinirim.

Dynamic Stilolarda en üst versiyondur, ancak donanım olarak üretim yılına göre farklılık gösterebiliyor. Mesela dijital klima,cruze control, sensörler 2003 yılında üretilen bazı dynamiclerde paket olarak satıldı.2004 ve sonrasında bu donanımlar std haline geldi.Skywindow her versiyon için ek donanımdır.

AKLIMA GELEN STD DONANIMLARI YAZAYIM;

DYNAMIC_ Sensör paketleri (FAR,YAĞMUR,PARK) , DİJİTAL KLİMA, CRUZE CONTROL, ÖN VE ARKA KOL DAYAMA, ARKA KOLTUKTA YEMEK MASASI (5 KAPILI) ,6 HAVA YASTIĞI,CD ÇALAR, DERİ VİTES VE DİREKSİYON TOPUZU (KUMANDALI),FOLLOW ME HOME , KIZAKLI ARKA KOLTUKLAR (5 KAPILI) ,

ACTIVE_ DİJİTAL KLİMA, CRUZE CONTROL, 6 HAVA YASTIĞI,CD ÇALAR, DERİ VİTES VE DİREKSİYON TOPUZU (KUMANDALI),FOLLOW ME HOME

ACTUAL__MANUEL KLİMA, 2 HAVA YASTIĞI, KASET ÇALAR

DYNAMİC İLE DİĞERLERİNİ EN BELİRGİN OLARAK ÖN KOLTUK ARASINDAKİ KOLÇAKTAN AYIRT EDEBİLİRSİN.

• hekese günaydın arkadaslar topragım gelde gezelim be..
  • herkese günaydın arkadaşlar

STILO FOREVER :)

resimdeki arkadaşlar soldan sağa
    Burak,Eray,Ahmet Fatih,Bahadır,Bahadır, Bendeniz ve küçük stilocu kızım Begüm Rüveyda (hava çok sıcak ve güneşli olduğundan başına güneş geçti, yoksa çok güleç yüzlüdür canım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moguz -- 22 Eylül 2010; 9:42:05 >

• vay vay vay masallah cok güzel bi bulusma olmus.
  • bunlardan bitanede bende var ya =)
    güzel aktivite olmuş, izmittede böyle bir oluşum var mı acaba?
    varsa hertürlü katılırım =)

her ne kadar şuan plakam 06 da olsa
  • Arkadaşlar ses sistemi konusunda yardım istemiştim..Konu hakkında bilgisi olan var mı ?
  • cenkaytamer hosgeldin resimlerini eklede bakalım stiline. mutlaka cıkar senin sehirdende arkadaslar.
  • arkadslar cihan abiyle benim kumanda ısıkları actıgımızda ki resimler.

• ...

• cenkaytamer@hotmail.com

henüz cok taze =) bi kaç gece resmi varr.

msn eklersen bi paylaşım yapalım, siteyede henüz üye oldum.
    resim koymayaı deneyeceğim ama, olacak mı bakıcazz =)

• hey masallah süper duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.