Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1219. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 34vıa85

Soner fiyatı zaten Serkan beyden aldım

benimde slm mı söyleyip vites topuzu deseydin. O anlar...
  • stiilloo kardeşim kaplamayı yaparken tavsiyem arka tarafa gelen kısımları ayrı bir yapıştırıcı ile yapıştır. Yoksa sıcak havada salma yapabilir.
  • geçmiş olsun arkadaş ALLAH daha beterinden korusun.
  • Sevgili Fatih çok geçmiş olsun kardeşim.Allah beterinden saklasın.Sen ne kadar dikkatli olursan ol karşı taraf için yapabilecek birşey yok maalesef
  • Sevgili Fatih çok geçmiş olsun kardeşim.Allah beterinden saklasın.Sen ne kadar dikkatli olursan ol karşı taraf için yapabilecek birşey yok maalesef
  • kimse yok işler kesat bugün... Öehmet abi ayrıca yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VAYA CON DIOS

kimse yok işler kesat bugün... Öehmet abi ayrıca yok...

Yettim civanım burdayım
  • Soner tomb radier hakkında yardım konusunda ciddimisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihata

quote:

Orijinalden alıntı: yazel5353

araba bahsettiği gibiyse eğer 16000 tabii ki çok değil benim demek istediğim en kötü ihtimalle 15 000 e alır arkadaş o arabayı satıcı bence verir yani onu demek istedim...

bana kalırsa o araba eğer esp - asr ve sky olmadan bile dynamic ise ayırca temiz ise 16.000 liraya uygundur, asr - esp birde sky olan bir stiloyu 16.000 e almak biraz şans işi, arabasını tanıyan ve güvenen biri 20.000 den aşa yazmaz ilana genelde o şekilde görüyorum çünkü ben ilanları..

bu arada yazel, bu gaz kelebeği temizleme işini, STUDYOCAN abimiz yıllardır kendisi yapıyormuş ve bana sözü var benimkinide halledicek, bir hafta sonu senle birlikte gidersek iki sarı stili cekersek kapının önüne yapmaktan başka çaresi kalmayacaktır

Nedemek gelmeden önce telefon açın yeter.Yazel bana çok yakın (evime)bende pastalarımı acıbademtad'dan alırdım artık Görgülüden alıcam bir gittiğimde tanışırız kendisi ile
    buluşun birlikte Stüdyo CAN 'a gelin ikisinide temizler kalibrasyonunu yaparız iki araç iki saatimizi alır size feda olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

Tüm Stilo dostlarına kazasız belasız günler dilerim,

Fatihata kardesim büyük geçmiş olsun. Allah daha büyüğünden saklasın.

yucesoyhakan kardeşim bu hafta sonu geçti ama gelecek haftalarda buluşursak cok sevınırım. klımamdakı arza; çift yönlu klımadakı derececeler calışmıyor aracın motor ısısı 90 derece olmasına rağmen derece 32'(ye getırdığımde ılık hava ufluyor. ancak motoru kapatıp kalorıferı kapatmadan calıstırırsam bu sefer sıcak hava ufluyor. Ama bu seferde sıcaklıgın derecesını aşağı indirmeye çalıştığımda sıcaklık düşmüyor. sorunum budur. İnşallah ucuza mal edebilirim

Benim arızamla aynı gibi gözüküyor. Eğer klima kontrol ünitesini sökebilirsen sana temizlenecek yeri tarif ederim.Gerçi teknik destek kısmına da yazmıştım.

