Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yazel5353
    hocam akrep jantlara 1000 lira istiyo arkadaş bende 600 700 e vermeyi düşünüyorum hayırlısı olsun diyorum ...satılmzsa da çok sorun değil siyaha boyatmayı düşünüyorum ...

peki ilgilenen arkadaşlara sóyleyeceğim. ama ben aracı yeni almış olduğum için daha borçlarını anca kaldırabiliyorum. hayırlısı olsun...
  • ŞEHİTLERİMİZİ VE O SAVAŞLARDA BULUNANLARI RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ. RUHLARI ŞAD, MEKANLARI CENNET OLSUN.
  • quote:

hocam akrep jantlara 1000 lira istiyo arkadaş bende 600 700 e vermeyi düşünüyorum hayırlısı olsun diyorum ...satılmzsa da çok sorun değil siyaha boyatmayı düşünüyorum ...

Demek buldun akrep jantları? Hayırlısı olsun.

Senin jantlara da şöyle güzel bir fiyat söyle benim stil de 17 inç'e terfi etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROBINHOOD

KAHRAMANLARIMIZI RAHMETLE ANIYORUZ..!

Bu arada denetlemeyi iyi bir şekilde atlattık, artık rahatımmmm.
    Mehmet abi dikkat et birşey olmasın, biliyorsun belli bir yaştan sonra insanın kendini toparlaması zordur
    Benim fotolar ne alemde kurtarabilmişlerdir umarım...

Geçmiş olsun dostum.

quote:

Orijinalden alıntı: VAYA CON DIOS
    Devran bende 110 km yi şehir ş.içi 140 km de ş.dışında yaptım. Ama bu sefer full leyince
    çok dikkat ettim. Gazı köklemedim. 2500ün üzerine çıkmadım. Uzun yolda 90-100 arası...
    Benimkide tek seferlik. Ben dayanamam böyle kullanmaya. Araca yazık..

Gene fulledim. 100 km ortalaması 9.5 larda gene..

İzmir'in trafiğinde, dur kalkında bundan iyisi can sağlığı. Katılırım "dayanamam böyle kullanmaya" dediğine. 100 km'de 1 litre tasarruf 2 TL., 1000 km'de 20 TL., keyiften mahrum kalmaya değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stiilloo -- 18 Mart 2010; 22:14:07 >

• Kurtlar Vadisi molası. Görüşmek üzere.
  • quote:

alırsan lütfen siyaha boyatma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siigle

sonercim,ben de 2500ü gecmedim. ama bi deneyeyim dedim o yüzden 4000 devri górdüm. sende de devir kaybı oluyor muydu yokuşlarda? bu soruya cevap vermemişsın. ona da cevap ver ondan sonra benden ne istedigini söyle:)

yokuşta gaza basmazsan tabi devir kaybı olur. Az yakmak istiyorsan
    gazda sabitse ayağın vites küçültmek daha mantıklı..
  • herkese iyi akşamlar, arabamı almaya gittim 2 günlük hasretten sonra kavuştuk,

ONEMLE DUYURUYORUM OZELLİKLE YENİ TRİGER DEĞİŞİPTE MOTORDAN SES GELEN ARKADAŞLAR, ZAMAN KAYBETMEDEN GİDİN GÖSTERİN TRİGERİNİZİ, ÇÜNKÜ BENDE SES TRİGER BİLYASINDAN GELİYORMUŞ NEREDEYSE MOTORU KUCAĞA ALCAKMIŞIM, YANİ HER AN ALABİLRMİŞİM, YAPAN GERİZEKALI ŞAHSİYETSİZ TAMİRCİ KILIKLI ÜÇKAĞITCI, AYARINI TAM YAPAMAMIŞ, ŞU AN HİÇ BİR SES YOK YANİ SOĞUKLAR İLE ALAKALI DEĞİL.. BİLGİNİZE...

aracımın devirdaimi değişti sol farım ortalama 1 aydır yanmıyordu değişti, triger kısmı tekrardan revize edildi, aks keceleri de değişti, ustune birde devirdaim değiştiği için antifreeze de tekrardan koymak zorunda kaldılar, bunların hepsine 150 tl verdim...
    birde benim on kaputtaki biraz kayıklık aracımı aldığımdan beri gozume takılıyordu ayar oluyordumm sonunda 2 saatlik uğraşın ardından oda çözümlendi, şu an aracın on tampon far ve kaput hizalarında sıfır hata var, en cok buna sevindim bunu beğendim birde kaputtaki bazı çizikler için pasta cila yapıp çizikleri azaltmışlar güzel olmuş... ben verdiğim 150 tl ye hiç acımadım valla, bana az bile geldi, bilmiyorum tabi sizce normal mi ?? bu kadar işe, içinde far, antifirz, kaput, triger komple sök tak, devirdaim değişimi var, bence normal ama.... he birde arka taraftan ses geliyordu, bagaj kapağının kilit kısmı var plastik bir parca kaporta olan yerde kilidin girip sıkıştığı kısım yani bagaj kapağında değilde alt kısımda orda normalde yaylı olan ama yayı bozulan plasitk bir parca var, o sallanıyordu o parcayı soktuk arka kısmına sünger yapıştırdık şimdi hem bagaj acıkken yukarda buruyor kapandıgında aşağıya basılıyor, hemde ses yapmıyor.... ses o meretten geliyormuş....

soner abi bak ozellikle galiba sende vardı şu trgiger sesi git goster mutlaka....

