Şimdi Ara

Stepnenizi kontrol edin!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akşamlar başımdan geçen olayı paylaşıp bilgi sahibi olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum, 2013 model auris 1.4 d4d mm premium aracımı 2014 yılının ocak ayında sıfır olarak aldım, aldığım zaman yedek lastiğe baktığımda yedek lastik jantının üzerindeki orijinal alaşım jantlarla aynı olduğunu gördüm ve açıkcası çok ta memnun oldum, bugün bir arkadaşıma bijon anahtarı lazım olunca bagajı açıp yedek lastiğe baktığımda alaşım jantın yerine siyah sac jant olduğunu fark ettim. En son ocak ayında servise girmiştim jantın serviste değiştirilmiş olma ihtimali varmıdır, bu marka ve model aracı olan arkadaşlar yedek lastiklerine bakıp jantlarının nasıl olduğunu paylaşırlarsa çok sevineceğim, üzerinde orjinal jantı olduğunu servise ispat edemiyorum yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür eder hayırlı akşamlar dilerim..

• noname23 N kullanıcısına yanıt
    Selam simdi inip baktım istetmeme demir cant benimkide .

2013 temmuz ayında aldım 1.4 dizel mmt .
  • teşekkür ederim zahmet oldu, aracımın stepnesinde alaşım jant gördüğüme eminim ama bir türlü olayı çözemiyorum, servis te ısrarla stepnede alaşım jant olmadığını siyah sac jant olduğunu söylüyor tıkandım kaldım..
  • bildiğim kadarıyla bütün araçların istepnesi siyah klasik jant olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 premium aracımda siyah saç jant var.

• Siyah jant var. Hatta isyepneyi depoya bugün kaldırdım.

• Aynen siyah aga

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.