Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erener0101

hayırlı cumalar arkadaslar.topragım hadi kolay gelsin halil hoca sana da allah kolaylık versin.cihan abiyle kaleyi savunmaya devam ediyoruz

taipen bende devamlı cd calar kullandım ama bi sıkıntı olmadı su anda orjinal kaset calar var aracta ayarlarının resimlerini ceker eklerim.
    arkadaslar double din aldım cihan abinin vesilesiyle büyük ihtimalle bugün gelecek toyotaların doublarından halil hocanınkinden biraz farklı resimleri eklerim geldiğinde

Cd çalarda bir sıkıntı yok. ses ayarlarını değiştirmem gerekiyor sadece..Onu beceremiyorum..
  • dostum kolay eglsin ahyırlıda olsn =) witez topuzundan arıyorum ,)
    quote:

arkadslar cihan abiyle benim kumanda ısıkları actıgımızda ki resimler.

• eywalla onur nerelerdesin görünmüyon.topuz için servislere sorman gerek.servis fiyatı yanlıs hatırlamıyorsam 115 tl idi.
  • http://www.kolaykonusma.com/index.html?site=MYNET

arkadaşlar bu ürünü geçenlerde almıştım..bugün deneme fırsatım oldu we gerçekten harika bir ürün...
    yan koltuğa koydum tlfnu we ona rağmen karşıya ses çok net gidiyor... fiyatı da gayet uygun... Cihan abi senin double'daki gibi aynı

• topragım hayırlı olsun valla cihan abinin doublı gibi veriyorsa sesi harbiden mükemmel bişeydir.bende double aldım bakalım nasıl olacak.su senin kırmızı canavarın resimlerini eklede bakalım.
  • quote:

topragım hayırlı olsun valla cihan abinin doublı gibi veriyorsa sesi harbiden mükemmel bişeydir.bende double aldım bakalım nasıl olacak.su senin kırmızı canavarın resimlerini eklede bakalım.

Mehmet, Double din yalan oldu kargo ceyhan'a gitmiş.Adamlar p.tesi getiririz diyorlar bizim araçların birine rica ettim alıp getirecekler.
  • toprağım hangisinden aldınız
  • mehmet double hayırlı olsun,
    car pc işinden vaz mı geçtiniz....
  • halil hocam ve topragım cok sağolun.corollanınkinden aldık epoch markası yarın bi kac resim eklerim.car pc isi icin bol zaman gerekiyordu benim de cihan abininde o kadar zamanı olmadığından vazgectik.bunu yapmak icin bile baya zaman gerekiyor bakalım ins halledecegiz.
  • 1 haftada gitti stilim :-\ :'( :'( :'(
    15750'ye verdi babam yarın bilecikten alıcak olan arkadaş geliyor gözü arkada kalmaz inşallah hayırlısı olsun ona
    galeriye satmadığıma ve eski bir stilo (actuel kullanıcısı) kullanıcısını dynamiclendirdim bilen birinin aldığı için mutluyum
    benim gibi gözü gibi bakar inşallah stile :)
    valla alıcısı çıktımı çifter çifter çıkıyor istanbuldan biri aramıştı bi ustama sorayım arıcam ben seni dedi 2 dakika sonra bilecikteki abi aradı yarın geliyorum diye bende sahibindendeki ilana satıldı'yı yazdım istanbuldaki aradı lan ne çabuk sattın diyor :D yarın almazsa beni ara gelip alayım diyor :D
    şu ana kadar kullandığım arabalar içinde en sevdiğim araba buydu aldığımızda hiç pişman etmedi bizi helal olsun fiata, stiloya taş atanlarda kendine taş atsın, taş gibi araba valla :D
    sağlıcakla kalın stilodaşlar
    stilinizle birlikte kazasız belasız nice ömürler diliyorum sizlere
    herşey için teşekkür ediyorum sizlere
    hoşçakalın :'(

