Şimdi Ara

Stephen King || Okuyanlar Kulübü (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.977
Cevap
48
Favori
145.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Stephen King || Okuyanlar Kulübü
  • Arkadaşlar Kara Kule okumak için bir yerde en az 8 tane King kitabı okumak gerekli diye bir şey okumuştum. Bunun neresi doğrudur? Bu arada uyarlama filmlerini izlemiştim ama kitaplara hiç dokunmamıştım. Bu gün (aslında dün) Carrie - Göz ile başladım maceraya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: animecigenc

Arkadaşlar Kara Kule okumak için bir yerde en az 8 tane King kitabı okumak gerekli diye bir şey okumuştum. Bunun neresi doğrudur? Bu arada uyarlama filmlerini izlemiştim ama kitaplara hiç dokunmamıştım. Bu gün (aslında dün) Carrie - Göz ile başladım maceraya :D

Direkt dalabilirsiniz. Şahsi görüşümdür; Kara Kule'den sonra hangi kitap bağlantılı, araştırıp okumak daha zevkli...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://deepwebfiles.wordpress.com/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pir beni de ekler misin. bayılıyorum bu adama
  • KARA EV'in yeni basımı çıkıyormuş bilgisi olan var mı ?
  • Doktor Uyku'yu okuyorum sonlara geldim bir de ne göreyim. Kitap 416'dan 449 atlıyor. Hızlıca okurken bunu farketmemişim. Daha sonra bir şok daha geçirdim. 449 ile 481 arası tekrar ediyor kitapta. Sonuç olarak basım hatası var. Kitabı D&R'dan aldım. Bunun önemi olduğunu zannetmiyorum sonuç olarak basım Altın Kitaplar'a ait. Bu konuda ne yapabilirim. Fikriniz var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar IT'in eski -kısa- basımıyla en son çıkan uzun basımının her ikisini de okuyan var mı? Bende uzun basımı var da acaba çok gereksiz mi olur diğerini okumak varken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Arkadaşlar IT'in eski -kısa- basımıyla en son çıkan uzun basımının her ikisini de okuyan var mı? Bende uzun basımı var da acaba çok gereksiz mi olur diğerini okumak varken?

Bende kısa basımı okudum karşılıklı bir sinerji oluşturabileceğimizi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Arkadaşlar IT'in eski -kısa- basımıyla en son çıkan uzun basımının her ikisini de okuyan var mı? Bende uzun basımı var da acaba çok gereksiz mi olur diğerini okumak varken?

Kısa versiyonda 1 paragrafta anlatılan kısımlar uzun versiyonda 20-30 sayfa boyunca anlatılmış, Mike'ın babasının anıları var, Pennywise'ın geçmişteki görülmeleriyle alakalı. İkisini de okudum, kesinlikle uzun versiyon okunmalı.
  • Arkadaşlar altın kitap kitapları kısaltıyor mu?
  • Arkadaşlar merhaba,

O kitabının tam basımı ülkemizde mevcut mu acaba ? 4 yıl önce mevcut degildi diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: JINTON

Doktor Uyku'yu okuyorum sonlara geldim bir de ne göreyim. Kitap 416'dan 449 atlıyor. Hızlıca okurken bunu farketmemişim. Daha sonra bir şok daha geçirdim. 449 ile 481 arası tekrar ediyor kitapta. Sonuç olarak basım hatası var. Kitabı D&R'dan aldım. Bunun önemi olduğunu zannetmiyorum sonuç olarak basım Altın Kitaplar'a ait. Bu konuda ne yapabilirim. Fikriniz var mı acaba?

Ne yaptınız hocam?

• King kitaplarını en ucuz nereden alabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggreyhame -- 18 Şubat 2017; 12:38:2 >
  • Sayfa6'nın yeni baskıları cidden çok güzel olmamış mı? Seri olarak alan var mı aramızda?
  • Bill Hodges'un 3. kitabı neden çevrilmiyor?

Bir de Kabuslar Pazarı'nı okuyan var mı?
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Ben şu an okuyorum Kabuslar Pazarını. Son 60 sayfam. Hikayeler oldukça başarılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: domaskinos

Ben şu an okuyorum Kabuslar Pazarını. Son 60 sayfam. Hikayeler oldukça başarılı

Hikaye hikaye mi, ben roman sanıyordum. Teşekkürler hocam cevap için.
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam öykü öykü. Rica ederim iyi okumalar
  • Salem's Lot'un yeni baskısını okuyorum. Tam çeviri için 15 yıl bekledim bu kitabı ama kapak rezalet.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.