Binbaşı
05 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba; aşağıdaki linkte olan ürün hakkında bilgi ve tecrübeye sahip birileri varmı aramızda acaba ? arka hoparlörlerin kablosuz olduğu yazıyor ama emin olamadım ? NTFS HDD leri destekliyor mu ? Desteklemiyor mu ? onuda anlayamadım, dinleyen gören varsa yorumlarını yazarsa sevinirim...

http://www.samsung.com/tr/consumer/tv-audio-video/home-theater/home-theater/HT-D6750W/TK/index.idx?pagetype=prd_detail
Üstadlar merhaba; bu işlerden pek anlamamakla birlikte çok hevesli olduğumu söyeleyebilirim...

Almış olduğum TV 42" Panasonic 3d plazma 42st33 modeli, şimdi film izlemek için bluray player almak istiyorum fakat 3d filmler için player ın da sanırım 3d desteklemesi gerekiyormuş ? fiyatlara baktım 400 den aşağı yok gibi, durum böyle olunca bir mkv oynatabilen media player mı alsam dedim e o zmn da parayı çöpe atmış olcam sanırım, 3d film izleyeceğim...

Şimdi bana yardımcı olun lütfen..

3d destekli bir player ı olan ses sistemi mi alayım ? Hangi marka ve model ?

Sadece 3d destekli player mı alayım ?

Yoksa şimdilik bir media oynatıcı alsam yeter mi ? Philips BTM 3000 mi neysi onun gibi bir şey...

