Şimdi Ara

Steelrising (Çıktı) [PS5 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Steelrising'in inceleme puanları T.S.İ 7 Eylül 10.00'da yayınlanmaya başlayacak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 4 Eylül 2022; 18:11:8 >
  • İnceleme puanları gelmeye başladı!

Steelrising (Çıktı) [PS5 ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmamış, iki saat kadar oynadım gerçi ama görünen köy de kılavuz istemez. Günümüz seviyesinin her konuda çok aşağısında bir yapım baştan söyleyeyim, ancak asıl sorun firmanın kendisini geliştiremiyor olması, bir de ek olarak sorun bende sanırım.Steelrising (Çıktı) [PS5 ANA KONU] 2012'den beri yaptıkları tüm oyunları bana hitap ettiği için oynadım, bitirdim fakat bir eşik var ve onu geçemiyorlar. Oynanış, görsellik, harita ve level tasarımları hep aynı çizgide, Greedfall'dan sonra bunun sıçrama yapacakları oyun olacağı düşüncesindeydim açıkçası ancak yine olmamış. Spiders için zaman ilerlemiyor herhalde, 2012 standartlarına resmen kazık çakmışlar. Yine de oynayacağım, bitiririm muhtemelen. Ayrıca PS4-5'de fiyatı nedir bilmiyorum ama sakın öyle 500, 600 tl falan bayılmayın, hak eden bir yapım değil.

• Steelrising bu ay PS Plus Essential ile bedava veriliyor. "5.3.2024 | 13:00 | GMT+3" tarihine kadar kütüpanenize eklemeyi unutmayın...

-

Steelrising (Çıktı) [PS5 ANA KONU]
    Steelrising (Çıktı) [PS5 ANA KONU]PlayStation (@PlayStation) on Xtwitter
    The PlayStation Plus Monthly Games for February are: ➕Foamstars ➕Rollerdrome ➕Steelrising Full details: https://t.co/5KykpGCUxU
    https://twitter.com/PlayStation/status/1752731032367821116

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Şubat 2024; 1:55:49 >
  • Asist modu açarsan kupalar iptal oluyor. İsteyen istediği gibi oynasın. Niye cezalandırıyorsun? O zaman öyle bir mod hiç koyma. Hangi devirde yaşıyoruz. Millet oyununu oynatmaya çalışır. Bunlar da oynatmamaya yemin etmişler. Daha başlamadan soğudum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.