• DİREKSİYON BURCU=55171361 DEVAMINDA DA ST/ID/PN YAZIYOR.VAYA CON DIOS ve FATIHATA
    ÖZELLİKLE SİZİN İÇİN ARADIM BULDUM FATURAYI.UMARIM İŞİNİZE YARAR.
    FATİHATA ALLAHIM BETERLERİNDEN SAKINSIN.BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stüdyocan

Soner tomb radier hakkında yardım konusunda ciddimisin

abi sen oyunun adını ve bölümüü söyle bana
    Ben 3-4 tane tomb raider bitirdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayvanc

DİREKSİYON BURCU=55171361 DEVAMINDA DA ST/ID/PN YAZIYOR.VAYA CON DIOS ve FATIHATA
    ÖZELLİKLE SİZİN İÇİN ARADIM BULDUM FATURAYI.UMARIM İŞİNİZE YARAR.
    FATİHATA ALLAHIM BETERLERİNDEN SAKINSIN.BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞ.

teşekkürler. Serkan buralarda mı?
  • Geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese çoook teşekkürr ederim.... Allah a şükür çok büyük bişi yok, ama cok moralim bozuldu anlatamam size.... bu hafta içi yaptırmam lazım.... malesef biz ne kadar dikkatli olsak ta, karşı taraf dikkatsiz olunca olan oluyor, bununda önüne geçmek mümkün değil çok yazık.... bir yandan da küçük bir ezikle kurtulduğuma şükür diyorum... Allah daha büyüğünden korusun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatihata -- 20 Mart 2010; 22:40:59 >
  • benım ustada dıreksıyon tıkırtı burcu demıstı ama onun adı dıreksıyon ust burcumu ne heralde ole demıstı bana yanlıs anlamadıysam serkan arkadas ve dıreksıyon kutusu acılmadın teker sokuluyor oradan bulunup degıstırılıyormus kucuk beyaz bı parca daıre seklınde
  • hiç uzun yolda stılinizde rampalarda aşırı güç kaybı yaşıyan varmı?anlamadığım bu olay bir rampada oluyorsa bazen başka bir ranpada olmuyor.gaz yemiyor vites küçültüyorum stılo ağırlaşıyor.önce 1,4 polo vardı onda bile bu durum yaşanmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihata

Geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese çoook teşekkürr ederim.... Allah a şükür çok büyük bişi yok, ama cok moralim bozuldu anlatamam size.... bu hafta içi yaptırmam lazım.... malesef biz ne kadar dikkatli olsak ta, karşı taraf dikkatsiz olunca olan oluyor, bununda önüne geçmek mümkün değil çok yazık.... bir yandan da küçük bir ezikle kurtulduğuma şükür diyorum... Allah daha büyüğünden korusun...

fatih geçmiş olsun, umarım en büyük sorun bu olur. boyasız kurtarırsın inşallah. moral bozucu ama, Allah beterinden korusun
  • İyi akşamlar arkadaşlar,
    Fatih kardeşim geçmiş olsun, bilirim o duyguyu tam herşey süper derken beklenmedik bir kaza
    herşeyi bitiriveriyor.Ama Allah'tan çok ciddi bir çarpışma olmamış.Beterin beteri vardır sen yinede canını sıkma
    güzel kardeşim. Sanırım kaskon yoktu nasıl hallettiniz ?

paradiyas, sende rahat nefes almışsındır dostum çok geçmiş olsun sanada...
    Bu çözümleri ve arızalarını yeni sitemizde toplayalım Fatih, çok işimize yarar.

Murat başarılı bir çalışma olmuş, kutluyorum...
    Ben Kıbrısa gelmeden bitir de stilo ile uğraştırma beni
    Hava çıkışlarında Halil kardeşimin dediği gibi extra bir yapıştırıcı kullanmana gerek yok.
    Sadece yapıştırdığın yüzeyler o çıkardığın parçanın altına gelsin yeterli, zaten sende benim gibi komple dağıtmışsın.
    Arkadaki parçanın altında kalacak folyo ve birde havya ile eritip tekrar tutturacağın için yeterince sağlam olacaktır.

Mehmet abi daha öncede sordum ama görünce kaçıyorsun sanırım...
    '' Nerede benim fotolarım ? ''

Soner senin kafa iyi herhal !!! Bacağını kesen stiilloo değil stilock du.

• Ünal, autoking de yaptırdığın işlemler kaskodan mı karşılanıyor?
    Pasta cilada dahil mi?
  • Ünal kardeşim özür diledim ya...
  • 
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.