cevaplarını esirgemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar www.stiloturkiye.com paylaşım sitemiz için logo sececğiz beğendiğiniz veya hoşunuza gideni oylamanızı bekliyoruz, ayrıca seçmiş olduğunuz logo için yada baska bir logo için, küçük değişiklik fikirleri yada yorumlarınızı bizle paylaşırsanız çok seviniriz...
Lütfen, logoları secmeden önce iyice inceleyin ondan sonra karar verin, özellikle üst sıradakiler yukarıda olduğu için daha cok dikkat cekici olabilir, ama alt sıradakileride tek tek inceleyip ondan sonra karar vermenizi rica ediyorum, teşekkürler...
Arkadaşlar 26" full hd panelim var ama bir türlü keyfini çıkarıpta kullanamadım :( asus 1gb3650 hd ekran kartım var, hdmi to dvi kablo ile pc yi panel e bağlıyorum fakat bir türlü 1280 x 768 çözünürlükten yukarı çıkamıyorum :( çıkartırsam ekranda yazılar fulu oluyor netlik bozuluyor, dicem ki tv desteklemiyo :( acer in bi laptopunu bağladığımda hiç bole bi problem olmamıştı :( hdmi dan daha iyi görüntü alabilmek varken bi türlü beceremedim bana yardımcı olurmusunuz nedir ne değildir bu çözünürlük olayı bi türlü annamadım valla...
arkadaşlar, bnm 26" vestel ful hd lcd tv m var, fakat bilgisyarı bir türlü en yüksek çözünürlükte bağlayamadım hep problem çııkıyor, once vga kablo ile bağlıyodum sdc 1440 x 900 çözünürlükte sorunsuz kullanabilidm, sonra hdmi -dvi kablo aldım hani daha iyi ve kaliteli bi görüntü için, ayrıca çözünürlük yukselsin diye fakat bu seferde, hdmi -dvi kablo kullanınca pc nin renkler i bi acaipleşti, ve 1920 x 1200 çözünürlükte sorunsuz oldu bu sefrde masaüstü ekrandan taşıyor, mouse sağ a doğru gidersem ekran kayıyor o zmn gorebilyrm o kıısmları, bi türlü bağlayamadım acaba problem kabloda mı? yoksa bi ayarı fln mı var, bu arada hdmi-dvi kablo ile 1280 x 1024 ten fazla çznrlükte ekrandaki goruntunun kalitesi bozulyr, flu oluyor yaılar okunmaz hale glyr fln, bunun la ilgili ne yapmalıyım, ben pc mi hdmi girişinden bağlamak ve 1440 x 900 den fazla bi çözünürlükte kullnamak istiyorum, ekrana yakın olduğum için kocaman bir başlat düğmesi istemiyorum lütfen yardımcı olun :((
arkadaşlar, bnm 26" vestel ful hd lcd tv m var, fakat bilgisyarı bir türlü en yüksek çözünürlükte bağlayamadım hep problem çııkıyor, once vga kablo ile bağlıyodum sdc 1440 x 900 çözünürlükte sorunsuz kullanabilidm, sonra hdmi -dvi kablo aldım hani daha iyi ve kaliteli bi görüntü için, ayrıca çözünürlük yukselsin diye fakat bu seferde, hdmi -dvi kablo kullanınca pc nin renkler i bi acaipleşti, ve 1920 x 1200 çözünürlükte sorunsuz oldu bu sefrde masaüstü ekrandan taşıyor, mouse sağ a doğru gidersem ekran kayıyor o zmn gorebilyrm o kıısmları, bi türlü bağlayamadım acaba problem kabloda mı? yoksa bi ayarı fln mı var, bu arada hdmi-dvi kablo ile 1280 x 1024 ten fazla çznrlükte ekrandaki goruntunun kalitesi bozulyr, flu oluyor yaılar okunmaz hale glyr fln, bunun la ilgili ne yapmalıyım, ben pc mi hdmi girişinden bağlamak ve 1440 x 900 den fazla bi çözünürlükte kullnamak istiyorum, ekrana yakın olduğum için kocaman bir başlat düğmesi istemiyorum lütfen yardımcı olun :((
Arkadaşlar merhaba, iki set arasında kaldım aslında logitech z5500 alacaktım ama bi arkadaşım panasonic scpt550 yi tavsiye etti ve biraz dinleme şansım oldu hoşuma gitti, bazı ozellikleri de z5500 e gore daha iyi, z5500 500 watt iken panasonic 1000 watt yannız benim için 1000 watt ses vermiş hiç bi onemi yok 500 watt ta yeter bana, düğün yapmıcaz nasılsa, ben yıllarca evde pioner ın 40 cm lik basını kullandım ve dinlerken hiç bir sette o basları yumuşak yumuşak alamadım, bikere z5500 ü dinleme şansım oldu onda da inanılmaz bi haz aldım yani tam z5500 alcak iken karşıma panasonic scpt550 çıktı ve 499 ytl ye sıfır ürün alıcam bi yerden siz hangisini tansiye edersiniz.. yardımcı olun bana, ikisi arasındaki para ve watt farkları onemli değil onenmli olan ses kalitesi benim için..

z5500 ü herkes biliyor zaten... buda panasonic..

http://www.gedikgross.com/Product.aspx?_pId=2161011&_catId=1733

Bu tür ilanlarınızı forumumuzun 2.el kısmında açınız...
arkadaşlar pc ye format atıcam ama atamıyorum :( disk i tanımıyor raid yuklemem gerekiyormuş fakat bende cd yada disket yok zaten disket süürcümde yok :( uzerinde sd kart yuvası var ama pc nin.. diskim samsung 80 gb sata bi disk nasıl yaparım nerden bulurum yardım lütfen.. yada format atmanın başka bi yolu varsa o şekilde yapayım bari :(
arkadaşlar hp 720 3,3mp foto makinem vaar ama flu çekiyo auto focus özelliği çlşmyor tahmin ettiğim kadarı ile.. unable focus yazıyo ne yapmalıyım yardım lütfen..
Hakkında
Meslek: GRAFİK tasarım
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.220
İkinci El Bölümü Mesajları: 151
Konularının görüntülenme sayısı: 57.111 (Bu ay: 128)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.