Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1215. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12131214121512161217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayvanc

Fatihata ve diğer merak edenler için söylüyorum.stılolarda direksiyon burcu var.ben değiştirdim.servis işçilik dahil. 50 tl civarı paranıza kıyar.parça 13 tl civarı ama işlem zor olduğu için işçilik çok alınıyor.
    değişim nedenim direksiyondan gelen özellikle çukurlara girince tıkırtılardı.zaten direksiyon burcuna bu nedenden dolayı tıkırtı burcuda deniyor.

nasıl olur abi yaa, ben kimse sorsam yok dedi, parcacılar, tamirciler ve servis ?? Bir yanlışlık olmasın merak ettim bende şimdi bu konuyu ?? Senin arac kac model ve actuel,active, dynamic ?? hangisi abi __??
  • Şu kasko şirketleri farklı farklı fiyat veriyorlar.
  • arkadaşlar merhaba devir saatinin takılı kalmasını sorunu bir türlü çözemedim bobin değişimi yaptım olmadı bujileri değiştim olmadı karbon temizleme işlemi yaptım olmadı bogaz kelebeği temizliği ve kalibrasyonu yaptırdım olmadı araç fazla hava alıyo düşüncesiyle hava filtresinin yollarına baktım kaçak olma ihtimalini düşünerek olmadı rica ediyorum bu sorunun üstesinden gelebiliceğim bir çözüm varsa paylaşırsanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali aydın76 -- 19 Mart 2010; 14:55:50 >
  • arkadaşalar sonunda uygun fiyata buldum 580 tl kasko yapıyor ışık sigorta.

detaylar
    araç için 15000
    diğer aksesuarale 1000
    tedavi mas 1000
    ferdi kaza ölüm 10000
    ferdi kaza daimi sak 10000
    i.mm şahıs baş 20000
    imm kaza başına bedeni 60000
    imm kaza başına maddi 20000

düşüncelerinizi bekliyorum.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: nujman

arkadaşalar sonunda uygun fiyata buldum 580 tl kasko yapıyor ışık sigorta.

detaylar
    araç için 15000
    diğer aksesuarale 1000
    tedavi mas 1000
    ferdi kaza ölüm 10000
    i.mm şahıs baş 20000

kilit sistemide var mı içinde
  • başka bişe yazmıyor elimdeki formda....
  • quote:

arkadaşalar sonunda uygun fiyata buldum 580 tl kasko yapıyor ışık sigorta.

detaylar
    araç için 15000
    diğer aksesuarale 1000
    tedavi mas 1000
    ferdi kaza ölüm 10000
    i.mm şahıs baş 20000

mini onarım felan da var mı bunda? ya da afetlerden sel, yangın da kapsam içi mi? fiyat gayet iyi.
  • evet var mini onarım sel afet deprem vb.standart
    t
  • quote:

evet var mini onarım sel afet deprem vb.standart
    t

kredi kartına taksit yapabiliyorlar mi? yapabiliyorlarsa kaç taksit hangi kartlara?
  • kasko için fiyat arayanlar

http://www.grupmarmarasigorta.com/kaskoteklif.html

arkadaslar bu link ten kasko için fiyat alabilirsiniz inşallah uygun fiyat alırsınız
    memursen üyesi iseniz %30 indirim var bilgilerinize
  • arkadaslar bu sigorat şirketinde benim arac için 472 tl fiyat çıkardılar memursen indirimli
  • arkadaşlar aracı sanayiden aldım boğaz kelebeği sökülüp temizlendi elektronik devre temizlendi aracı test ettim takılma olayı geçmiş durumda gibi gözüküyor ustada aracı ısıtıp denemiş sorun yok dedi eğer bi kaç günde sıkıntı çıkmazsa olay gerçektende elektronik kısımda diyebilirim ali aydın76
    sende bence elektronik devreyi temizlet muhtemelen sorun hallolacak ama narin bir parça her ustaya da yaptırma
  • arkadaşlar aracı sanayiden aldım boğaz kelebeği sökülüp temizlendi elektronik devre temizlendi aracı test ettim takılma olayı geçmiş durumda gibi gözüküyor ustada aracı ısıtıp denemiş sorun yok dedi eğer bi kaç günde sıkıntı çıkmazsa olay gerçektende elektronik kısımda diyebilirim ali aydın76
    sende bence elektronik devreyi temizlet muhtemelen sorun hallolacak ama narin bir parça her ustaya da yaptırma
  • şu boğaz keleeğini bnimde temizletmem gerekiyor araba gazdan sonra devirden düşmeye başladı heleki yokuşlarda durma noktasına kadar geliyorum istanbul anadolu yakasında tavsiye edebilceğiniz iri varmıdır arkadşlar fatih ATA kardeşim senin orası uzak olmasaydI senİn yanIna Gelip beraber gideriz diye düşündüm ghem sen yoğunsun bu aralar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazel5353
    şu boğaz keleeğini bnimde temizletmem gerekiyor araba gazdan sonra devirden düşmeye başladı heleki yokuşlarda durma noktasına kadar geliyorum istanbul anadolu yakasında tavsiye edebilceğiniz iri varmıdır arkadşlar fatih ATA kardeşim senin orası uzak olmasaydI senİn yanIna Gelip beraber gideriz diye düşündüm ghem sen yoğunsun bu aralar...

boğaz kelebeği devir kaybına sebep olur mu? benim de oluyor biraz. yarın göstereyim yazarım sonucu buraya...
  • ahdevefa,

bahsettiğin elektronik aksam benim sitede paylaştığım yazıdan yola çıkarakmı temizlettin? eğer gerçekten işe yaradıysa bilmek isterim çünkü benim tekleme sorunum halen devam ediyor servis elemanı temizledim dedi :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

HERKESE GÜNAYDIN.

Fatihata Ben avcılarda oturuyorum. Dediüğün servis anladığım kadarıyla Stilo'dan anlıyor. Benim Dijital klimayı göstermem gerekiyor. Bana servisin numarasını verirmisin?

Digital klimanda sorun nedir? Teknik destek kısmına yazdığım mesajı bi oku istersen. Bu arada sorunun klimanın soğuk-sıcak ayarını yapamamasıysa çözüm bulursun diye düşünüyorum. Benim işyeri de Hadımköy'de,buluşur hallederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahdevefa

arkadaşlar aracı sanayiden aldım boğaz kelebeği sökülüp temizlendi elektronik devre temizlendi aracı test ettim takılma olayı geçmiş durumda gibi gözüküyor ustada aracı ısıtıp denemiş sorun yok dedi eğer bi kaç günde sıkıntı çıkmazsa olay gerçektende elektronik kısımda diyebilirim ali aydın76

Haberlerini bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihata

nasıl olur abi yaa, ben kimse sorsam yok dedi, parcacılar, tamirciler ve servis ?? Bir yanlışlık olmasın merak ettim bende şimdi bu konuyu ?? Senin arac kac model ve actuel,active, dynamic ?? hangisi abi __??

Tıkırtı burcu kesinlikle var. Ben de değiştirdim hem de yetkili serviste...Direksiyon burcu veya tıkırtı burcu şeklinde isimleri geçiyor. Ama temel olarak tekerlekten direksiyon kutusuna giden milin kutuya bağlantı noktasında boşluğunu alan fiber bir pul gibi düşünebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12131214121512161217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.