Şimdi Ara

Steelseries Arctis 9 Wireless

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.909
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftalardır Steelseries Arctis 9 Wireless arıyordum ama 3 bin tlden aşağı bulamıyordum. Amazondan getirtsem (199 euro) 2400 ü geçiyordu ve garanti problemdi. Benim gibi arayanlar var ise Turkcell Pasajda stokta ve 1949 tl. Turkcell Platinum iseniz 1849 tl. 200 euroluk kulaklık için güzel fiyat. Bluetooth ve wireless aynı anda bulunuyor. Pc-Ps4-Ps5-Telefonda kullanabilirsiniz.

https://www.turkcell.com.tr/pasaj/hobi-oyun/oyuncu-aksesuarlari/oyuncu-kulaklik/steelseries-arctis-9-kablosuz-oyuncu-kulakligi?utm_source=Cimri&utm_content=Urun-Detay&utm_campaign=Dijital_Kanallar_Cimri_2017

Edit: World kartınız var ise 100 tl de worldpuan kazanıyorsunuz. Hem world kartım var hem platinumum kombo yapmış oldum 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakk -- 11 Mayıs 2021; 17:24:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Qp de 2199 . Aman aman da sicak degil sanki hocam

Hb de de 1994 müs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yannispapapetru -- 11 Mayıs 2021; 17:27:49 >
  • yannispapapetru Y kullanıcısına yanıt

Stok yok dediğin sitelerde. Kaç ay önceki fiyatlar onlar. Zaten oralarda olsa ben o fiyattan da alacaktım.

edit:qp ye gelmiş stok. 2200tl. OUTLET ÜRÜN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakk -- 11 Mayıs 2021; 17:48:58 >
  • kakk kullanıcısına yanıt
  • yannispapapetru Y kullanıcısına yanıt

Outlet ürün hocam. Fazla uğraşma bırak bekleyenler alsın.

• Arctis 7 ve 9 kullandım uzunca süre, 9 un maks ederi 1500 falan ama steelseriesın saçma fiyat zamlarından dolayı baya uçtu fiyatları, arctis 7 den tek farkı bluetooth desteği, eğer sizin için önemli bir etken değilse 7 almanızı öneririm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakk

Stok yok dediğin sitelerde. Kaç ay önceki fiyatlar onlar. Zaten oralarda olsa ben o fiyattan da alacaktım.

edit:qp ye gelmiş stok. 2200tl. OUTLET ÜRÜN.

hocam mutlaka, Bt ve wireless aynı anda arıyorum.

pc de kablosuz oyun ve telefonda kablosuz kullanmak için başka çare yok.

bu özellik olan diger daha ucuz alternatifler nelerdir acaba? bikaç model yazarsanız sevinirim

steelseries9. bütçemi aşıyor ve telefonda bt ile müzik performansından şüpheliyim

• gimmeluck kullanıcısına yanıt

şöyle bir ürün var inceleyin isterseniz bluetooth yok ama tipc alıcısı ile bağlanabiliyormuş galiba

https://www.itopya.com/asus-rog-strix-go-24-gaming-kulaklik//

• quote:

Orijinalden alıntı: BayTuruncu

şöyle bir ürün var inceleyin isterseniz bluetooth yok ama tipc alıcısı ile bağlanabiliyormuş galiba

https://www.itopya.com/asus-rog-strix-go-24-gaming-kulaklik//

orda stok kalmamış hoxam, amazonda pahalı.

şu site güvenilir midir?

daha önemlisi BT yazmıyor hocam bt yoo sanırım

https://www.gaming.gen.tr/urun/3121/asus-rog-strix-go-2-4-gaming-oyuncu-kulaklik/

• noprektam9113 kullanıcısına yanıt

zaten arctis 7 aldım iade ettim. Oyun oynarken telefonla görüşme yapabilmek bence çok önemli. Ayrıca bazı modeller type c ile telefona bağlanıyor. Ama iphone kullananlar için Bluetooth mükemmel oluyor. Yani benin için ikisinin bir arada olması tüm işlerimi tek kulaklıkla görmem açısından çok önemli.

Ben çok araştırdım daha uygun bir alternatif yok hocam. Turtle beach 700 gen 2 var ama onu da bulamadım. Amazonda var 2000 tl civarına geliyor.

Selamlar, jabra elite 85h modeline bir bakabilirsin. yanlız 85h'ı oyunlarda kablolu kullanman gerekir gecikme olmaması için ve kablolu bağladığın cihaza kablo üzerinden mikrofon bağlantısı yok. 1300tl fiyatı var en düşük 1025tl gördü sanırım. oyun dışı özellikleri anc vs. yeterli gelmişti bana. fiyat linki vermiyorum, sen bakarsın zira üstteki mesajlarda gördüğün üzere gözü kararmışçasına linç ediyorlar. Özellikleri için bu siteye bakabilirsin: https://www.rtings.com/headphones/reviews/jabra/elite-85h-wireless

• quote:

Orijinalden alıntı: hhdk

Selamlar, jabra elite 85h modeline bir bakabilirsin. yanlız 85h'ı oyunlarda kablolu kullanman gerekir gecikme olmaması için ve kablolu bağladığın cihaza kablo üzerinden mikrofon bağlantısı yok. 1300tl fiyatı var en düşük 1025tl gördü sanırım. oyun dışı özellikleri anc vs. yeterli gelmişti bana. fiyat linki vermiyorum, sen bakarsın zira üstteki mesajlarda gördüğün üzere gözü kararmışçasına linç ediyorlar. Özellikleri için bu siteye bakabilirsin: https://www.rtings.com/headphones/reviews/jabra/elite-85h-wireless

hocam bu oyuncu kulaklığı degil zaten.
    pc de mic ve sterro kulaklık aynıanda calısmaz.. BT yüzünden.

bende Ankwr q10 var mesela zaten.

hem wireless (USB cubuk ile pc için)
    has m de BT ile xebe baglanabilen ender modelleri arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kakk

Ben çok araştırdım daha uygun bir alternatif yok hocam. Turtle beach 700 gen 2 var ama onu da bulamadım. Amazonda var 2000 tl civarına geliyor.

JBL quantum 800
    kulaklığa bu kadar para vereceğimi sanmazdım,

Ama kulaklık hem dongle ile çalışıyor yani PCde,
    yani q30 vs gibi kulaklıkların yapamadığını yapıyor,

Hem de bluetooth ile cep telefonunda, bluetooth olan herhangi cihazda.

bir de buna yetmemiş ANC koymuşlar!!! özellikleri görünce inanamadım

sürücüleri 50mm.

3,5mm jack girişi de var tabi..

mediamarkt 1000/75 kupon ve paraf Mediamark 1500/150 de olunca bu bir işaret diye dayanmadım aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 19 Mayıs 2021; 11:4:38 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.