• quote:

Orijinalden alıntı: deliboo

1 haftada gitti stilim :-\ :'( :'( :'(
    15750'ye verdi babam yarın bilecikten alıcak olan arkadaş geliyor gözü arkada kalmaz inşallah hayırlısı olsun ona
    galeriye satmadığıma ve eski bir stilo (actuel kullanıcısı) kullanıcısını dynamiclendirdim bilen birinin aldığı için mutluyum
    benim gibi gözü gibi bakar inşallah stile :)
    valla alıcısı çıktımı çifter çifter çıkıyor istanbuldan biri aramıştı bi ustama sorayım arıcam ben seni dedi 2 dakika sonra bilecikteki abi aradı yarın geliyorum diye bende sahibindendeki ilana satıldı'yı yazdım istanbuldaki aradı lan ne çabuk sattın diyor :D yarın almazsa beni ara gelip alayım diyor :D
    şu ana kadar kullandığım arabalar içinde en sevdiğim araba buydu aldığımızda hiç pişman etmedi bizi helal olsun fiata, stiloya taş atanlarda kendine taş atsın, taş gibi araba valla :D
    sağlıcakla kalın stilodaşlar
    stilinizle birlikte kazasız belasız nice ömürler diliyorum sizlere
    herşey için teşekkür ediyorum sizlere
    hoşçakalın :'(

Hayırlısı olsun, Allaha emanet ol, seni yeniden aramızda görmek isteriz.

• herkese günaydın hayırlı haftalar.
    deliboo hayırlı olsun ucuza gitmis bence.
  • arkadaslar resim ekleyebilen var mı?sitede sorun var sanırım.
  • mehmet şu double ın linki var mı? Kaça geldi sana, bi kaç arkadaş daha var isteyen... daha uygunsa senin aldığına yönlendirelim...
  • Günaydın Millet,

Halil hocam, Mehmet'e ürünü sıfır almadık benim double din için parça araştırması yaparken karşıma çıktı ben almaya niyetlendim ama malum bu aralar masraf çok olacak vazgeçtim Mehmet'e aldık.Bu arada car pc projesi suya düştü şimdilik.

Cihaz cd okumuyor hatta 2 tane cihaz var ikisininde problemi benzer biri cd kabul etmiyor diğeri cd'yi okumuyor.Fiyatı da 470 TL cihazda tv tuner yok ama DVB var malesef oda Türkiye'de yok.Sitede problem var resim ekleme yapamıyoruz ilk fırsatta resimleri paylaşacağız.Tabiki çerçeve hususunda deneyimlerinden de istifade edeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stilock -- 28 Eylül 2010; 9:05:53 >

• günaydın.
    halil hocam cihan abi herseyi yazmıs

double burdan bakabilirsiniz
    http://forum.donanimhaber.com/m_21721283/tm.htm
  • günaydın

düne kadar emniyet kemerini takmadığımda sesli uyarı vermiyordu,
    yol bilgisayarını kurcaladım biraz, şuan dın dın dın sesli uyarı veriyor.
    düzeltemedim, var mı bunun bir kolay yolu. uyarı sessiz olsa sadece takometrede benim için yeterli =)
  • arkadaslar igo yu nereden sorunsuz sekilde bulabiliriz?
  • quote:

arkadaslar igo yu nereden sorunsuz sekilde bulabiliriz?

Halil hocam sana göndersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkaytamer

günaydın

düne kadar emniyet kemerini takmadığımda sesli uyarı vermiyordu,
    yol bilgisayarını kurcaladım biraz, şuan dın dın dın sesli uyarı veriyor.
    düzeltemedim, var mı bunun bir kolay yolu. uyarı sessiz olsa sadece takometrede benim için yeterli =)

My Car menüde, Belt Ring on/off diye bir menü var sesi buradan kapatabilirsin. (Menüdeki bu özellik 2004 ve sonrasında yok)
  • 
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.