Şimdi Ara

Steelseries rival 110 vs Logitech g102 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
18.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Rival 110 nasıldır bilmiyorum ama G102'yi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 14 Nisan 2018; 16:19:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Rival 100 hakkında bazı şikayetler vardı.110 için makyajlı güzel hali diyorlar fakat fiyatı artmış.Tip olarak rival 110 daha hoş gibi.Aradaki 30-40 lira farka değer mi bilemedim ama.Daha çok pubg için kullanıcam.
  • rival 110 kullanıyorum bak nasıl mouse link'de verdim

Rival 110
  • Tavsiye eder misin hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    elin orta büyüklükteyse kesinlikle tavsiye ederim yazılımına kadar çok başarılı.Bu arada sakın rival 100 alayım deme aralarında çok fark var.
  • G102 hakkında bilgin var mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

G102 hakkında bilgin var mı hocam
    maalesef fakat oda pişman etmez onunda sensör'ü iyi diye biliyorum.Sadece kullanıcılar biraz boyu alçak şeklinde eleştirmiş.
  • Birbirlerine en uzak mouselar olabilirler,çok alakasizlar. Elinin boyutu nedir,hangi boyutlarda mouselar ile oynamayi seviyorsun,önceki mouseun neydi ve tutuş şeklin nedir bunlari bilmemiz gerekiyor. Ben küçük mouselarla oynayabiliyorum g300s ile oynuyorum. Kücük mouselarla oynayabilen bana bile g102 çok alçak gelmişti onu söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 15 Nisan 2018; 7:14:20 >
  • Elim küçük boyutlarda hocam.Önceki mouse logitech m100’dü.Herhangi bir sıkıntı yaşamamıştım.Bulunduğum yerde deneyebileceğim bir yer yok malesef.İnternetten almak zorundayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronades -- 15 Nisan 2018; 16:16:50 >
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    M100 den g102 ye geçilir benziyorlar direk g102 al. Rival 110 nereden aklina geldi bilmiyorum ama hiç olmaz o

• Şekli daha güzel hocam

• quote:

Şekli daha güzel hocam
    Çok zor alisirsin o mouse tan sonra. Önceki mouse un ile benziyor g102 hemse baya benziyor,sensörü de iyi bir mouse. Hepsiburadadan al begenmezsen iade edersin

• Hepsiburadaya güvenemiyorum pek.Çok ucuza satıyor Aklım rival 110'da hala.Bu gece sipariş geçicem.
  • quote:

Hepsiburadaya güvenemiyorum pek.Çok ucuza satıyor Aklım rival 110'da hala.Bu gece sipariş geçicem.
    Sadece hepsiburada degilde saticilar önemli. Rival 110 u mesela adeksstore,gameekstra,qp bilisim falan satiyor hepsi bilindik iyi firmalar qp bilisimden cok mouse aldim hepsini de iade ettim problem cikartmiyorlar. Hepsiburadayla bir anlasmam falan oldugundan degil iade aliyorlar 14 gün icinde,öyle öyle çok mouse denedim rival 110 aliyorsan oradan al baska yerden alsan begenmezsen ne yapacaksin elinde kalmasin diye diyorum.

• O zaman bir de şöyle sorayım hocam.Mousepad kullanmıyorum.Düz zeminde hangisi daha iyi performans verir?
  • quote:

O zaman bir de şöyle sorayım hocam.Mousepad kullanmıyorum.Düz zeminde hangisi daha iyi performans verir?
    Onu bilemem mousepad al mousepadsiz olmaz
  • quote:

O zaman bir de şöyle sorayım hocam.Mousepad kullanmıyorum.Düz zeminde hangisi daha iyi performans verir?
    mousepad olmadan hele ki oyun için bir mouse alacaksan o mouse'u alma hocam. (desensiz kaliteli siyah renk bir mousepad al)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raxable -- 16 Nisan 2018; 17:51:55 >
  • Hocam bende bu nouseden almak istiyorumda ayeı bir ayar felan yapıyor musun yoksa direk takıp kullanıyor musun? Bende cs go için alıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Hocam bende bu nouseden almak istiyorumda ayeı bir ayar felan yapıyor musun yoksa direk takıp kullanıyor musun? Bende cs go için alıcam.
    bende şimdi rival 300 var 2 ay olmuş:) rival 110 al dostum direk takıpta kullanırsın.Programla ince ayarda yapabilirsin. Programın ismi "SteelSeries Engine 3" görsellerden bakabilirsin fikir verir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.