Şimdi Ara

SteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) Gaming Kulaklık 598 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emektar kulaklığımın yerine araştırırken gördüm

aSteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) Gaming Kulaklık- PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, VR, Android ve iOS Uyumlu - Siyah

https://www.amazon.com.tr/dp/B07GFRRQDJ/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlC_bR5UFb4F3QSM0?_encoding=UTF8&psc=1

• aga be şu dandik arctis 3e 600tlye ucuz der hale geldik şekil kulaklık ama yapısı dandik redditte bir çok kullanıcı şikayetçi fiyat piyasaya göre uygun ama 600e daha guzel urunler bulursunuz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: codezeta

aga be şu dandik arctis 3e 600tlye ucuz der hale geldik şekil kulaklık ama yapısı dandik redditte bir çok kullanıcı şikayetçi fiyat piyasaya göre uygun ama 600e daha guzel urunler bulursunuz bence

Araştırma evresindeyim henüz, almam büyük ihtimal..

Logitech g930 kullanıyorum, artık değiştirmek istiyorum. Öneriniz varsa alabilirim.

Konsolda ve PC’de kullanacağım.

Konsol için kablosuz kullanım imkanı olan daha iyi olur. Bu kulaklığın öyle bir versiyonu da var mesela...

(Ekstra Ses kartım yok, anakartım gaming plus max)

• UNDYING U kullanıcısına yanıt
    Hyperx cloud 2 indirime düşmüştü 750 tl felandı bi bakın derim
  • Önceki versiyonu var. 300 liraya almıştım. Daha da fazlasını bugün bile vermem. 150 liraya aldığım Zsn pro kulak içi kulaklık daha iyi.
  • UNDYING U kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YLCN

hocam bu corsair void elite ile SteelSeries Arctis 3 karşılaştırsak hangisi iyi çıkar?

• Yazın 670e Arctis 5 almıştım, yine Amazon'dan. O zaman bile pahalı gelmişti zira ben almasan üç dört ay önce 400-500 bandına satılıyordu.
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt

Hocam arctis 3 te mikrofon kalitesinden muzdarip olanlar var.

Ama bana sorarsanız ben tercihimi Corsair den yana kullanırım.

• Sıcak değil aksine buz gibi. Arctis 3 hiç bu fiyatların kulaklığı değil. Sene başında 350 tl'ye almıştım, daha sene bitmeden değiştirdim.

Dolar yükselmiş olabilir ama yine de yapmayın etmeyin bu kulaklığa 600 tl verilmez.

• codezeta C kullanıcısına yanıt

Cloud Alpha ve Cloud 2 kullanan arkadaşım var, kesinlike cloud 2’yi tavsiye etmedi...

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    tabi ki corsair malzeme olsun ses olsun mikrofon olsun
  • quote:

Bunu ve kablosuz olan modelini araştıracağım. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

Araştırma evresindeyim henüz, almam büyük ihtimal..

Logitech g930 kullanıyorum, artık değiştirmek istiyorum. Öneriniz varsa alabilirim.

Konsolda ve PC’de kullanacağım.

Konsol için kablosuz kullanım imkanı olan daha iyi olur. Bu kulaklığın öyle bir versiyonu da var mesela...

(Ekstra Ses kartım yok, anakartım gaming plus max)

Alıntıları Göster

Aynı kulaklık ve anakartı kullanıyoruz. bende kulaklık bakıyorum uygun ve g930 dan geçmeye değecek bir şey bulursan banada haber ver :D

• Arctis 7 Wireless var şu an indirimde 1445 tl

Arctis 1 Wireless ise tam F/P şu anda.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

Ses yeterli gelmiyor. Bu forumdaki g930 ses yükseltme başlığındaki uygulama ile sesi yükseltebiliyorum...Ama doğru ve olmadı gereken sesi mi duyuyorum bilemiyorum...

İnceleme/Karşılaştırma sitelerinde puanı da çok iyi ama anlamadım.

Siz de bulursanız bana haber verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

Ses yeterli gelmiyor. Bu forumdaki g930 ses yükseltme başlığındaki uygulama ile sesi yükseltebiliyorum...Ama doğru ve olmadı gereken sesi mi duyuyorum bilemiyorum...

İnceleme/Karşılaştırma sitelerinde puanı da çok iyi ama anlamadım.

Siz de bulursanız bana haber verin.

Az mı geliyor ala ala ben memnunum öyle bir sıkıntım yok ama kafa üstü derisi döküldü oraya bant sardım,soldaki kulaklık tarafının kaplaması falan eridi soyuldu bi acayip oldu.Birde bataryası eski performansında değil.Kulaklık pedleride dökülmüştü ama onları aliexpresten 3 liraya almıştım şuan sıfır gibiler.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

Bende de kometik olarak sorun yok. Pil fena değil 2 saat falan götürüyor. Kafa bandı ve pad’leri de aliexpressten aldım.

Sesten memnunsanız iyi kulaklık aslında. Bataryasını da değiştirebilirsiniz.

G930 düşük ses diye aratın çok sonuç bulursunuz...

• quote:

Aldığım gün iade ettim. Çok kötü bir kulaklık, sesleri çok tiz ve dengesiz. Hangi EQ ayarlı yapılırsa yapılsın dengesiz oluyor. Bunu en büyük nedeni kulaklık tasarımı. Kulaklığa sağdan soldan bastırınca sesler daha güzel geliyor. Açıkçası G930'dan sonra G933 geçtim, ondan sonra da kablolu olmasına rağmen GSP 500 geçtim ve şuanda en memnun kaldığım kulaklık bu. Tek eksi yanı kablolu olması.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.