Şimdi Ara

Stephen King || Okuyanlar Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.978
Cevap
48
Favori
145.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yaramazprens

benimki 2 ay felan sürmüştü ama bahanem hazır dostum yaa
    sınavlar çok yoğundu

ah şu sınavlar ahhhh
  • yaa bide yüksek not alsam gam yemiycem düşük not alıncada stephen kinge ayıp etmiş gibi hissediyorum kendimi
  • evet kesinlikle.hem adamı 2 ay bekletiyoruz sonra üstüne kötü notlar.annemde hep böyle saçma sapan seyler bulup gelion ondan sonrada derslerine çalışmıyosun demez mi?adam ta maine den duyuydur annemin küfürlerini
  • ya bi aralar çok merak sarmıştım gerçekten ama bu aralar ölüm kapısı seirisne başlayınca bıraktım seri biter bitmez tekrar stephen forever
  • quote:

ya bi aralar çok merak sarmıştım gerçekten ama bu aralar ölüm kapısı seirisne başlayınca bıraktım seri biter bitmez tekrar stephen forever

ölüm kapısı???bunu duymadım.konusu hakkında yardımcı olursan sevinirim

ben su anda medyumdayım 50 sayfa kaldı.2 hafta oldu ya.sınavlar vardı da.
  • Ya bu sınavlar ne olcak herkesin başına bela ya....

Ben Kral'ın bütün kitaplarını okuduğum için, bu aralar Dan Brown kitaplarını okuyorum.
  • evet ya.kardeş seni tebrik ediyorum.nasıl bir duygu.artık kralın okuyacak kitabı kalmadı????neler hissediyosun

bende dan brown un 4 kitabını okudum.en çok da digital kale yi begendim
  • quote:

Orjinalden alıntı: 20burak1991

evet ya.kardeş seni tebrik ediyorum.nasıl bir duygu.artık kralın okuyacak kitabı kalmadı????neler hissediyosun

bende dan brown un 4 kitabını okudum.en çok da digital kale yi begendim

Valla süper bir duygu...

Millete hava atıyorum hepsini okudum diye...

Ben de Dijital Kale'yi okudum sadece. İnanılmaz beğendim ya. Kitap inanılmaz akıcı ve bitirmeden rahat bırakmıyo...

• Ohoo beyler cok yavassınız..
    Ben dan brown un tüm kitapları okudum ayrıca, Grange nin de tüm kitaplarını bitirdim..
    Bu arada bence melekler ve seytanlar daha guzeldi

King in hepsi olmasada cogu kitabınıda okudum.. Yaratık bnm 2 gün sürmüştü.. Benim favori kitabım zaten.
  • Yaratığın filmi var biliyordunuz değil mi? İzledim de pek hoşuma gitmedi ya, kitabı daha güzeldi.
  • ben CESET İ okumuştum yavruum bee ne süper kitaptı hala tadı damağımda manyak kitaptı CHRİS CHAMBERS ADAMIMSIN HER ZAMAN !!!
  • quote:

quote:

ya bi aralar çok merak sarmıştım gerçekten ama bu aralar ölüm kapısı seirisne başlayınca bıraktım seri biter bitmez tekrar stephen forever

ölüm kapısı???bunu duymadım.konusu hakkında yardımcı olursan sevinirim

ben su anda medyumdayım 50 sayfa kaldı.2 hafta oldu ya.sınavlar vardı da.

hocam sartanlar ve patrynler diye 2 tane süper ırk var bunlar arasında çok önceden bir savaş çıkmış.Sartanlar dünyayı 4 aleme ayırmış(bunlar çok güçlü büyücülerdir):
    gök,ateş,taş ve su alemlerine ayırdılar sonrasında yok oldular...İşte genel konu bu bende ilk kitaptayım bakalım neler olcak

• quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Yaratığın filmi var biliyordunuz değil mi? İzledim de pek hoşuma gitmedi ya, kitabı daha güzeldi.

Biliyorum izledim bende.. Bencede kitap cok daha guzeldi...
    Kitabı okurken hayal ettigim şeyleri filmde göremedim
  • quote:

Yaratığın filmi var biliyordunuz değil mi? İzledim de pek hoşuma gitmedi ya, kitabı daha güzeldi.

kesinlikle
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Yui*

quote:

Biliyorum izledim bende.. Bencede kitap cok daha guzeldi...
    Kitabı okurken hayal ettigim şeyleri filmde göremedim

bende de aynı sekilde.. Arkadaslar zaten King in kitapları cok iyi yansımıyor beyaz berdeye..
    Ama Yüzyılın Fırtınası fena degildi....
  • bende baslıyım o zamn hemen
    tavsiye için tesekkurler
  • quote:

bende baslıyım o zamn hemen
    tavsiye için tesekkurler

Hangisine başlıyosun??
  • Ben de Sitefan'cıyım, eserlerinden çoğunu okudum, seyrettim :) bence en iyi romanı INSOMNIA ve en iyi sinama uyarlaması SHAWSHANK REDEMPTION. Shawshank R. kısa öykülerinden birisidir aslında, "Rita Hayworth'ı Seven Adam" adlı kısa öyküden uyarlama...
  • quote:

Orjinalden alıntı: scov

Ben de Sitefan'cıyım, eserlerinden çoğunu okudum, seyrettim :) bence en iyi romanı INSOMNIA ve en iyi sinama uyarlaması SHAWSHANK REDEMPTION. Shawshank R. kısa öykülerinden birisidir aslında, "Rita Hayworth'ı Seven Adam" adlı kısa öyküden uyarlama...

"SHAWSHANK REDEMPTION"
    Hiç duymadım, nezaman sinemaya uyarlandı bu?
  • imdb top250'nin ikincisi olan filmi nasıl bilmezsin, "esaretin bedeli" artık bir klasiktir...

http://imdb.com/chart/top
    http://imdb.com/title/tt0111161/

quote:

Orjinalden alıntı: (s)éq0

quote:

Orjinalden alıntı: scov

Ben de Sitefan'cıyım, eserlerinden çoğunu okudum, seyrettim :) bence en iyi romanı INSOMNIA ve en iyi sinama uyarlaması SHAWSHANK REDEMPTION. Shawshank R. kısa öykülerinden birisidir aslında, "Rita Hayworth'ı Seven Adam" adlı kısa öyküden uyarlama...

"SHAWSHANK REDEMPTION"
    Hiç duymadım, nezaman sinemaya uyarlandı bu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.