Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1474. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buralar sizlerle daha güzel arkadaşlar, herkes stil hakkında başından geçen problemleri ve çözümlerini yazmasıdır ki sonradan başka bir arkadaşımız sorununu direk nokta atışıyla çözümlesin.

Muammaer , harbi kayıptın bayağıdır , BFONE'de aranıyor

Şu ara aracında lpg olmayan 3 arkadaşımda benzer şekilde problem var garip olan şey problemlerin kaynağı benzin pompası gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stilock -- 15 Eylül 2010; 13:40:14 >
  • Murat kardeşim senin kullandığın bağlantı kablosu ve programda Cihan kardeşimin kullandığı program ve kablomu yani aynı sistemmi ?
    Hataları silme şansımız varmı mesela yanan airbag ışıklarını söndürüp, arabanın tüm sistemini kontrol edip hataları tespit etmek,gibi şeyleri Türkçe olarak görmek ve yapmak mümkünmü ?
    Eğer mümkünse bende ebay'dan sipariş geçeyim ne alacağımı tam olarak yazarsanız sevinirim Murat'çım sen yada Cihan'cım ne sipariş etmeliyim banada söyleyebilirmisiniz.
  • Gendarme, emaneti bu gün yola çıkarıyorum kısmet olursa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stüdyocan

Murat kardeşim senin kullandığın bağlantı kablosu ve programda Cihan kardeşimin kullandığı program ve kablomu yani aynı sistemmi ?
    Hataları silme şansımız varmı mesela yanan airbag ışıklarını söndürüp, arabanın tüm sistemini kontrol edip hataları tespit etmek,gibi şeyleri Türkçe olarak görmek ve yapmak mümkünmü ?
    Eğer mümkünse bende ebay'dan sipariş geçeyim ne alacağımı tam olarak yazarsanız sevinirim Murat'çım sen yada Cihan'cım ne sipariş etmeliyim banada söyleyebilirmisiniz.

Studyocan,

Murat sitede değil ben cevap vereyim, aynı sistem bende Murat'tan destek aldım tşk. ederim kendisine. Hataları silebilirsin (kalıcıları değil),tüm sistemi (elktr. ve mekanik) kontrol edebilirsin.Arayüz bozuk bir Türkçe'den oluşuyor ama düzeltiyorum.

Kablo için;http://www.accecity.com/elm327-usb-scanner-diagnose-obd2-obdii-code-readerv13a_p1007.html

Program için ; http://www.fiatecuscan.net/ sitesinden bulabilirsin

STILO FOREVER :)

• vayy forum senlendi ha..bu arada afili01 de kayıplarda..
  • quote:

Murat kardeşim senin kullandığın bağlantı kablosu ve programda Cihan kardeşimin kullandığı program ve kablomu yani aynı sistemmi ?

Geldim Mehmet abi,

kablo bu kablo, program benim kullandığım programlardan birisi (hatta birincisi) lakin bu kablo ile airbag okuma işi biraz sakat (eğer airbag'in SIEMENS MY 99 Airbag) ise muhakkak benim ilk aldığım VAGCOM isimli kablonun alınması şart. bilginiz olsun,

ben de sana bir mail attım hotmaile ama hiç cevap yazmadın :(

selametle...
    murat

• Murat özür dilerim mailini, görmedim aslında bakmadım mail kutuma çünkü çok alışamadım ben mail kutusu işine nedenini bilmiyorum, ama bundan sonra daha dikkatli olurum, her gün kontrol ederim mail kutumu.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim Hem sana Hem Cihan'a iyiki varsınız sağ olun
  • quote:

Murat özür dilerim mailini, görmedim aslında bakmadım mail kutuma çünkü çok alışamadım ben mail kutusu işine nedenini bilmiyorum, ama bundan sonra daha dikkatli olurum, her gün kontrol ederim mail kutumu.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim Hem sana Hem Cihan'a iyiki varsınız sağ olun

Yok abi estağfirullah, özür ne demek, bir ricam olmuştu, sana PM olarak tekrar atıyorum,
    eğer bulabilirisen hem ELM hem de VAGCOM'un işini yapan yeni bir kablo destekelemeye başladı program onu alabilirisin;
    ismi OBDKey 1.40 interface

ücretini ve nereden temin edeceğini pek bilemiyorum ama araştıralım sana bilgi vereyim
    selametle...
    murat

• erener0101

Biraz geç oldu, kusura bakma (bu aralar pek giremiyorum foruma)
    Kardeşine ve eşine sağlık,mutluluk ve huzur dolu uzun bir birliktelik diliyorum..
    Allah mesut ve bahtiyar etsin...

edit:Stilock benim bundan önceki son mesajımdan önce, yazıp haber vermiş düğünü
    ihtiyarlık zor,atlamışım o mesajı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 15 Eylül 2010; 17:50:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gendarme

erener0101

Biraz geç oldu, kusura bakma (bu aralar pek giremiyorum foruma)
    Kardeşine ve eşine sağlık,mutluluk ve huzur dolu uzun bir birliktelik diliyorum..
    Allah mesut ve bahtiyar etsin...

edit:Stilock benim bundan önceki son mesajımdan önce, yazıp haber vermiş düğünü
    ihtiyarlık zor,atlamışım o mesajı....

tskler gendarme.estafurullah ne ihtiyarlığı masallah sizdeki bilgiler genclere tas cıkarır
  • herkese selamlar... Mehmetim tekrardan hayırlı olsun.. Allah mutlu mesut etsin Şahinimi
  • Arkadaşlar Stilo arıyorum...
    Veerebileceğim maksimum fiyat 18 000 tl...

Dynamik + GÜvenlik paketi ( ASR ESP) + Sensör paketi + SKY olasada olur olmasada olur = 100 000 km altı olması tercih sebebidir.
    505 262 36 38 LPG li olursa lütfen sorunsuz ve garantili lpg sistemli olsunn...
    5Ktercih sebebi 3K da olabilir...

Benzili veya dizel olabilir..

Hadi beni STİLLEYİN...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arabaci72 -- 15 Eylül 2010; 22:17:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabaci72

Arkadaşlar Stilo arıyorum...

Dynamik + GÜvenlik paketi ( ASR ESP) + Sensör paketi + SKY olasada olur olmasada olur = 100 000 km altı olması tercih sebebidir.

Günaydın ,

arabaci72, Hoş geldin yine stilsiz duramadın değil mi? İnşallah gönlüne göre bulursun,bizlerde gördüklerimizden haberdar ederiz seni.
  • herkese günaydın... toprağım açmadın mı telekominikasyon mekanını

Cihan abi, c.tesi günü bursaya gidiyorum sky sorunumu halletmeye...
  • herkese mrb.topragım nerdesin ya sükür kavusturana.sabah biraz isim vardı gec actım dükkanı anca yazabildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: afiLi_01

herkese günaydın... toprağım açmadın mı telekominikasyon mekanını

Selametle git, sorunu kökten halledersin inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabaci72

Arkadaşlar Stilo arıyorum...

Arabaci72 bak ben bile ken stilimi satıp bunu alayımmı diye düşündüm bana sorarsan kaçırma derim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-stilo-ogretmenden-turkiye-de-tek-ozel-yapim-stilo-30232953/detay

• ggünaydın arkadaslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stilock

quote:

Orijinalden alıntı: afiLi_01

herkese günaydın... toprağım açmadın mı telekominikasyon mekanını

Selametle git, sorunu kökten halledersin inşallah.

inş abi...

toprağım günaydın, herkese de günaydın, hayırlı cumalar
  • toprağım acıp baktığında dik durması lazım haa unutma
  • 
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.