• iyi akşamlar.bugün arabamı yıkayınca birdaha hasta oldum.yanklız şu camların sıkışmama özelliğini nasıl açıyoruz ve nereden bilen varsa söylesin bana. aldığımda vardı daha yeni farkettim.şimdi çalışmıyor.menüden açılıyormu anlamadım.ingilizce yetersizliği
    ŞEHİTLERİMİZİ ŞÜKRAN VE HÜRMET İLE ANIYORUM RUHLARI ŞAD OLSUN.VATANIMIZ VAR OLSUN...
  • Fatih triger bilyası zor mu? Kaç saat ve TL?
  • Fatihata
    150 tl. vakıf filan mı yaptırdığın yer.ben sadece 3-5 ampülle tıkırtı burcuna 135 tl vermiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayvanc

Fatihata
    150 tl. vakıf filan mı yaptırdığın yer.ben sadece 3-5 ampülle tıkırtı burcuna 135 tl vermiştim.

yok abi yaa ne vakfı, hemde özel servis valla ben çok kazıklandım zamannda şimdi bu yeni yer eski tanıdık zaten, Allah'a şükür cok iyi ustalar var ve cok ilgileniyorlar cok memnunum umarım sorun olmaz ileride de.... ben sdc far değişmi için elektrikçiden 30 tl fiyat almıştım, triger değiştgmde 150 tl işçilk vermiştim... g.o.p yakınlarında oturan varsa tanıştırabilrm...

• Fatihata
    bende öyle melek bir servis arayışındayım.insana merhaba derken et gören aç kurt gibi bakmayan salyasız sümksüz filan.60 bin bakımı ve yürüyeni elden geçicek.servis beni aşıyor.birde tatmin etmiyor hizmet.işleyiş yok neyapıyor ediyor kim ne peşinde kim neyi nerde ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: stiilloo

quote:

Demek buldun akrep jantları? Hayırlısı olsun.

Senin jantlara da şöyle güzel bir fiyat söyle benim stil de 17 inç'e terfi etsin.

sorma hocam hafiye gibi arıyodum zaten geçen arabayla giderken eski kasa honda ya gözüm takıldı jantlara baktım ne göreyim akrep hemen döndüm kestim önünü nerden buldun dedim satıyorum abi dedi sahibinden e ilanını koymuş numarasını aldım benimkler satılırsa alıcam onu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazel5353 -- 19 Mart 2010; 0:01:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VAYA CON DIOS

quote:

alırsan lütfen siyaha boyatma

yok akrepleri boyatmam zaten hani benimkiler satılmazsa benimkileri oyatırım değişiklik olur dedim geçen gün sarı audi tt gördüm oda siyah jant takmış aynayı ve spoyleride syaha boyatmış çoko şık duruyodu bende öyle bi kombinasyn düşündüm ama inşALLAH benimkiler satılırda akreplari alırım çok temizdi çizik dahi yokdu stilo cu birinden almış...

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatihata

quote:

kardeşim bence, akrep jantlar bizm sarı arabaları açmıyor, kesinlikle takma derim, bu arada elindeki jantlarıda sattıktan sonra çok ararsın bir daha, eğer sen illede alacam diyosan akrepleri, forumdan biri alsın şu jantları da yazık olmasın valla 600 tl de uygun bence benim jantım olmasa ben alırdım.... çok yakışıor stiloya 17" orjinal olanlar, hatta 5k da bile cok guzel duuryor...

geçen sene sahibindende gördüm izmirli i arkadaş satıyodu sarı yı üzerinde akrep vardı benim çok hoşuma gitmişdi zaman siyah da daha güzel duruyo ama olsun be bi buna da yakışır diye düşünüyorum ...
    şimdi ki jantlardanda çok memnunum o yüzden zaten ilk burda söylüyorum herhangi bi yerde ilanım yok satılırsa burda satılsın yabancı almasın(yarın bir gün akreplerle değişimi kolay olsun)...

• quote:

quote:

Fatihata

bu arada abi tıkırtı burcu yok ki bizm arabada

direksiyon burcumuydu acaba
  • quote:

quote:

quote:

Fatihata

bu arada abi tıkırtı burcu yok ki bizm arabada

direksiyon burcumuydu acaba

bizim aracta elektikli motorlu direksiyon kutusu oldugundan bir burc yok diye biliyorum, sadece revizyon oluyor oda komple tamir takımı değişiyor

• Fatihata

üşenmesem aşağı inip faturalara bakıcam.ama sabah olsun öğrenip sana dönerim.şimdi bende merak ettim.
  • sizlere iyi geceler arkadaşlar.Görüşmek üzere
  • 
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.